Fotoğrafların Nasıl LEGO’ya Dönüştürüleceğini Gösteren Site

 > -
Abone ol

Bir fotoğrafı LEGO ile tekrardan oluşturmak oldukça zorlu olabiliyor. Özellikle de hangi parçaların gerekli olacağını tespit etme konusunda uzun süre düşünmek gerekiyor. Bu aşamayı çok daha kolay hale getirmek için geliştirilen Legoizer isimli site, birkaç saniyede hangi parçaların gerekli olacağını hesaplayabiliyor.

Legoizer’a yüklenen fotoğraf, LEGO‘nun kendi renk paletine uygun olarak düzenleniyor ve bu şekilde görüntüleniyor. Söz konusu fotoğrafla yapılacak LEGO’nun hangi boyutlarda olacağı da fotoğrafın hemen alt kısmında gösteriliyor. Aşağıda ise bu fotoğrafı hayata geçirebilmek için hangi LEGO parçasından kaç tane gerektiğiyle ilgili bir liste yer alıyor.

Listedekiler alındığında ise geriye sitenin yönergeler kısmındaki bilgileri izleyerek çalışmak kalıyor. Sitenin bilgiler kısmında hangi sırada nasıl bir LEGO parçası kullanılacağı söyleniyor ve bu sayede büyük bir yükten daha kurtulunmuş oluyor. LEGO’lar ile ilgiliyseniz ve yapacağınız çalışma için ufak bir yardıma ihtiyaç duyuyorsanız Legoizer’a buradan ulaşabilirsiniz.

LOG

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir