Eski Sevgilinin Yeni İlişkisine Kayyum Olarak Atanınca Yapılacak 14 Şey

 > 
62PAYLAŞIM

İşler yolunda gitmedi, 

Ergin bir şahıs, herhangi bir sebeple bir işini kendisi görebilecek durumda değilse, mahkeme kayyum ataması yapabiliyor. Eski sevgilinin yeni sevgilisi, bir türlü ilişkiyi yoluna sokamadığı için mahkeme seni atadı. 

İlham için Kaynak

Mahkeme kararı onaylandı, görev sana verildi. Ceketi ilikledik ve eski sevgilinin yanına ilerledik. Neler olacak?

1. Eski sevgilinizin, Devlet'in kayyum sevgili atamasını tanımama ihtimaline karşı, gerçekten onu çok sevdiğinizi ifade eden yürekten görseller kullanılır.

2. İlk olarak eski sevgilisinin iş akdi fesh edilir.

3. Özel harekatçılar, helikopter ve savaş gemisi desteği ile Twitter, Facebook ve Tinder'a eşzamanlı baskın yapılır.

4. Sevgilinin eski* sevgilisinin swarm'da check in yaptığı noktalarda arama yapılır, güvenlik kamerası kayıtları toplanır.

5. Facebook'ta 'bekleyen arkadaşlık istekleri' listesi, gizli mesajlar ve diğer veriler dosyalanır, sevgiliye gönderilir.

6. ve on günlük acil eylem planı sonrasında mutlu bir birliktelik sağlanır. Ancak asıl önemli kısmı bundan sonra başlıyor.

7. Kovulan eski sevgilinin, iddialı bir şekilde geri dönmesini engellemek için savcılıktan 'Fitnıs salonlarına gitme yasağı' çıkartılır.

Bunun dışında kendini geliştirebileceği diğer alanlar da düşünülür. KPSS, Ales, YDS, diğer sınavlar, dersanelere yazılması engellenir. 

Sesini tamamen kısmak için internet kotası, GSM operatörüne ihtar verilip 10 MB'a düşürülür. 

Twitter'da tweet limiti, 1'i hayırlı cumalar cümleten S.A olmak üzere, 2'ye düşürülür ve birkaç farklı hesaptan takibe alınır, fake hesap açmasının önünde yasal engeller oluşturulur.

8. Sevgilinin telefonu düzenli olarak kontrol edilir, işten çıkartılan eski sevgiliden gelen bir mesaj, bir kalp bile varsa hemen yakalama kararı çıkartılır ve jammerlı hücreye konulur.

İlişkinin önündeki en büyük tehdide karşı uyanık olmalısınız...

9. En önemlisi de, resmi ve milli bayramlarda mesaj göndermemesi adına insansız hava araçlarıyla takip edilir, vatsapa girerse ana jet üssünden kalkan uçaklara alçak uçuş emri verilir.

10. Yönetimde yardımcınız olarak atanan kişilere sevgililer günü, doğum günü gibi önemli günler için organizasyonu düzenleme görevi vermelisiniz.

Yeni yönetimin güçlü olması adına bu çok önemli, geçmişte yaptığınız hataları yapmamanız gerekiyor.

11. Güvenlik üst düzeye çıkarıldığına göre önümüze bakarız. Arkadaş ortamlarında zarf atmak üzere eski günler konusu açılır, tepki ve mimikleri analiz edilir.

Görevi sadece sevgili memnuniyet analizi yapmak olan 2 kişi istihdam edilir. (Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, prezentabl)

12. Hala dışarıda gözü varsa -ayıp be kardeşim- algı yönetimi uzmanı tutulur ve algısı yönetilir.

Boşver kızım o çocuk şrfszin biriydi, geçen haberlere çıkmış naylon fatura adam kaçakçılığı çek senet denge bilekliği satışı işine girmiş ailesi bile ondan vazgeçmiş unut artık onu unut kızımm gibi ifadelerle.

13. Gerekli, gereksiz her yerde sürprizler yapılır. BUGÜN İLİŞKİMİZİN 47. GÜNÜ, HADİ KUTLUYORUZ 🎉

Tabii bunu, görevi sürprizlerden sorumlu olan yardımcılarınız organize edecek. Yalnızca sevgilinizin değil, anne babasının, kardeşlerinin doğum günü ve onlara da sürprizler yapılması noktasında tabanınızı güçlendirecek.

14. ve final: Her şey hazır olduğuna göre, bir akşam evlilik telifi edilir!

Tüm yardımcıların etkili çalışması, yandaş arkadaşların o bitmeyen yancılığı, sevgilinin de en sonunda algı yönetiminin zirveye çıkması ile eski sevgiliyi unutması sayesinde...

Hayatınızın en anlamlı gününü gelir çatar!

derken o da ne... İş akdi fesh edilen, sevgilinin eski sevgilisinin tüm kontrollerden sıyrılıp AİHM'e gittiği ve jürinin muhtemelen onu haklı bulacağı öğrenilir....

Her şey güzel giderken, mutlaka bir sorun çıkar. Şimdi ne olacak? :/

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
ezgisen

bişey anlamadım

erhan-uzunsel

Çek vur daha iyi amk bu ne?

enda

çok mu gereksiz bi içerik yoksa bana mı öyle geldi

bootstrap

Ya çok gereksiz bir içerik ya da bana da öyle geldi.

csaracoglu

İlk bir iki cümleden sonrasını okumadım. Hakikatten bu ne?

ayastafanos05

Tinder reklamı da gözümüze girdi. He biz salağız ya bunun reklam olduğuna basmayacak kafamız. "Alalala facebool ve twitterla birlikte sayılan bu tinder da neymiş" diyeceğiz ve idirip bakacağız değil mi? çünkü aptalız. Siz çok zekisiniz.

Görüş Bildir