Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Farklı İlişki Anlayışlarıyla Zihinlerdeki Tüm Algıları Yerle Bir Edecek 13 Tuhaf Aile

-

Yaptıklarıyla aile müessesesine dair bildiklerinizi bir bir yıkan, hepsi birbirinden tuhaf olaylarla karşınızdayız;

1. Erkeklerden bıkan ve mutluluğu köpeğinde bulup evlenen kadın: Amanda Rogers!

47 yaşına kadar pek çok kez evlilik yapan, ancak hayatına giren erkeklerden hep kazık yediğini söyleyen Amanda, sadakatinden şüphe etmediği köpeğiyle evlendi! Jack Russell cinsi köpeği için Hırvatistan'da 200 kişilik bir düğün dahi yaptı. Ne diyelim, tatlı çiftimize mutluluklar diliyoruz. 😅

2. Kendiyle evlenen adam: Liu Ye of China

Aile müessesine değişik bir bakış açısı getiren Liu, ilişkilerde yaşayamadığı mutluluğu nihayetinde kendi içinde buldu ve 2007 yılında kendiyle evlendi.

3. "Kıyamet Kalesi" adını verdikleri yerde yaşayan tuhaf aile

Terörist saldırısı ihtimalinde sağ kalabilmenin yolunu kendilerine ait bir kale inşa etmekte bulan aile, 15 yıldır burada yaşıyor. Kale içinde bubi tuzakları, cinayet delikleri, yeraltı sığınakları, yangın hendeği ve asma köprü dahi var. Ebeveynler bu garip yerde çocuklarına dövüş dersleri ve silah eğitimi de veriyor.

4. 70 yaşında doğum yapan dünyanın en yaşlı annesi: Rajo Devi Lohan!

70 yaşında hamile kalan Rajo, hem kendi hem de çocuğunun hayatını riske attığı için herkesçe çok eleştirilmişti. Doğum sırasında ölmesi halinde çocuğunu emanet edecek bir anne ayarlayarak, zorlu doğuma girdi. Ancak bir mucize oldu ve saatler süren doğumdan her ikisi de hayatta çıktı. Dünyanın en yaşlı annesi olan Lohan, halen hayatta...

5. 12 yaşında doğum yaparak İngiltere'nin en genç annesi olan çocuk: Tressa Middleton

16 yaşındaki abisi tarafından tecavüze uğrayan ve daha çocuk yaşta hamile kalan Tressa'nın hikayesi herkesi derinden etkilemişti. Abisi hapse atılmış olsa da, çocuk psikolojisi olanları kaldıramayan Tressa okulu bırakmış, uyuşturucu ve alkol bağımlısı olmuştu.

Uzun süre psikolojik tedavi gören ve hayatınızı yoluna koymayı başaran Tressa şimdi 22 yaşında, nişanlı ve mutlu bir hayat için ufak ama emin adımlarla yürüyor.

Dileriz ki, dünya kötülükleri hem ondan, hem de tüm dünya kadınlardan uzak olur!

6. Aynı sevgiliyi paylaşan ikiz kardeşler: Anna & Lucy DeCinque

Dünyanın hiç kuşku yok ki en tuhaf ikizleri olan bu kız kardeşler, birbirlerine benzemek için estetik operasyonlara 250 bin dolardan fazla para harcadı. Uzun zamandır aynı işte çalışan, aynı elbiseleri giyen ve aynı odada yaşayan bu ikiz kardeşlerin tuhaflıkları bununla da bitmiyor, aynı adamı da paylaşıyorlar! Bir elektrik mühendisi olan Ben Byrne'nin ise bu durumdan hiç ama hiç şikayeti yok. Öyle ki duruma ilişkin gelen sorulara şu yanıtı verebiliyor:

"Bizim ilişkimiz iki değil üç kişilik, bu bizim için tuhaf falan da değil."

7. Kocasına birlikte olabilmesi için birilerini bulan aseksüel kadın: Erica Holloway

15 yaşında aseksüel olduğunu fark eden Erika, hiçbir erkekle birlikte olmamış ve olmayı da düşünmemiş dahi. Çünkü onun için ilişkiye girmek fazlasıyla iğrenç bir eylem. Ancak bu durum aşık olduğu adamla evlenmesine engel olmamış. Çift evliliklerini açık yaşıyor. Şimdiye kadar kocası Andrew 10 farklı kadınla birlikte olmuş. Erika kadınların sürekli olarak değişmesinden ise hiç hoşnut değil, kocası için uzun süreli bir ilişki arıyor. Bunun daha sağlıklı olacağına inanıyor.

8. Birbirlerine aşık olan baba ve kız: John & Jenny Deaves

Çocukluluk yıllarında ayrı kalan baba ve kızı, yıllar sonra birbirlerini bulmuş ve buldukları gün de birbirlerine aşık olmuşlardı. Üstelik duyguları tüm dünyaya "Biz aşığız!" diye haykıracak kadar da yoğundu. İlişkileri dokuz yıl süren baba kızın ilk çocukları doğumdan kısa süre sonra ölmüş, ardından sağlıklı bir kız çocuğu dünyaya getirmişlerdi. Dokuz yılın sonunda kendi söylemlerine göre her ilişkide yaşanan birtakım sıradan sorunlar nedeniyle yollarını ayırdılar. Hala bu durumun inanılmaz normal olduğunu ve insanların fazla abarttığını söylüyorlar.

9. Birbirine aşık olup, evlilik hazırlıkları içinde olan anne oğul: Kim West & Ben Ford

Yine yıllar boyunca görüşmeyen anne oğul da tıpkı, Deaves Ailesi gibi, duygu yoğunluğunu aşırı yaşadıklarından birbirlerine aşık olduklar. Ben, o sırada evli olduğu karısından hemen boşandı ve yaklaşık iki yıldır annesiyle ilişkisi var. Yakın zamanda da evlenmek ve çocuk yapmak istiyorlar.

10. Yemek için para harcamayı reddeden çift: Susan ve Roland Gianstefani

Kendilerini "freegan" olarak nitelendiren çift, yemek için para harcamayı reddediyor. Tam 20 yıldır hem kendilerini hem de genç çocuklarını çöpten çıkardıkları yemeklerle besliyorlar. Özellikle de süpermarket artıkları, onlar için hayat kurtarıcı!  Böylece ekonomiye de küçük bir katkıları olduğunu düşünüyorlar. Bu garip yöntemi sadece yemek konusunda değil, kıyafet ve diğer ihtiyaçları için de uyguluyorlar. Yine de çıkan masraflar ve seyahat için Susan böbreğini satmış. Susan'ın bu tuhaf duruma getirdiği yorum ise çok ilginç:

"Pek çok insan tek böbrekle yaşıyor, neden onu ihtiyacı olan birine vermeyeyim ki?"

11. Üvey çocuğunu hamile kalması için zorlayan üvey anne

Dördüncü bir çocuk isteyip yapamayan üvey anne, 14 yaşındaki kızını hamile kalması için iki yıl boyunca zorladı. Bu süreçte altı düşük yapan genç kız, 16 yaşına geldiğinde hamile kaldı. Tuhaf davranışları hastane yetkililerinin dikkatini çekti ve durum ihbar edildi. Hasta ruhlu üvey anne, torununu yenidoğan ünitesinden çalmaya çalışınca gerçek ortaya çıktı. Hem üvey kızını hamile kalmaya zorlamak hem de torununu kaçırmak suçundan sadece  5 yıl hapse mahkum edildi.

12. Ölen sevgilisinin cenazesinde onunla aile kurmak için evlenen adam: Chadil Deffy

Deffy, Sarinya Kamsook adındaki sevgilisi ile tam on yıldır birlikteydi. Onunla evlenmek istemiş, ancak Sarinya fazla iş yoğunluğu nedeniyle düğünlerini ertelemişti. Ancak ne yazık ki düğünlerini yapamadan bir trafik kazasında hayatını kaybetti. Bunun üzerine Deffy, onunla evlenmeden bu dünyadan tamamen gitmesini kabul etmedi ve cenaze günlerini aynı zamanda düğün günleri ilan etti. Böylece o toprağa gömülmeden evvel, karısı olmuş olacaktı. Herkes bu durumu tuhaf karşılasa da, düğünlü cenazeye katılmaktan başka da bir seçenek kalmamıştı.

13. Seri katil çift: Futoshi Matsunaga & Junko Ogata

Japonya’da yaşayan karı ve koca kafalarına estiğinde insanları kaçırıyor, dövüyor, paralarını çalıyor ve en sonunda da onları öldürüyorlardı. Kaçırılan ve ellerinden kurtulmayı başaran bir kadının ihbarı sayesinde yakalandılar. Yapılan araştırma ve incelemelerden sonra bu korkunç ikilinin içinden Futoshi'nin babasının da aralarında olduğu yedi kişiyi katlettikleri ortaya çıktı.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
kimligibelirlenemeyenkisilerce

hey allahım ne gerizekalılar var yaa

psychic.girl92

oedipus kompleksinde kalmışlar bi kısmı

feyk

7 milyar insan, 7 milyar farkli huy demek. iclerinden hayalimizin bile alamiyacagi seyleri normallestirenler illaki olacaktir ve oluyorda. bir iki uc ornegi kiyamet alameti olarak gormek anlamsiz.

ecf

Kendisiyle, ölüyle evleneni falan, hepsini geçtimde, baba kız-anne oğul nedir ya!!?? Ya Allah aşkına hadi bunlar salak, bunların çevresi de mi salak bi tane mi yok yanlarında akıllı bi mahluk?

aisaka-san

Manyak mısınız acaba?

Görüş Bildir