Eşine Atacağı Mesajı Başka Bir Evli Kadına Atıp Hayatının Aşkıyla Tanışan Adamın Hikayesi

-

Aşkın karşınıza nereden çıkacağı belli olmaz. İlginç tesadüflerle karşımıza çıkan insanlar, beraber yuva kuracağımız insanlar olabilirler. Sizler için Lad Bible'dan derlediğimiz bu içerikteki adam da, tuhaf bir tesadüf sonucu hayatının aşkını buldu.

Kaynak: http://www.ladbible.com/news/news-husban...

46 yaşındaki Peter McTaggart iddialara göre eşinin numarasını yanlış aldı.

Eşine attığını sandığı mesajları ise 60 yaşındaki Mary'e gönderdi. Yabancı ve tanımadığı bir numaradan gelen 3 mesajdan sonra Mary, Peter'a bir yanlışlık olduğunu söyledi. Fakat ikili konuşmaya ve iletişimde olmaya devam etti. Konuşmalarında o dönemde var olan sorunlu evliliklerini birbirlerine anlattılar, dertleştiler.

En sonunda Peter, Mary ve o zamanlar beraber olduğu eşinin yanına gitti. Kaçınılmaz olarak Peter'ın eşi bu arkadaşlığı öğrendi.

Aynı zamanda Mary de eşinden ayrıldı ve çift yaşadıklarının güzel bir tesadüf olduğunu fark etti. Mary, Peter ile beraberliğinin kader olduğunu söyledi.

"Bizi bir araya getiren kaderdi. Peter'ın mesajlarını aldığımda önce görmezden geldim. Mesajları kimin yolladığını bilmiyordum. Sabahın erken saatlerinde mesajlar alıyordum çünkü Peter da benimle aynı zamanlarda çalışıyordu ve o zamanlar eşine mesaj attığını sanıyordu. Sonra bir gün cesaretimi topladım ve 'Üzgünüm ama sizin kim olduğunuzu bilmiyorum.' dedim. O da özür diledi. Ama çalışma saatlerimizin aynı olduğunu fark edince konuşmaya devam ettik. Hayatlarımızda olup bitenler hakkında konuşuyorduk. En sonunda ilişkilerimiz hakkında konuşmaya başladık. Peter da eşiyle aynı sorunları yaşıyordu ve birbirimize destek oluyorduk."

Peter da Mary ile aynı duyguları paylaşıyordu. İlginç bir tesadüf sonucu tanıştılar ama mutlu bir hayata adım attılar.

"Yeni bir telefon almıştım ve eski eşimin numarasını kaydediyordum ama rakamlardan birini yanlış yazmış olmalıyım. Eski eşim ve Mary'nin numarasında tek bir rakam farklıydı. Birkaç mesaj atmıştım ve en sonunda Mary bana mesaj atarak yanlış numaraya mesaj gönderdiğimi açıkladı. Kim olduğunu söyledi ama ben eşimden bahsetmedim. Çünkü zor bir zamandan geçiyorduk. Aynı gün Mary ile konuşmaya başladık. Mesajlaşıyorduk. En sonunda eşim Mary'nin varlığından haberdar oldu ama ben Mary ile hala görüşüyordum. Eski eşim de haklı olarak bu durumdan rahatsız oldu. Bir gün artık bunları kaldıramaz hale geldim ve ayrıldım. Yaşayacak bir yer bulmam gerekiyordu." 

Peter tam da böyle yaptı ve Mary'e yakın olabileceği bir yere taşındı.

O zamanlar arkadaş olarak görüşüyorlardı. 13 yıllık beraberliklerinden sonra 2017 yılında evlendiler. Çift, benzer durumlar yaşayanlar için hikayelerini paylaştılar. Ee, aşk tesadüfleri sever değil mi?

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
rivaille

bence etik. ben de bir sıkıntı göremiyorum

ashirogi-muto

Ben bir sıkıntı göremedim. İkisi de dur ben bir çapkınlık yapayım dememiş, tesadüfen tanışmışlar. Ayrıca eşlerinden de ayrılmışlar yani aldatma durumu da yok. Size göre şey demeleri lazımdı sanırım, "birbirimizden hoşlandık ama ikimiz de evli olduğumuz için bok gibi evliliğimize geri dönüyoruz."

kubra-bucer

iğrenç

Görüş Bildir