Facebook Fotoğraf Senkronizasyonu İçin Moments'ı Zorunlu Kılıyor

 > 
15PAYLAŞIM

Facebook otomatik fotoğraf eş zamanlama özelliğini kaldırmaya hazırlanıyor. Önümüzdeki ay bu özelliği kaldıracağını Techcrunch’a açıklayan Facebook, bunun yerine kullanıcılarının fotoğraf odaklı Moments uygulamasını kullanmaları gerektiğini belirtti.

Yaklaşık üç yıl önce bu özelliği kullanıcılarla buluşturan Facebook, fotoğraf eş zamanlama özelliğinden yararlanan kullanıcıların daha önceden eş zamanladıkları fotoğrafları yeni Moments uygulamasına taşıma imkanı bulacaklarını dile getirdi. Uygulamadan kullanıcıların fotoğrafları görüntüleyebilecekleri, indirebilecekleri ve silebileceklerini söyleyen Facebook, uygulamanın Facebook’un kişi etiketi önerilerini de destekleyen yüz algılama teknolojisini kullanacağını ifade etti.

Facebook, 10 Ocak tarihinden itibaren “ telefondan senkronize ” adlı değişikliği anlatan bir bildirim ve Moments uygulamasının indirme bağlantısını sunacak. Moments uygulamasını kullanmak istemeyen kullanıcıların, “telefondan senkronize” bölümü kaldırılmadan önce fotoğraflarını bir zip dosyasında indirebileceklerini de belirtmekte yarar var.

LOG

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir