Evde Evcil Hayvan İstemeyen İnsanların Sonrasında Sevgi Yumağına Dönüşmesiyle Ortaya Çıkan 25 Minnoş Görüntü

653PAYLAŞIM

Kedi ve köpeklerin minnoşluğuna kim karşı koyabilir ki zaten! 😍

Kaynak: https://thechive.com/2019/12/17/they-did...

1. "Evde kedi istemeyen babam, Lucas'a haftalık alışverişimizde aldığımız her şeyi gösteriyor çünkü ne aldığımızı görmesini istiyor."

2. "Evinde asla bir kediye izin vermeyen kocam.Hıhı..."

3. "Benzer bir koca daha. Bu arada şu an kedi aslında kocamın sahibi..."

4. "Kedilerin bizi sevgi kölelerine dönüştürme gibi bir özelliği var. Bu Meggs. 8 sene önce getirdiğim antika koltuğun üzerinde. Hiçbir zaman kendim oturamadım."

5. "İşte kedilerden nefret eden babam."

6. "Kedi istemeyen babam! Eğer Tatze geceleri onun yanında yatmazsa mutsuz oluyor. En yakın arkadaşlar. Hatta birbirleriyle konuşuyorlar bile."

7. "İşte istemediği kediyle birlikte yatan babam."

8. "Kedimi kurtardığım gün babam bana bağırdı ve onu evden göndermem için bana 24 saat verdi çünkü kedilerden nefret ediyordu. Haftalar sonra bu görüntüyle karşılaştım:"

9. "Hiçbir kedi ya da köpek istemeyen babam."

10. "Babam kedi sahiplenmemi istemiyordu ama ben şehir dışına çıkınca yatağa kedimle birlikte giriyor."

11. "Hubby aslında çok kedi insanı olmayan biri ve Sockface ona bayılıyor."

12. Annesi tarafından 2 haftalıkken bir ağaca terk edilen kediyi sahiplenmek istemeyen adamın son hali:

13. "Kedilerden nefret ettiğini iddia eden babam...Ve kediye telefonundan köpek videoları izleten yine babam."

14. "Kedilerden nefret eden büyükannem kedileri kaşıkla besliyor."

15. "Babam kedilerden nefret ediyordu. Şimdi ise her hafta sonu birlikte sincapları izlemek için Moose'u onlara götürmemi istiyor."

16. "Babam her zaman kedi insanıydı bu yüzden çocukken hiç köpeğim olamazdı. Köpek istemiyordu sorumluluk alamazdı. 18 yaşımda evden ayrıldım döndüğümde 2 köpeğim ve 1 kedim vardı. Bir süre arka bahçedeki kulübeye sakladım ve 1 yılın sonunda oluşan görüntü bu:"

17. Kedilerden nefret eden bir baba daha...

18. "Bu nefret ettiği iki kediyle birlikte annem. Onu hiç bu kadar mutlu görmemiştim."

19. "Bir tane daha kedi istemeyen baba...1) Kulübenin üstünde otururken onlara şemsiye tutuyor. 2) Onlara kum havuzu ve çocuk havuzu yapıyor."

"Onları tasmayla yürütüyor çünkü yol kenarında yaşıyoruz, kaçıp gitmelerinden korkuyor."

20. Kedilerden nefret etmeye devam mı? 😂

21. "Kesinlikle ama kesinlikle köpek istemeyen kocam."

22. "Kocam kedilerden nefret ediyordu. Şimdi böyle uyuyorlar."

23. "Babam bu köpeği evine almayı reddetmişti. Öldüğünde ise kalbi çok kırıldı, çok üzüldü. 3 yıldır hala mezarını ziyaret eder."

24. "O da köpek istemiyordu."

25. "Nişanlım hiçbir hayvan istemiyordu, özellikle de kedi. Bu fotoğraf ilk kedimizi sahiplendiğimiz günden iki gün sonra çekildi. Şu an 2 kedimiz var."

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
mehmet-suat

Evcil hayvanlar için besleme sözcüğünü bence değiştirilmeli. Hayatımın bir çok noktasında kedim ve köpeğim oldu. Olmadığı zamanlar daha mutsuz olduğumu gördüm. Özellikle lütfen küçük kedileri sahiplenin. Hem siz onun bakımını yaparken oda sizin ruhunuza ve psikolojinize bakım yapıyor. Avrupaya yerleştiğimin ertesi haftası iki küçük kedim bar kı arkadaşımla birle mutlu mesut yaşıyoruz.

sciencesoldier

bende kedi istemem evde asla. köpekler olsun kuşlar olsun ama kedi olmasın. umarım ilerideki eşim -olursa- kedi insanı çıkmaz.

psipsi

Kaçıp gitmelerinden değil, ezilmelerinden korkuyormuş. Arabalar tarafından. Arabaların tekerlekleri.. Üstlerinden geçmelerinden korkuyormuş. Kedilerin... Ezilmelerinden yani... Kaçmalarından değil, arabaların ezmesinden yani... Anltbldm mi? :s

l0ki

1 kedi asla yetmez

lertyy

Hayvanları cok seviyorum özwllikle kedilere bayılıyorum suana kadar bir süeü kedim oldu onları besledim evde beslemedim kapımda besliydum birde çatıda hepsi ya kayboldu ya öldü :( tabi yine uslanmadım yeni bir şeker karşıma çiktı onuda apartmana tasınacağımız icin evde beslemeye karar verdim şuan ölumcül bir hastalığa yakalandı o kadarda iyi bakmama ragmen bulmadan önce başka kedilerden virüsu almıs yani dahada ağirlaşmıs hastalıgı ben son 1 ayda fark ettim :( yemekte yemiyor hayvanları seviyorum ama artık evde beslemek istemiyorum ölmelerine cok üzülüyorum kisa ömurleride var artık sokakta yardım edecegim ama evde besleyemem artık

sciencesoldier

çok üzüldüm buna :( ama şöyle düşünün en azından sizin yanınızda ölecek. daha kötü de olabilirdi.

Görüş Bildir