Eşini, Evliliklerini 'Güçlendirdiği' Bahanesiyle Defalarca Aldattığını Söyleyen İki Çocuk Babası Adam

-
Abone ol

Son zamanların en trend bahanelerinden biri: Evliliğim daha da iyiye gittiği için aldatıyorum. Yersen!

Kaynak: https://www.thesun.co.uk/fabulous/967675...

İki çocuk babası evli adam, her şeyden bihaber eşini defalarca aldattı. Aldatmaların, evliliklerini 'daha güçlü' yaptığını iddia etti.

Soyadını söylemek istemeyen Josh isimli adam, normal yaşamında ilişkisi olan kişilerin yer aldığı Ashley Madison isimli tanışma uygulamasını kullanıyor.

Sekiz yıldır evli olan Josh'un son iki yılda yaklaşık altı kadınla cinsel ilişkisi oldu.

Eşini aldatmaya yıllar önce bir iş arkadaşıyla beraber olarak başladı. Bu deneyimin oldukça özgürleştirici olduğunu belirtti. Josh, artık monotona dönüşen evliliğinin aldatmaya başlamasından sonra iyiye gittiğini, çünkü "daha az sinirli" hissettiğini söyledi. 

Şu an 30'lu yaşlarında olan Josh, eşini aldatmaya başladıktan sonra evdeki dinamiğin arttığını, sonuç olarak bu yaptığının olumlu etkilerini evde görmeye başladığını ekledi.

Josh, eşini çok sevmesine rağmen seks konusunda aynı fikirleri paylaşmadıklarını bu nedenle uygulamayı bir şeyleri ateşlendirmek için kullandığını söylüyor.

Mirror ile yaptığı röportajda Josh "Neredeyse iki taraf için de kazanç. Kendi arzularımı başka yerde keşfediyorum ve sonra evde daha nazik, daha az gergin oluyorum. Aşık olmak değil derdim. Bu sadece erotik zevkle ve bu hayattayken harika deneyimler için birbirimize nasıl yardım ettiğimizle ilgili." dedi.

Bazı kadınların yatak odasında yaptıklarını, eşiyle olan ilişkisinde hiçbir zaman yapmadıklarını söyledi Josh.

"Evet, bu seksle ilgili ama rastgele biriyle buluşmaktan daha karmaşık bir şey. Bundan daha ileri bir şey."

Eşini yıllardır aldatmasına rağmen henüz kadının bu durumdan haberi yok. Eğer öğrenirse, bu durumun eşini mahvedeceğini düşünüyor.

Josh, genellikle kadınlarla tanışınca onları bir şeyler içmek için dışarı davet ediyor ve seksin daha iyi olması için kadınla birkaç kez daha buluşuyor.

Genelde bir kadınla seks için ayda bir kez buluşuyor. Şimdiye kadar en uzun süre görüştüğü kadınla dokuz ay görüştü. Kadınlarla arasında güven ilişkisi olmasından hoşlanırken, geceleri beraber olduğu kadınlarla kalmıyor. İzlerini örtmek için cep telefonundaki mesajları siliyor ve kıyafetlerinde parfüm kalıntısı kalmaması için elinden geleni yapıyor. Düzenli bir ilişki olmadığı takdirde de, eşinin bu aldatmaları öğrenmesini umursamıyor.

Josh bir gün aldatmak istemeyeceği, yalnızca eşiyle olmak isteyeceği zamanların geleceğini umut ediyor.

Ama bu sırada başkalarıyla ortak zevkleri paylaşmaktan mutlu olduğunu söylüyor. 

Sizler bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Aldatmak, gerçekten evliliği güçlendirir mi? Yorumlarda buluşalım!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
ipek-uzel1

Çağdaş pezevenk

merve-altun18

ONEDIO EKİBİ DİKKAT BURAYA ! binlerce insanın okudugu bir sitede yıllardır gergün onedio ya bakarım ilk kez şok oldum. aldatmayı bu şekilde özendirici iyi bir şeymiş gibi anlatılan aldatmaya teşvik edercesine anlatan bir röportajı paylaşmanız hiç dopru değil. lütfen bu paylaşımı kaldırmanızı rica ediyorum. röportaj bu sizin yorumunuz değil diyeceksiniz ama böyle bir röportajı yayınlamasaydınız ne olurdu ? ne kaybederdiniz ? ne diyeceğiz vay be iyi bir şeymii mi diyeceğiz ?

handeleronamo

Dünyada ahlak sınırları fazlasıyla genişlemişken artık bunların ekmeğine yağ süren paylaşımların yapılmasına bi dur deyin yahu. Bunlar normalmiş gibi okunmamalı, yazarlar bu içerikleri normal bir davranışmış gibi yazmamalı üstüne üstlük bir de tartışma konusuymuş gibi siz ne düşünüyorsunuz yazınca objektif bakış açısı gibi aktarılmasın. Bu tür içerikler bariz bir şekilde insan ahlakına evlilik kurumuna veya bütün ilişki şekillerine saygısızlık

Gizli Kullanıcı

Aldatma kadar aşağılık bir davranış olamaz

spiritorbs

"Bazı kadınlar yatak odasında yaptıklarını, eşiyle olan ilişkisinde hiçbir zaman yapmazlar " Çok doğru bir tespit . En azından dürüst değillerdir . Yanlış anlaşılmaktan veya hiç anlaşılamamaktan çekindikleri için sanırım . Aldakmak bir çözüm olmamalı . Benim karım veya sevgilim yapsa kabul etmezdim .

Görüş Bildir