Engin Bilgileriyle Herkesi Aydınlatan Hilal Cebeci "Eş Cinsellik Bir Hastalıktır" Dedi, Ünlülerden Büyük Tepki Gördü!

777PAYLAŞIM

Hilal Cebeci, yazdıklarıyla gündem olmayı başardı... Gelin bakalım neler olmuş?

İnsanlar uzaya araba yollarken, 2018 yılında bunu tartışıyor olmamız ne kadar da saçma olsa biliyorsunuz, insanların ağzı torba değil.

Evet, eş cinsellik konusundan bahsediyoruz ve bunu gündeme getiren insanlardan bahsedeceğiz şimdi.

Hilal Cebeci. Komik ama evet, attığı bu tweetle gündem olmayı başardı. Epeydir kendisini ortalarda görmüyorduk...

Neden bu konuda böyle bir yorum yapma gereğinde bulundu, inanın bilmiyoruz. Halbuki yapacak daha önemli işleri olmalı bir insanın.

Ardından gelen tepkilere de verdiği cevapla gerçekten "bilim" konusunda çığır açtı diyebiliriz.

Muhtemelen...

Tepkiler çığ gibi büyürken, en büyüğü Deniz Akkaya hanımefendiden geldi.

Hoooop diyorum orada duracaksin!!!!bu ulkede turlu konjonktür yalagi gordum ama bu kadarina pes ve bir yerde dur ve haddini bil derim!!!!burasi laik demokratik ve en önemlisi OZGUR bir ülkedir.bu ulkede turlu renkler bir arada yasiyor diye tum dunya bu topraklara ve üstündeki insanlara hayrandır.ben seyahat eden bir yetiskin olarak;nereli oldugum sorulduğunda hep ve herzaman haykirarak Türküm! dedim ve diyorum.su ana kadar hayranlık disinda bir tepkide almadim.bu ve bunun gibi ASIL HASTA daha doğrusu boyle soylemler ile cikis yapma derdinde olanlara soyleyecek bir cift lafim var: Asil bu ulke sizin gibi üretmeden sadece belli kimlik ve grup aidiyeti üzerinden rant saglamaya calisanlari istemiyor!! iki bu sağlamaya çalıştığın rant icin kimse hiçbir kesim senin samimiyetine inanmiyor; uc bu lafin sahibi hangi konuda fikir lideri olacak donanima sahiptir ki boylesine iddali ve suur yoksunu bir aciklama yapmaktadır ve en önemlisi es cinsellik BIR HASTALIK DEGILDIR!!boyle yazilmaz boyle okunmaz.

Ardından da diğer ünlülerden...

Ama o, ısrarla devam etti, konuyu uzattıkça uzattı...

Fakat bildiğiniz üzere bu, onun ilk vakası değil.

Çok da şey yapmamak lazım yani.

Maalesef ki yalnız değil, bu konuyu başka açıdan değerlendirenler de mevcut... Örneğin Yonca Evcimik. Geçtiğimiz hafta bir röportajında bu konuya değindi ve engin bilgileriyle bizi aydınlattı adeta.

Erkekler güya kadınlardan korkup gay oluyor Yonca Evcimik'e göre... İşte o açıklaması: "'Ben nasıl başa çıkacağım bu kadınla' diye düşünüyor belki. Haksız da sayılmazlar. O yüzden hepsi de gay oluyor, ne fena"

Asıl şu kafada olmak, ne fena!

Bilmeyenler için, şu içeriğimizle sizi baş başa bırakıyoruz!

Bilmemek Değil, Öğrenmemek Ayıp: Eşcinsellik Hastalık mıdır? - onedio.com
Bilmemek Değil, Öğrenmemek Ayıp: Eşcinsellik Hastalık mıdır? - onedio.com

Size de akıl ve fikir bahşedilmesini diliyoruz...

Tez zamanda. 😇

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
astrophysics

gotum hilal cebeciden daha akilli

fatma-kilinc2

kadını pek tanımam ama bir yerde söylediği haklı eşcinseller madem elinde olamyan sepeplerden hencinsinden hoşlanıyor o zmn bu tedavi edilmesi gereken bir hastalıktır bence 🤷

cherry-patates

Mesela okumayı ve yazmayı biliyorsun ama klavye kullanamıyorsun diye ben sana saygısızlık yapıp "yazma" diyemem. "Hastasın git tedavi ol, sen tercih ettin" diyemem. Kapasite gibi eşcinsellik de doğuştan gelen bir özelliktir. Kapasite geliştirilebilir ama senin gelişmesi gerektiğinin farkına varman gerekir, bu zihinsel bir süreç. Cinsel eğilimlerse doğuştan gelen hormon yönelimleriyle ilgilidir, bilimsel kısmı çok uzun ama değiştirmeye kalkmak ruhsal açıdan büyük tahribata yol açar. Biz seni geliştirmek istemediğin kapasitenle kabul ederken sen niye başkasının hormonunu değiştirmesini talep ediyor bunu da "hastalık" yaftasıyla haklı göstermeye çalışıyorsun? Başka sorum yok Fatma.

astrophysics

sen ne tatli varliksin dila

cherry-patates

Çok teşekkür ederim o sizin tatlılığınız efendim :)

deniz-usta2

Sen ve senin gibilerin gerzekliği katın'da hastalıktır Fatma Kılınç yoksa tıp ve bilim bile aksini söylüyor din hakkında da öyle birkaç ayet okuyup ondan sonra sağa sola ahlak ders'i verir senin gibi salaklar,eğer din'en sapkınlık olsaydı yabancı ülkelerde de olmazdı ha şimdi diyeceksiniz hristiyan'lar cehennem'lik müslüman'lar cennetlik ondan bizim ülke kabul etmiyor diye ama rabbimiz bir din kötü diğeri iyi olsa kötü olan'ı yaşatmazdı gerizekalı ! Din'de yazılan ayetlerden önce son söylediğimi o kuş beyninde barındır (.)

bigheart_littlebaby

kendi sözünün arkasında bile durmuyor ki hem doğal değil diyor hem evlenenlere sözüm yok ilgi çekmekten başka bi amacı yokmuş gibi gözüküyor :/

derin-a-clk

Anlıyorum gündem olmaya çalışıyor, ok ancak belli ki çok zeki değil, niye kendini rezil ediyor ki? sus ve otur bir köşede..

selinselenisik

bilimsel düşünce ağlıyor

Görüş Bildir