Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Erkeklerle İlgili Yaptığı Tespitlerle Yer Yer Güldürmüş Yer Yer Kızdırmış 10 Kişi

1.9bPAYLAŞIM

Erkek davranışlarıyla ilgili tespitleri buraya topladık. İyi eğlenceler :)

1. Vefa borcu.

2. Gizemlilik.

3. Üzülmezler.

4. Net bu.

5. Tek derdimiz makyaj.

6. Koltuk takımı geliyor.

7. Belki geçer.

8. Bunlar da var tabi.

9. Döngü.

10. Var bi hinlik.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Bu içerik tamamen eğlence amaçlı üretilmiş olduğundan kullanılan görsel ve metinler haber değeri taşımamaktadır.


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
kendineassassin

Bu on kişi artık erkeklerle ilgili tespit yapmasalar mı?? Gerçekten mecbur değiller..

vemrv

4. içerik benim katıldığım bir durum.Eşimin arkadaşı halı saha maçında ayağını iki yerden kırıyor 'yarın akşam ....lara geçmiş olsuna gidelim mi?'Niye?'Ayağını kırdı maçta (iki gün geçmiş)söylemedim mi?' Ölse cenazeye gidemeyecektim :) Bir madde daha çok hızlı yemek yemeyin arkadaşlar sizin yüzünüzden koşarak yemek yiyoruz.

hknhakan

1- berberlerimizi seviyoruz. 2-bizde durumlar hep aynı, olağan dışı durumlar hariç pek anlatmıyoruz. 3- çöpe odaklanıyoruz içindeki poşete değil. 4-dışarıdayız kelimesi içinde binlerce aktivite içerir. tek tek anlattırmayın işte. 5- bizim derdimiz makyaj değil, aşırı sürünce yüzünüzü göremiyoruz. 6-bize bir adım atın, biz size koşarak gelelim. 7-çok uzun konuşunca başını kaçırıyoruz sonrası zaten malum. 8-efendi gibi sevince de olmuyo, öylede olmuo, böylede olmuo, olmuo o ! 9-bu konuda haklısınız.. masum koşuşlar bizim ki.. 10- biz yalan söylemeyi be-ce-re-mi-yo-ruz. şunu öğrenin artık.

klemenjero

umarım bundan sonra karşınıza iyi insanlar çıkar. hep kötülerine denk gelmişler yazık.

kahraman-sezer

Ben şerefsiz ve piç erkekleri tercih eden ezik kadınların aynı şekilde devam etmesini destekliyorum. Bu şekilde bizim de en azından salak ve akıllı kadınları birbirinden ayırmamız kolaylaşıyor.

Görüş Bildir