Esra Erol'dan Evlilik Programları Açıklaması: 'Kaldırın Programı Siz de Kurtulun, Ben de Kurtulayım'

 > 
549PAYLAŞIM

Sunucu Esra Erol, son dönemde çıkan "evlilik programlarının kaldırılacağı" yönündeki haberlere canlı yayında yanıt verdi. 'Ben artık pes ettim. Ben o çamurla yaşayamam' diyen Erol'un konuşmayı yaparken sesinin titrediği ve gözyaşlarını tutmakta zorlandığı dikkat çekti.

Zuhal Topal da Esra Erol'un açıklamalarına göndermede bulundu. Sosyal medyadan destek ve tepki mesajları paylaşıldı...

Numan Kurtulmuş açıklamıştı

Dün Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Numan Kurtulmuşevlilik programlarıyla ilgili çok sayıda şikayet olduğunu ve konu hakkında çalışma yürütüldüğünü belirtip bu programların KHK ile yasaklanabileceğini söylemişti.

Numan Kurtulmuş: 'Evlilik Programları KHK ile Yasaklanabilir' - onedio.com
Numan Kurtulmuş: 'Evlilik Programları KHK ile Yasaklanabilir' - onedio.com

Konuyla ilgili Esra Erol'dan açıklamalar geldi 👇

Canlı yayında açıklama yapan ve sezon sonunda artık bu mesleği yapmayacağını ima eden ünlü sunucu, "Vallahi efendim, kaldırın bu programları siz de kurtulun, ben de kurtulayım. 10 yıldır ekrandayım. 10 yıldır bu programı yapıyorum ve bir yere taşımaya çalıştım. Çok emek verdim, bir çocuğu büyüttüm, ama son 2 yılda geldiği nokta artık beni hayatımdan, insanlığımdan çıkarttı. Ben artık pes ettim. bu kadar söylüyorum. Sezon sonuna kadar Allah'ın izniyle yapıcam, ondan sonra... Ben onursuz bir insan değilim. O haberlerin, o karelerin içerisinde olmak isteyen biri değilim. 'Bir yerlerde çamur varsa o çamur size de bulaşıyor. Ben o çamurla yaşayamam' dedi.

Zuhal Topal'dan Esra Erol'a gönderme

Star TV'de yayınlanan, 'Duymayan Kalmasın' programına katılan evlilik programı sunucusu ve oyuncu Zuhal Topal, evlilik programlarının kaldırılmasına yönelik açıklamalarda bulundu. Dün Esra Erol'un programında sesini titreterek konuşmasına Topal, "Ben öyle sesimi titretip şöyle yaptım böyle yaptım demeyeceğim" diyerek göndermede bulundu.

Sosyal medyada Esra Erol'a tepki gösterenler de oldu

Destek verenler de...

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir