Flört Uygulamalarında Denk Geldiğiniz Takdirde Arkanıza Bile Bakmadan Kaçmanız Gereken 17 Erkek Profili

76PAYLAŞIM

Bakalım uzak durmanız gereken insan profilleri hangileriymiş? 😂

Twitter'da bir kullanıcı Tinder gibi flört uygulamalarda karşılaşıldığı takdirde kırmızı bayrağı çekmemiz gereken davranışların neler olduğunu yazdı.

Sonrasında ise diğer insanlardan eklemeler gecikmedi...

1. "Son zamanlardaki favorim 'evliyim ama tek eşliliğe karşıyım'. Merak ediyorum karısının bundan haberi var mı acaba? Teşekkürler ben almayayım."

twitter.com

2. "Şunun bir sürü versiyonuna denk geldim 'Sadece entelektüel sohbet edebileceğim birilerini arıyorum'. Öncelikle 24 yaşındasın ve en sevdiğin film Fight Club...Nasıl erişeceğim senin entelektüel seviyene acaba?"

twitter.com

3. "'Buralarda yeniyim, ne var ne yok diye bakmaya geldim sadece', hayır buralarda yeni falan değilsin. 4 senedir bu sitedesin delikanlı."

twitter.com

4. "Sürekli uygulamadan ve insanlardan şikayetçi olanlar, ölü hayvan fotoğrafı paylaşanlar. Bir de 'markette tanıştığımızı söyleyelim' diyenler...Bu uygulamayı kullanmaktan utanıyorsan, kullandığım için beni de yargılıyorsundur?"

twitter.com

5. "Eğer birisi politikadan hoşlanmadığını söylüyorsa muhtemelen geri kafalı biridir ama bu şekilde sizi yatağa atamayacağını biliyordur."

twitter.com

6. "'Fotoğraflarımı görmek için benimle eşleş' yazanlar...Kusura bakma, ben oraya fotoğraflarımı koyduysam sen de koyacaksın. Ünlülerin fotoğraflarını ya da komik cipsleri koymak kırmızı çizgidir."

twitter.com

7. "'Drama istemiyorum' yazan tipler...Muhtemelen geçmişteki ilişkilerinde drama sebebi tamamen oydu."

twitter.com

8. "Şeyden nefret ediyorum 'O benim yeğenim'. E o zaman 4 yaşındaki bir çocukla olmayan fotoğraflarından koymayı dene?"

twitter.com

9. "Giriş cümlesinin 'Ee bugün boş musun?' olması...Seksist şakalar yapıyor olması, bir kadının nasıl olması gerektiğini uzun uzun anlattığı yazıları olması..."

twitter.com

10. "'Sıkıcı olmayın' yazanlar. Bu şu demek oluyor: Ben inanılmaz derecede sıkıcıyım ve kişiliğinizi bir süreliğine kendim için kullanmam gerekiyor."

twitter.com

11. "Tinder premium'a para vererek yaşını gizlemeye çalışanlar..."

twitter.com

12. "'Kadınlar filtre kullanmayı bıraksın, bu resmen kandırmaca' yazanlar, senin tanımadığın bir kadını eleştirmeye hakkın var mı sence?"

twitter.com

13. "Eğitim bilgisine 'Hayat okulundan mezun' yazanlar..."

twitter.com

14. "İlk mesajı 'Burada çok takılmıyorum beni Instagram'dan ekle' olanlar."

twitter.com

15. "Profilinde 'Lütfen fit biri ol değilsen de beni personal trainer olarak tutabilirsin 😉' yazan biri..."

twitter.com

16. "'Gelecekteki eski eşimi arıyorum' Lütfen bunu yazmayın bu olay yıllar önce komik olmayı bıraktı."

17. "'Uzun vakit geçirmek için değil güzel vakit geçirmek için buradayım' AMAN ALLAHIM."

twitter.com
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
kendineassassin

Sırf şu sitede "uzak durmanız gereken erkekler" temalı yüzlerce içerik vardır, toplasak binlerce maddeyle bu tezi savunurlar; yâhu belli ki siz genel olarak erkekleri sevmiyorsunuz.. O hâlde ya aseksüel olun ya da bir tercihi yönelime çevirip lezbiyen olmayı deneyin.. Yeter ki artık şurada kafa silkmeyi bırakın.. Baydınız artık..

ismail-girgin

Nefes alsın yeterli :D :D :D :D :D :D ulan sanki sosyal medyaya karı kız yada erkek arayanlarla dolu biraz da normal düşünen gibi düşünün bu ne ego bune hiddet bu ne celal....:D :D :D

csa

Ne salakça içerik olmuş he. Önyargıdan geçilmiyor resmen. Ben size arkanıza bakmadan kaçmanız gereken yegane tip insanı söyleyeyim; önyargıların hareketlerini yönetmesine, etkilemesine izin verenler. Kimseyi tanımadan bir sonuca varmayın.

can_can

Tinder kullanmak çok normalmiş gibi bir de başkalarını eleştirmek? Bildiğin insan pazarı işte ne bekliyorsunuz?

aliguven

Bunlar şey değil mi ya? Kızların hayran olduğu erkek profilleri.

Görüş Bildir