Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Ertuğrul Özkök'e 'Sen Kimsin Ya?' Diyen Cem Küçük Ekledi: 'Aydın Doğan'a Talimat Veririm, Gereğini Yapar'

 > 
102PAYLAŞIM

Hürriyet gazetesi yazarı Ertuğrul Özkök'e 'Sen kimsin?' diye seslenen Cem Küçük "Bütün Hürriyet'i topla, benim serçe parmağım daha güçlü. Ben Aydın Doğan'a talimat veririm, gereğini yapar. Yapmıyor mu? Parmağımda oynatıyorum ben onları. Kedinin fareyle oynadığı gibi oynuyorum" dedi. 

Cem Küçük, Beyaz TV'de yayınlanan "Ne Var Ne Yok" adlı programa konuk oldu ve şu ifadeleri kullandı 📹

"Oray Eğin'i Habertürk'e sen yerleştirdin. Kenan Tekdağ almış gibi gözükebilir ama senin adamın o. Turgay Ciner'i batırmak gibi bir niyetin vardı. 2007'de nasıl Sabah'a el koydunuz, Ciner'indi o. 'Cem'i MİT'e yerleştirdim' falan diyor. Sen kimsin ya? Ertuğrul Özkök, sen kimsin? Bütün Hürriyet'i toplasan benim serçe parmağım kadar güçlüsün. Ben Aydın Doğan'a talimat veririm, gereğini yapar. Siz kimsiniz? Bak nerede Tolga Tanış, Nazlı Ilıcak,  Bülent Mumay, Eyüp Can? Soruyorum... ByLock İsmail ekranlara çıkabiliyor mu? Nerede? 

Eskisi gibi çıkın hükümet aleyhine bir tek yazı yazın. Eskiden eleştiriyordunuz. Bir tane eleştirel yazı yazamıyorlar. Şimdi kafayı Hakan Fidan'a takmışlar, Hulusi Akar'a takmışlar. Onların üzerinden gidiyorlar. Kafa bu. Güçleri kalmadığı için... Hiçbir güçleri yok. Bak ne diyorum, bütün Hürriyet'i topla benim serçe parmağım daha güçlü. Patronuna talimatı veririm, gereğini yapar. Parmağımda oynatıyorum onları. Kedinin fareyle oynadığı gibi oynuyorum. Akılsız bunlar. Bizimkiler de bunları bir şey zannediyor. Bak nasıl, ne halde şu an Hürriyet. O kadar çaresiz ki..."

Gazeteci İsmail Saymaz, kendisine "ByLockçu İsmail" diyen Küçük'e sosyal medya hesabından bu yanıtı verdi 👇

Ne olmuştu?

Hürriyet yazarı Ertuğrul Özkök, Akif Beki'nin gazete yönetimi tarafından işine son verilmesi sonrası kendisine yönelik olarak "Şeytani bir operasyoncu" diyen Türkiye yazarı Cem Küçük'ü tiye almış dün yayımlanan yazısında "Her gün 'en derin devlet' adına konuşan bu arkadaş, medya tarihindeki en en en derin operasyonumu atlamış. Onu da bugün ben kendim açıklıyorum. Küçük Cem’i MİT’e ben yerleştirdim" demişti. 

Özkök, bu sözlerin altına not düşmüş ve yazısını "Aman ha, şaka yapıyorum. Sakın ola ciddiye almayın" diye bitirmişti.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir