El Ele Verip Yufkacıya Kaçan İki Eltinin Şok Olacağınız Kaçış Hikayesinin Detayları

4.4bPAYLAŞIM

Uzun zamandır kafamı böylesine yakan bir olay görmedim!

Kaynak: https://www.youtube.com/channel/UCEZ0DvP...

Yine yeniden kafalarınızı karıştıran bir olayla karşınızdayız. Efendim fotoğrafta görmüş olduğunuz kişi Mehmet Duman. Mehmet bey 17 yıllık eşi Hamide Duman'ı aramak için Esra Erol'a katıldı.

Sadece eşi için değil. Kardeşi Ercan Duman’ın aynı isimli eşi için de oradaydı. Yani Mehmet Duman ve Ercan Duman kardeşlerin Hamide Duman isimli eşleri 11 Mart'tan beri ortada yoklar. Bu iki kardeş eşlerinin akıbetini öğrenmek istiyorlardı.

İki eltinin ismi de Hamide Duman.

Kayboldukları sabah Mehmet, işinden geldikten sonra eşinin kadın fotoğrafı olan bir numarayla mesajlaştığını görmüş.

Bunun üzerine de "Bu numaranın sende ne işi var?" diye sormuş Mehmet. Hamide de "Borcum varmış. Onun için aramış" cevabını vermiş. 

Bu arada Mehmet daha önce Hamide'nin eski patronu Muammer'le mesajlaştığını gördüğü için Muammer'i telefondan engellemiş.

Kahvaltı yaptıktan sonra tekrar işe giden Mehmet'in ardından alışverişe gideceğini söyleyen Hamide ortadan kaybolmuş.

Bu iki elti (Hamideler) eski eşiyle ortak yufkacı işleten Muammer'in yanında bir süre çalışmış. İlk önce Ercan Duman'ın eşi Hamide daha sonra da programa katılan Mehmet'in eşi çalışmaya başlamış.

Fakat bir süre sonra Ercan, Muammer'in davranışlarından rahatsız olduğu için eşinin çalışmamasını söylemiş ve işi bıraktırmış. Bu arada Mehmet'in eşi Hamide hala çalışmaya devam ediyormuş. Duman kardeşler de eşlerinin Muammer’e kaçtığını düşünmüş bu nedenle.

Bu iddiaların ardından yayına bağlanan iki elti, Muammer Ay'ın yanında olduklarını kabul etti. Mehmet'in eşi Hamide, telefonla konuşurken yakalandığını, Mehmet'in "Sana kötü kadın gibi davranacağım" sözünün ardından Muammer'i arayıp "Gidelim" dediğini söyledi.

O an kaçmaya karar veren Mehmet'in eşi Hamide, eltisi diğer Hamide'ye kaçacağını haber vermiş. Bunun üzerine elti Hamide, "Ben de sizinle gelmek istiyorum" demiş. O şekilde de evden ayrılmışlar.

Evden çıkmadan önce Ercan’ın eşi Hamide, "Bildiklerimi öğrenmemeleri için benim gitmem lazım" yazan bir mektup bırakmış.

Mehmet'in eşi Hamide'nin 6 aydır Muammer ile ilişkisi varmış. Ercan'ın eşi Hamide de bu ilişkiyi bildiği için eşi ve abisinin baskı uygulayacağından korkmuş ve onlarla birlikte kaçmaya karar vermiş.

Önceden de Muammer, sevgilisi Hamide'nin amcasının kızına kaçmayı teklif etmiş. İki eltiden önce de yine yufkacı dükkanında çalışan bir kadına musallat olmuş. Kızını Muammer'den kurtaran anne, yayına katılıp "Eğer ben peşine düşmeseydim kızımı satacaktı." diyerek durumu iyice karıştırdı.

Asıl bomba şu: Mehmet'in eşi Hamide evliliklerinin 2. yılında başkasıyla da mesajlaşarak Mehmet'i aldatmış.

Bu arada Ercan'ın eşi Hamide'nin Mehmet isimli biriyle evleneceği de iddia edildi. Bu Mehmet'in eski eşinin adı da Hamide. Arkadaş bu nasıl bir çıkmazdır yahu!

İkili şimdilik pişman olmadıklarını, geri dönmeyeceklerini söylüyor. Bakalım pazartesi neler olacak? Heyecanla bekliyoruz!

Bu da tablolu özet hali: 😂

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
panik-anne

Ben size denklemi açıklıyorum arkadaşlar. Muammer Hamideleri aynı kümede toplamak istemiş ama 2 hamide bir araya geldiğinde birbirini götürüyor hamideleri çık, Mehmet Fonksiyonunu devreye sokarsak Ercan etkisiz eleman burada. Esranın reytingleri çarpanlarına ayrılamayacak kadar artmışken,aile kavramını sıfırla çarpmış oluyoruz böylece.

mustafa-koca9

Siz de inandınız Yufkacı ikisini de düzmüş.Kardeş kardeşe elin adamı ev açmış oturdular onlar da #YUFKACI MUAMMERE #KAÇAN VE #AYLARDIR ONUNLA YAŞAYAN #ELTİLERDEN BİRİ DÖNÜNCE KOCASI SEVİNÇ #GÖZYAŞLARINI TUTAMADI.ESRA EROLUN VE AVUKAT KADININ YUFKACIDAN DÖNEN KADINI ÖNCE MASUM GÖSTERMEYE ÇALIŞMASI,SONRA DA SİNSİ SORULARLA KONTRPİYEDE BIRAKMASI İZLEYENLERİN GÖZÜNDEN KAÇMADI.FAHİŞELİĞİN VE #PEZEVENKLİĞİN BAŞKA BİR BOYUTU.

viskoviskoo

öylesine kaçmış nedir ya ahahah :D

dany

mehmet karşiim herkesin yüzüne yansımız karakteri merak etme . sEnin yüzün tertemiz onlarda işte bir yılan yığını gibiler. hiç peşlerine de düşme hepsi birbirini layığını bulmuş yakında tekme tokat kavgalarını da duyarsın. duy sesimi karşiim salla gitsin :))

ersaglamnihat

Anadolu pisliği.

Görüş Bildir