Görüş Bildir

Eşini Bıçaklayan Adam Polisler Gelince Balkondan Atlayarak İntihar Etti

Haberler
> Eşini Bıçaklayan Adam Polisler Gelince Balkondan Atlayarak İntihar Etti

Kağıthane’de eşiyle tartıştıktan sonra balkondan kendini atarak intihar eden koca, hayatını kaybetti. Evde mahsur kalan kadın yaralı bir şekilde kurtarılırken, evde buluna kız çocuğu da aile yakınlarına teslim edildi.

Olay Kağıthane Harmantepe Aslan Sokakta meydana geldi. İddialara göre eşiyle tartışan koca, eşini darp etti. Kavga sırasında bıçaklanan kadın, kendini evin banyosuna kilitledi. Burada polisten yardım istedi. 

İhbar üzerine kısa süre olay yerine gelen polis ekipleri, kapıya çalmasına rağmen yanıt alamadı. İddialara göre konuşmak istemediğini belirten koca, evde bulunan pompalı tüfeği eline aldı. Müzakereci polislerin çabaları da yanıtsız kalınca olay yerine balkondan giriş yapmak için itfaiye çağırıldı. Balkona çıkan koca 3. kattan kendini boşluğa bıraktı. Ağır yaralı olarak hastaneye kaldırılan koca, hastanede hayatını kaybetti.

Mahsur kalan kadın yaralı kurtarıldı

Mahsur kalan kadın yaralı kurtarıldı

Kendini atan kocanın üzerinde bulunan ev anahtarını alan ekipler, içeride mahsur kalan ve yaralanan kadını sedye ile çıkararak ambulansa aldı. Evde mahsur kalan küçük kız çocuğu da aile yakınlarına teslim edildi.

"3 tane yeğenim var, neredeler bilmiyorum"

"3 tane yeğenim var, neredeler bilmiyorum"

Ailenin yaşadığı binanın önüne gelen yakınları ise sinir krizi geçirdi. İçeride dayısının olduğunu söyleyen Ömer Şimşek, 'İçeride dayım var. Esenler’den çıkıp geldim. Akrabalar telefon etti geldim. 35-40 yaşında dayım. 3 tane yeğenim var ama neredeler bilmiyorum.  Durumuyla ilgili hiçbir şey söylemediler' dedi. Polisin olayla ilgili soruşturması sürüyor.

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Azize varol

İyi olmuş gebermiş. aile kurtulmuş dayakçı babanın yanında yaşayıp psikolojileri bozuk olacaklarına annesiyle huzurlu büyüsün çocuklar

minik su böreği

Umarım kadıncağız hayata tutunur, çocuklarıyla sağlıklı ve mutlu bir yaşamları olur. Ruh hastası kocası da kadına zarar verdikten sonra intihar etmeye çalışı... Devamını Gör

Iyi bari gebermiş serefsiz