Görüş Bildir
Haberler
Esra Hankulu ve Ümitcan Uygun Davasında Yeni Gelişme! Sır Ölümü Ortaya Çıkartacak Kayıt...

Esra Hankulu ve Ümitcan Uygun Davasında Yeni Gelişme! Sır Ölümü Ortaya Çıkartacak Kayıt...

Geçen yaz Ankara'daki evinde ölü bulunan Esra Hankulu'nun cinayete kurban gittiği iddiaları uzun bir süredir devam ediyor. Baş şüpheli olarak görülen eski sevgilisi Ümitcan Uygun'a açılan dava da bir sonuca ulaşmamış durumda. Sır ölümün arkasından süren davada ortaya çıkan yeni görüntüler olayı aydınlatabilecek nitelikte. Ümitcan Uygun'un arkadaşları Furkan Gürgil ve Dilan Civelek'in de dahil olduğu kayıt olay gecesine ait. Detayları haberimizde sizin için derledik...

İçeriğin Devamı Aşağıda

Ankara Mamak'daki evinde 3 Ağustos tarihinde ölü olarak bulunan 25 yaşındaki Esra Hankulu'nun ölümünün ardındaki sır hala sürüyor. Olay akşamı aynı evde bulunan Ümitcan Uygun, Furkan Gürgil ve Divan Civelek'e ait ortaya çıkan yeni görüntüler ise dava açısından kanıt niteliği taşıyor.

Adli Kontrole Alındılar

Adli Kontrole Alındılar

Mahkemeye sevk edilen şüpheli Uygun, 'kasten öldürmek' suçundan tutuklanırken, 'suç delillerini karartmak' ile suçlanan diğer iki şüpheli hakkında ise 'konutu terk etmeme' şeklinde adli kontrol uygulanmasına karar verilmişti.

Ağırlaştırılmış Müebbet İstemi

Ağırlaştırılmış Müebbet İstemi

Hankulu'nun evinde ölü bulunmasıyla ilgili soruşturma tamamlandı. Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı, Ümitcan Uygun'un da aralarında bulunduğu 3 şüpheli hakkında iddianame düzenlendi. Şüpheli Ümitcan Uygun'un 'kendisini savunamayacak durumda bulunan kişiye karşı kasten öldürme' suçundan ağırlaştırılmış müebbet hapis cezasıyla cezalandırılması istendi.

Hankulu öldüğü sırada evde bulunan 2 arkadaşının ise 'Suç delillerini yok etme, gizleme veya değiştirme' suçundan 5 yıla kadar hapsi talep edildi.

Olay Gecesi Görüntüleri

Olay Gecesi Görüntüleri

Ümitcan Uygun ile Esra Hankulu'nun son görüntüleri ortaya çıktı. A Haber'de yayınlanan görüntülere göre; Esra Hankulu'nun eve girdiği görülüyor. Yanında ise o gece Esra Hankulu ile evde olan Dilan Civelek bulunuyor. Onlar içeri girdikten kısa bir süre sonra Ümitcan Uygun evin olduğu bölgeye geliyor. Ümitcan Uygun'un yanında Furkan Gürgil bulunuyor. Gece yarısına doğru Ümitcan Uygun ve Furkan Gürgil evden ayrılıyorlar. Görüntülerde 2 isim sokağın başına doğru gidiyorlar ve orada bekliyorlar ve bir taksi çağırıyorlar. Onlar taksiciyle konuşurken evden 2 kişi çıkıyor. Onlar da Esra Hankulu ve Dilan Civelek.

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın