Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Evli Erkekler Neden Başka Kadınlara Aşık Olurlar?

-

Evlenmişler ve sonsuza kadar mutlu yaşa...yamamışlar. 😕 Evli bir çiftin ayrılmasının arkasında yatan onlarca sebep olabilir. Bu sebeplerden biri de eşlerden birinin, bir başkasına aşık olmasından kaynaklanabilir. Erkeklerin neden başka kadınlara aşık olup da ailelerini dağıtabileceğinin 7 sebebini sizler için bir araya getirdik.

Kaynak: http://www.rumorlytic.com/7-reasons-why-...

1. Bir arkadaş arıyor olabilirler.

Hepimizin bizi ilgiyle dinleyen bir arkadaşa ihtiyacı vardır, bizi yargılamayan ve bizi kendimizden daha iyi anlayan. Erkekler, kendilerinin en yakın arkadaşı olan kadınlarla birlikte olmayı tercih ederler.

2. Erkekler oyun oynamayı severler.

Evlilik sorumluluk alabilmeyi gerektirir. Erkekler bu sorumluluk bilincinden sıkıldıkları zaman, eğlenmeyi ve saçmalamayı bilen kişilerle vakit geçirmek isterler. Eğer evliliklerinde aradıkları eğlenceyi bulamazlarsa, başka bir kadın bulabilirler.

3. Bağımsız kadınlardan hoşlanırlar.

Erkekler, her ne kadar evli bir kadın tamamen bağımsız olamasa da bağımsız kadınları beğenirler. Paradoks gibi, değil mi? Size evlenme teklif ederler ve sonra da sizi daha az bağımsız hale getirirler ve bu da hoşlarına gitmez. Oldukça ironik.

4. Mutlu kadınları beğenirler.

Her erkek, sevdiği kadını mutlu edebilmeyi ister. Eğer bunu başaramazsa da mutlu edebileceği bir kadını sevmeyi tercih eder.

5. Yeni bir şeyin arayışı içinde olabilirler.

Sizde olmayan bir şey başka bir kadında vardır belki ve bu da erkekleri cezbeder. İstediği siz değilseniz, başka biri için arayış içine girerler.

6. Gözyaşlarınız onları mutsuz eder.

Sizi sürekli mutsuz görmek, onu da mutsuz edeceği için sizi aldatabilir. Sizi ağlatan ve mutsuz eden bir erkek sürekli suçluluk duygusu hissedecektir. Erkekler bundan hiç mi hiç hoşlanmazlar. Problemlerini çözmek için başka birini bulmak, sizi mutlu etmekten daha kolay gelebilir.

7. Egolarının kurbanı olabilirler.

İnsanlar uzun süre evli kaldıkları zaman, hisleri eskiden olduğu kadar kuvvetli olmayabilir. Bu yüzden de yeni birini bulmak onlara çekici gelebilir ve böylece ihtiyaç duydukları sevgiyi başka birinden elde edebilirler.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
benzodiazepin

bununla ilgili bir deney var. Bir deney ortamına 1 er 10 dişi fare koyuluyor erkek fare 10'uyla da çiftleşiyor. Bir süre sonra hiçbiriyle çiftleşmiyor.Bir süre sonra ortama 11. dişiyi koyuyuorlar ve erkek fare ilg günki hevesiyle 11. dişiyle çiftleşiyor ta ki ondan da sıkılana kadar. Yani bir filmde de dediği gibi ''bana bu şehrin en güzel kadınını göster ben de sana onu becermekten sıkılmış bir adam göstereyim''

bykzlt

Evli insanlar neden başka bir insana aşık olur, bekar insanlar neden evli bir insana aşık olur. Duygusal varlıklarız sonuçta eşine veya sevgilisine aşık olmayan biri başka birine aşık olabilir. Ama alışkanlıklar sevgi ve değer aşık olmamızı engellerde, tabi ki kişiden kişiye değişir bu, karakter engelleyici olabiliyor. Nasıl baktığınla düşüncelerin hislerinin önüne ne kadar geçtiğiyle ilgili biraz. Evli veya sevgilin varken etkilenmediğin insanlardan yokken etkilenebilir aşık olabilirsin. İçerik ne kadar meşrulaştırmak için saçma sapan sebepler barındırsa da bir yalanı yaşıyorsan yaşama ayrıl daha iyi. Yok mu başka birine aşık olduğu halde ilişkisini devam ettiren insanlar. Daha ileriye taşıyıp aldatanlar. Nasıl meşrulaştırıyoruz aşık oldum veya heyecan aradım sıkıldım. Eşini sevgiyi saygıyı önemsemezsen bu duygulara illa kapılırsın. Kim ne derse desin duygular insanı karaktersiz yapmaz ama kişilik yapar. Yalanı yaşar yaşatırsan iyi bir insan sayılmazsın.

bukiznedio

iyi de bu sebeplerin aynısı evli kadınlar için de geçerli olamaz mı? yapacağınız salak içeriği ayrı seksistliğini ayrı siksinler mallar

ozturk-sadri-alisik

evli erkekler neden başkalarına aşıkta bilmem ne, ulan onlar erkek değilki, eşşek, benzerler ama değiller aslında, her gürdüğünüz sikliyi adam sanmayın, nasi sinirlendim şimdi, evlimisin ulan sen, ozzaman karından başkasına aşık olamazsın, olursan siktirgit onun yanına götoş, mınnagoym biz sevgiye muhtaç yaşıyoz ve bundan ötürü kadınlarada hak veriyoz, e haklılar yani diyoz, elin dürzüsü evliymişte başkasına aşık oluyomuş sikime aşık olsun o kavat

moondark

bu duyguyu hayatta bir kez, sadece bir insana hissedeceğini düşündüren şey ne?

ozturk-sadri-alisik

bence, bence diyom bak kimse cart curt yapmasın çok fena kalp kırarım, bence o evliliğin adı o şey, kendine ben şıpsevdiyim diyosa birisi o evliliği yapmayacak, yapıyosada hemen boşanmayı bilecek

moondark

Ben aldatmayı savunmuyorum tabi ki. Burdaki konu; evli erkekler neden başka kadınlara aşık olurlar :)

ozturk-sadri-alisik

aşık oluyolarsa defolsunlar gitsinler, aslında siktirsingitsinler derimde sen varsın karşımda direkt olarak öyle diyemem, çirkef bi karı olsa karşımdaki inanki trrrrinkk ama sen iyi insansın sana saygım var ondan ağır bişe yazmaktan kaçınıyom, ben sanayiciyim bizim dilimiz kemiksizdir, ayrıcada karadenizliyim, düşüncelerimiz ağzımızdan dolaysız çıkar bizim, ne demiş Sadri Alışık " bakma vaziyetimin hoyratlığına içi dışı bir adamımdır ben, gözümün içine bakk, ensemde arrkayı görr "

moondark

bi dur dellenme da :)) evli erkek aşık olunca ne yapsını konuşmuyoruz neden aşık oluru konuşuyoruz.

ozturk-sadri-alisik

evli erkek başkasına aşık olamaz, oluyosa defolacak sadece bu, bunun nedeni sonucu olamaz, bu şerefsizlik, oldu tamam, ozzaman alacak başını, burda cinsel şaka yok bu arada baş derken omzun üstündeki baş yani alacak başını gidecek, en azında o kadının onurunu örselemeyecek, biraz kadın hakları savunun yeaaa

moondark

Alışkanlıklar heyecanı bitirdiği için..

ozturk-sadri-alisik

ondan değil ablacım, nerde trahhh orda bırahhh kafasında bunlar, değer vermediğin şeyi değerli gibi görürsen hem kendine yazık edersin hemde o şey neyse artık ona, insanlar ne istediğini bilmiyo artık, ne demiş Yunus " sen seni bilmezsen bu nice okumaktır "

moondark

İnsanların birbirlerini iyice tanıdıktan sonra sürekli aynı şeyleri tekrar etmeleri bir süre sonra sıkmaya başlar. Artık konuşacak bir şeyleri olmayınca monotonlaşan ilişki sonrasında iletişimleri kopar. Aşk her türlü bitmek zorundadir.

ozturk-sadri-alisik

ondan değil o, onun adı değer bilmemezlik, hep söylerim, erkek ve kadın belli bi yaşa gelmeden sevgililik olayına girmemeli, lisede bi başlıyolar, e tabii değer yargısı tırt zaten, bi hissiyat ne kadar geç tadılırsa okkadar leziz olur, ne demiş Sadri Alışık " rötarlı yarin sevdadı tatlıdır " değer kıymet bilmiyo bu eşşekler, ben niye kızıyom asıl, kadınlara bakıyom, ulan diyom akıllı kadınlar, hayatlarını ben gibi zottirikler için harcamıyolar, yakışıklı yukuşuklu adamları seviyolar kii sevsinler haklarıdır ama adam eşşek çıkıyo ben buna kızıyom işte, kadınları o tercihleri değil beni kızdıran, erkeklerin eşşeklikleri

moondark

asıl erken yaştaki aşklar daha unutulmaz olur. Çünkü çok yoğun duygular vardır, çünkü gençliğin verdiği heyecan daha fazladır, deneyimsizsindir vs vs. Aşktan bahsediyorum tabi herhangi bir sevgililikten değil.

ozturk-sadri-alisik

o dediğini hakkıyla yaşayan kaç genç tanıdın sen, kızları bilmem ben ama erkek olduğumdan ötürü liseli erkeklerin aşk hayatı " biraz elleyim bırakırım " dan ibaret inan bana, kızları bilemem tabii, bence en unutulmaz olanı erişebilirliği olmasına rağmen erişilemez olanıdır

moondark

ama sen platonik aşktan bahsediyorsun tek kişilik. erişemediğin için de kendi hayalinde kendince aşkını şekillendiriyorsun. aşk paylaşımdır, iletişimdir, dokunmaktır, hissetmektir...

ozturk-sadri-alisik

heee hee dokunmak, o dediklerin bize dokunur, çirkinlik nedir ne bilirsin sen, bize aşk dediğin sadece şarkılarda sözler okkadar, ne demiş Sadri Alışık " aşkı sevda benim neyime, ha senn, ha gökteki yıldız, ellerimi boşa açmışım, haddimi bilememişim " karşıma çıksa ve konuşabilsem bunu derdim ona

Başlıklar

EvlilikTercihoyun
Görüş Bildir