Evini Çöp Ev Haline Getirip Bir Baş Belası Olan, Shameless Dizi Senaryosu Tadındaki Aile

346PAYLAŞIM

Shameless dizisinin karakterlerini ve evini aratmayan bu aile, ev sahibi de dahil herkesin başına büyük belalar açmış. Daily Mail'de derlenen habere göre, aile tahliye edildikten sonra evin içine giren herkes şok geçirdi.

Kaynak: http://www.dailymail.co.uk/news/article-...

Banyoyu geçici tuvalet olarak kullanan ve evi tamamen çöple dolduran ailenin hikayesi ortaya çıktı.

İngiltere, Ormskirk'de yaşayan David Fyles'ın evindeki tuvalet, atıklardan ötürü taşmış durumdaydı ve kapılar da pek kullanılacak halde değildi. Mahkemeye gösterilen fotoğraflardan sonra, 49 yaşındaki kiracı evden tahliye edildi ve ev sahibi evini geri alabildi. Ev, Shameless dizisindeki Gallagher ailesinin evinden farksızdı.

49 yaşındaki David ve iki oğlu, 2011 yılında aynı evden yine mahkeme zoruyla tahliye ettirilmişti.

Toplumu huzursuz edecek davranışlarda bulundukları için evden tahliye ettirilen bu ailenin, yeniden eve yerleşmelerine izin verildi. Aile ile komşuların arasının çok da iyi olmadığı ortaya çıktı. Komşularını fiziksel olarak tehdit etmekten ve sözel olarak taciz etmekten suçlandılar. Komşulardan birinin verdiği ifadeye göre, bu çılgın aile çocuklarını elektrikli testere ile tehdit ediyor ve köpeklerini çeşitli objeler fırlatarak kışkırtmaya çalışıyor.

"Bu aile, bu civardaki herkes tarafından tanınıyor. Yıllardır bir sürü konuda sıkıntı çıkarttılar. Artık harekete geçme zamanı."

Şu an 24 yaşında olan Lee 2012 yılında altı yaşındaki bir kız çocuğunu tornavida ile tehdit edip bölgede bir kaos yaratınca, toplum düzenini bozan anti sosyal davranışlar sergilemekle suçlandı. Komşular ise, yıllardır süre gelen bu kaos ortamından fazlasıyla rahatsızlık duyuyorlar ve bir şekilde artık harekete geçilmesi gerektiğini düşünüyorlardı.

18 yaşındaki Ross ise 13 yaşındaki bir kızla cinsel ilişkiye girip, kızı hamile bıraktıktan sonra Nisan ayında tutuklanarak 2 yıl 8 ay hapis cezasına çarptırıldı.

İkilinin ilişkileri, genç kızın telefonunda annesi tarafından bulunan samimi mesajlardan sonra ortaya çıktı.

"Bir köpeği vardı ve hiçbir zaman köpeği yürüyüşe çıkartmazdı. Köpeği kimin beslediğini bilmiyorum. Ön bahçe tam bir felaketti. Camların da bahçeden aşağı kalır yanı yoktu. Ayrıca hiçbir zaman çöpü dışarı çıkartmazdı."

"David'in annesi vefat edene kadar ev tertemizdi. Annesi fazlasıyla sevecendi. Birkaç yıl önce annesi vefat etti ve eğer evin şu an bu halde olduğunu bilse mezarında ters dönerdi."

"Ev tamamen virane halde. Üç hafta önce köpeğimiz onların arka bahçesine kaçtığı için oraya gidip onu almam gerekiyordu. Arka bahçedeki pencerelerden perdelerin ne halde olduğunu ve ne kadar iğrenç halde olduğunu görebilirsiniz."

"8 yıldır bu cehennemi biz de yaşadık."

2011 yılında polise bildirilen anti sosyal davranışlarından ve toplum düzenini bozan 56 suç duyurusundan sonra, Fyles ailesine mahkemeden ihtarname gönderildi.  Komşuların ifadesine göre neredeyse 10 yıldır aile bireyleri arasında sorunlar vardı. Tam da bu çılgın aileden beklenildiği gibi, polis gelip de kapıya ihtarnameyi çivilediğinde fazlasıyla neşeliydiler.

"Çocuklarım elektrikli testere ile tehdit edildi. Bahçeme çiviler ve tornavidalar attılar. Köpeklerimi attıkları objelerle kışkırttılar."

Komşulardan Kim Norris de, David'in oğullarının kendisinin yeni doğan bebeğine lazer kalem tuttuklarını söyledi. 

İsmini vermek istemeyen bir diğer komşu ise "İki çocuğumu da fazlasıyla huzursuz ettiler. Çocuklarıma sürekli bir şeyler fırlatıyorlardı, su tabancasıyla rahatsız ediyorlardı, küfürler ediyorlardı. Bütün bunların bittiğine sevindim." dedi.

"Kurulun, böyle pislik içinde yaşayan insanlara başka bir ev vermesi beni hayal kırıklığına uğrattı. Özellikle sırada bekleyen bu kadar aile varken."

Evi tahliye etmeye gelen görevlilerden biri "Kaç yıldır bu işi yapıyorum. Elbette çok kötü durumda evler gördüm. Ama bu son 30 yıldır gördüklerimden en kötüsüydü." dedi.

Şimdi ise evi yenilemek binlerce liraya mal olacak gibi görünüyor.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
jesse-pinkman-yo

yalnız varya tam da yaşamak istediğim ev ve aileymiş

Gizli Kullanıcı

Oha ki ne oha. İnsan öyle nasıl yaşar ya? Ahır bile bunun yanında saray kalır.

realitysucks

bi program vardı böyle pis evleri falan gösteriyodu çok eskiden izliyodum o programa katılanlarda hep ingilizdi

gulizaydin

oha lan !!

niyazi-i-misri

Bakıyorumda 13 yaşındaki kız çocuğuyla cinsel ilişkiye kimse tepki vermemiş. Tabii onlar çağdaşlar, yapmazlar yalandır o, inanmayın. Yada iyice araştırsaydınız müslümandır onlar

wowza

Yurtdışında çocukların erken yaşta cinsellille tanışması normal görülür. Ve genç kız ve erkekler istedikleri ile beraber olurlar. Orta Doğu daki uygulama ise kızı kendisinden yaşça büyük insanlarla evlendirmek şeklinde gerçekleşiyor daha çok. Ve kızın birisiyle evlenmeden istediği kişiyle ilişkiye girmesi mümkün değil. Avrupada çocuğunu sen şunla evleneceksin veya evlenmeden ilişkiye giremezsin diye kısıtlamıyor.

bu74k

Yeni gelen yasayla herkez kabul etti artık kimin sesi çıkıcak alayı çomar bu milletin

penthesilea-hippolyta

Evet kızın kendi salaklığı çünkü en azından. O yüzden denecek laf yok. Annesi 18 yaşındaki adama satmamış kızını zorla evlendirip, ülkemizdeki bu sapıkları aklamak için bu kadar kıçınızı yırtmanızın sebebi sadece din konusundaki hassasiyetiniz. Sizin gibileri yönetmek için dini kullanmanın ne kadar zekice olduğunu bir kez daha gördüm.

Görüş Bildir