Eşi ve Oğlunun Gözü Yaşlı! Köpeğinin Noel Hediyelerine 5000 TL Harcayan Kadın

10PAYLAŞIM

Avrupa ülkeleri için Noel oldukça masraflı bir bayram. Eski zamanlarda ailenin bir araya gelip büyük bir yemek yemesi için harika bir fırsat olan Noel, artık daha çok tüketim toplumunu besliyor. 

İngiliz Helena Mueller ise konuyu iyice abartıp, köpeğine de alışverişi bir borç bilmiş. Evcil hayvanlar, sokak hayvanları hatta vahşi hayvanlar, hepsi bizim canımız elbette! Fakat bu minik ırk, şanslı minnoş Lola, her yıl binlerce sterlinlik hediyelere boğuluyor.

Kaynak: http://www.ladbible.com/news/news-animal...

Cocker-poodle karışımı Lola, bu yıl toplam 56 tane ediye aldı.

beta.ems.ladbiblegroup.com

Anne Helena, Lola'yı 6 yaşındaki oğlu Harry'nin bu kadar şımartılmadığını da itiraf ediyor.

beta.ems.ladbiblegroup.com

"O benim hayatımı öyle çok değiştirdi ki... Tek çocuğumuz olduğu için onu sahiplenmiştik, Harry o zaman 4 yaşındaydı. Bu yıl Harry'den daha çok hediye alacağı kesin, geçen yıl Harry Lola'nın hediyeleri görmemesi için saklamıştım ama bu yıl o kadar belli ki..."

Helena, Lola'nın hediyelerini paketlemeye yardım etmeleri için arkadaşlarına Facebook üzerinden bir duyuru bile yapmış.

"Tabi ki onu çok seviyorum. Lola ödevim var diye mızmızlanmaz, akşam yemeğinden şikayet etmez. Geçen gün Lola hayatında ilk kez kar gördü. Akşam eve geldiğimizde fark ettim ki Harry'nin hiç fotoğrafını çekmemişim. Hep Lola'nın fotoğrafları var."

Peki minnoş Lola'ya bu yıl Noel babası neler getirmiş?

Oldukça masraflı bir alışveriş olacak çünkü Lola'nın hediye listesinin bir kısmı şöyle;

Keratinli tüy yumuşatıcı, evcil hayvan şampuanı, pati yıkamak için inci taneli banyo jeli, köpek parfümü, içinde Lola'nın bulunduğu 2018 köpek takvimi, Paw Patrol peluş oyuncak, tavşan desenli pijama, tasmaya takılan ödül maması kabı, pembe prenses mama kabı, Paw Patrol tabak, pembe yumuşak battaniye, Noel desenli battaniye, çizgili mama tabağı, keratinli bakım yağı, annesiyle takım olmak üzere sarı ceket, kirpi şeklinde oyuncak, sırt çantalı vücut tasması, pembe çizgili ödül maması kabı, çizgili üzerinde isim olan oyuncak, köpek ödül maması yapmak için kurutma cihazı, birtakım başka oyuncaklar, mama kapları, farklı tatlarda ödül mamaları ve tasmalar...

Lola ve annesi sarı ceketleriyle takım olmayı çok seviyor.

beta.ems.ladbiblegroup.com

Lola için harcanan para sadece Noel'de değil tüm yıl boyunca böyle aşırılara kaçıyor. Helena'nın anlattığına göre Lola'nın her bir bakım seansı 700 TL'den fazla tutuyor.

beta.ems.ladbiblegroup.com

Lola ayrıca özel bir çiğ mama yiyor. Helena'nın bu mamayı her ay bir kez sipariş vermesi gerekli.

Bu kadar şımartılacağı önceden belli olduğu için adı Lola olan cocker-poodle, bu yıl kesinlikle hepimizden daha çok hediye paketi açacak!

İyi Yıllar Lola!!! 

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
Gizli Kullanıcı

5000 TL acaba kur yüzünden bize fazla geliyor olabilir mi? GBP/TL kuru 5.089 an itibariyle. Bu da yaklaşık 980 GBP'ye denk geliyor. Kazancının GBP olduğu düşünülürse bizim ülkemize göre aslında 1000 TL harcamış gibi oluyor. Ne kedi köpek sahipleri tanıyorum gerçekten 5000-6000 TL harcayan..

uyusuk

İşin bokunu çıkartmak diye bir laf varya işte tam bu olaya söylenecek laf...

kornisontursusu

benim de köpeğim var tapıyorum ona ama bu karı manyak

comawhite

Kadının eşine tavsiyemdir: Abi Noel hediyesi olarak 3 aylık paket psikolog seansı ayarla hanımına. Hayatın kurtulur abim. Hediyedir, geri de çeviremez. Sen bunu bir düşün.

can_can

zalım mısın kadın

Görüş Bildir