Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Erkeklerin Kendi Arasında Cinselliği Olabilecek En Aşağı Seviyeden Konuşmasının 13 Sebebi

154PAYLAŞIM

DİKKAT: 18+ içerik

Bütün erkeklerde var bu. Erkek erkeğe kaldıklarında cinselliği olabilecek en alt seviyeden, en argo haliyle konuşuyorlar. Kızlı erkekli arkadaş grubunda bir kadınla birlikte olan erkek, erkek arkadaşlarıyla kaldığında neden o karıyı s**iyor. Oral seks bir anda ağzına vermek oluyor, en hafif tabiriyle mastürbasyon ise eline vermek olup çıkıyor.

Peki neden? Neden erkekler cinselliği kendi aralarında en hayvani içgüdülerinin esiri olarak konuşuyorlar? Neden hepsi ele, ağza veriyor, malak emziriyor, domaltıyor, evire çevire s**iyor?

1. Hadi oğlum amcalara çükünü göster günlerinin etkisinden hala kurtulamamış olmalarının bir işaretidir bu, cinsellik = ne kadar erkeksin?

2. Erkekler için cinsellik hala güçlerini gösterebilecekleri bir alan, bir kadınla birlikte oluyorsan ılıksındır, ama “o karıyı s..tiysen” senden daha erkeği yok.

3. Bir erkeğin aşık olduğu kadınla ilişkisini anlatması kabul gören bir şey değil, bu sebeple aşık olmadığını, sadece seks için birlikte olduğunu belli etmek için kadının ağzına verdiğini söylemesi lazım.

4. Bir kadınla birlikteliğini anlatmak adı konmamış bir kabul törenidir, kankalarının arasındaki konumunu belli etmek isteyen erkek malak emzirmeden girer, duvara çarpa çarpa s…meye kadar gider.

5. Sevişmek, birlikte olmak, vs. kadını memnun edemediğinizi düşündürtür, ama kadını eni konu s..tiyseniz kesin başarılısınızdır.

tinypic.com

6. Muhallebi çocukları sevişir, erkek adam kadını bağırta bağırta….

7. Sevişmek işteş bir fiildir, kadının da etkin olduğunu ifade eder, oysa s..mek tek taraflıdır ve erkeğin gücünün ispatıdır.

8. Oral seks çok hafif bir söylemdir, “deep throat” ise anlaşılmayabilir, oysa boğazına salmak öyle mi? Kaya gibi ağırdır, erkek adam işidir.

9. Erkek, “yaptığı seksi anlatmazsa ölecek” hastalığından muzdarip bir cinstir, e herhalde bunu “kadın gibi” anlatacak hali yok, sokacak, kanırtacak, içinde gezdirecek!

10. Bir erkek sevişmesini ne kadar şiddetli, argo ve adice anlatıyorsa bilin ki sevişmesi o kadar kötü, tatminden uzak ve yavandır, bunu bir şekilde kamufle etmesi gerek.

11. Erkekler için yatakta verdikleri memnuniyet bir alanın belirleme davranışıdır, kimse görmediği için ne kadar abartırsa o kadar iyi bir yer edineceğini düşünür.

12. Sevişmek romantik bir eylemdir, s…şmek ise bir erkeklik turnusoludur!

13. Netice olarak erkek seviştiğinin bilinmesini istemez, o s…şiyordur, mesela erkeklere sorsanız %99’u kadına oral seks yapmıyordur, ama önüne bir vajina koyun double çikolatalı magnum gibi yarım saat, 45 dakika yalar.

İşte böyle.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
omergedik

2.Maddeye katılmıyorum. O tür dediokuduyu anca karılar yapar. Eğer bir erkek karısını başka bir erkeğe anlatmaya kalkarsa olay çıkar. Baştan sona zırvalamışsınız ZIRRVAAA

missluna

Evet böyle erkekler var . Editörün genellemesi yanlış olsa da erkeklerin editörün asıl belirtmek istediği mesajı alıp bu tarz erkeklere dur demesi gerek. Sonuç olarak bu muhabbet kendi aralarında geçiyor. Genellemeye takılmamak gerek istisnalar kaideyi bozmaz sonuçta. Sİz düzgünsünüz diye bu insanlar yok olmuyor.

katilice

Çok haklısın Mervecim. Yarası olan gocunur hepiniz böylesiniz ki kızı eleştiriyorsunuz. Gerçekten erkek ırkı kusura bakmayın ama erkeklik sadece işemeye yarayan bir organ değildir. Erkekliğinizi övmek için Tanrı size sadece bir sik vermiş,onu bir deliğe soktunuz diye OOF ERKEĞİM LAN BEN. yani bu kadar boşsunuz. Zavallısınız... Genelleme yapmıyorum ama genellemeye uymayan erkek %1 %3 ? Yamuk sikinizle Adriana Lima arayışlarınıza ayrı hastayız. Ha bir de bamya gibi olanların o aşağılık kompleksi ile "ABİ VURİYİM Mİ MASAYA GÖLGESİNDE BİAT EDİN" demeleri?... Zaten 18 20 cm hepinzin aynen...

kafambozuk

Kusura bakmayın da kadınların geneli de az orospu değil yani. (%1- %3'lük kesim hariç) Erkeklerin %99'u hayvan, anlayışsız, barzo, sevişmeyi bilmez ama kadınların %99'u hanımefendi, çiçek, melek öylemi? Afedersiniz ama siktirin ordan!

katilice

yaradılıştan yola çık ;)

kafambozuk

Yaradılışa bağladın ya tebrikler! Nerden biliyosun benimde öyle olduğumu? Yaşadın mı beni?

katilice

Neden beğeniyorsun abicim yorumları yorumumu bende diyorum bana katılıyor herhalde seviniyom...

mehmettcengz

yahu kızım sana gangbang mi yaptılar nedir bu nefretin?? bir iki aptalın yaptığı şeyi hepsine bağlaman ?? Aptallık.

metin-s.

Önce içeriği okudum sonra kesin merve.Ç dir dedim o çıktı ne tesadüf :D

Görüş Bildir