Eşi Benzeri Olmayan Romantiklerimizden Sevdiğinin Yollarına Serilen 17 Romantik Tweet

Güzellik
9.1bPAYLAŞIM

Genel olarak insanımız 'odun' olarak adlandırılsa da hepimizin içinde yumuşak bir şeyler olduğu aşikar. Biz de bunu baz alarak Twitter'da sevdiğinin yollarına serilen çiçekleri anlamlandıran 15 romantiği derledik. 😍

1. 

2. 

3. 

4. 

5. 

6. 

7. 

8. 

9. 

10. 

11. 

12. 

13. 

14. 

15. 

16. 

17. 

Dio İçerik Altı Banner
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
nankurunaisaa

Cama çıkmışsın belli

comerttugbanurgmail.com

Bu pedofiliyi dalgaya alan yazar değil mi?! Nasıl hala yazabiliyor bu ne rahatlık onedio!!! Nasıl hiçbir şey olmamış gibi devam edebiliyor, siz neyin arkasında durduğunuzun farkında mısınız?! Özür dilenmediği gibi devam ediyorsunuz bir de yazıklar olsun diyecek laf yok gerçekten!!!

comerttugbanurgmail.com

Nasıl insanlarsıniz siz ya anlam veremiyorum ben. Ben burda sesimi çıkarabiliyorsam ileride sizin çocuklarınıza veya kendi çocuğuma aynı şey yapılmasın diye yapıyorum bunu. Bana dokunmayan yılan bin yaşasın zihniyetinden çıkın artık. Sizin gibi insanlar yüzünden bunların hepsi tek suçlusu sizin gibi kendini geliştiremeyen boş boş yaşayan insanlar yüzünden. Kendinize bir faydanız yok bari yanlış yapanlara sesiniz çıksın da topluma bir faydanız olsun!!

comerttugbanurgmail.com

Yazık size. Size ne yaptığınızı anlatmak istemem umarım doğru olanı görürsünüz büyüdüğünüzde, tek umudum başınıza gelmeden öğrenmeniz ve kusura bakmayın ama konu hakkında düşüncelerimi ve yorumumu başkasına zarar vermeden istediğim gibi dile getirebilirim gelip beni bu konuda yargılayamazsınız gerçi siz bu dilden anlar mısınız bilemiyorum ancak sizin dilinizden konuşmak gerekirse asıl siz başka kapıya diyorum. Hadi ablacım yavaştan git yorumumun altından gelip rahatsız edip sonra ergen tribine girme. Hadi bakalım uza şöyle yavaştan.

comerttugbanurgmail.com

Yazık. Çocuksun daha ben niye çıldırıyım büyüyceksin zamanla bizler sizlere nasıl davranılması gerektiğini öğretcez görevimiz bu bizim. Yeter ki doğru olanı öğren. Saygıyla başla mesela. Her şeyin temelinde saygı var çünkü :)

Görüş Bildir