Eğitim Hayatında Uyguladığı En Yaratıcı Kopya Yöntemini Paylaşarak Zihinleri Açan 15 Takipçimiz

1.9bPAYLAŞIM

Twitter'dan takipçilerimize; Eğitim hayatınız boyunca uyguladığınız en yaratıcı kopya yöntemini bizimle paylaşın! dedik. Onlar da oldukça zihin açan cevaplar verdiler. 

İşte takipçilerimizin eğitim hayatında uyguladığı en yaratıcı 15 kopya yöntemi:

* Siz de yorumlarda eğitim hayatınız boyunca uyguladığınız en yaratıcı kopya yöntemini bizimle paylaşabilirsiniz. 😂

1. 

2. 

3. 

4. 

5. 

6. 

7. 

8. 

9. 

10. 

11. 

12. 

13. 

14. 

15. 

Bu içerik tamamen eğlence amaçlı üretilmiş olduğundan kullanılan görsel ve metinler haber değeri taşımamaktadır.


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
merve-bahadirlar

geçen online olarak eğitim aldığım sitedeki sınavda google girip kopya çekmek istedim nasıl yakaladılar anlamadım:) cevabımıda kabul etmediler tabi ama çok gülmüştüm. eskiden kalma alışkanlık galiba. Kopya çekmeyi becerebilen varsa burada denesin bence hahha :)

muhalifhareket

Gerçi teknoloji îcât olmuş, mertlik bozulmuş; ama yine de aklımda kalanları düşüneyim: Beyaz silginin ambalaj altında kalan bölümüne yazmak, kopya kâğıdını kravat içine saklamak, sıraya yazmak, 0.35 uçlu Rotring'le minicik notlar hâlinde yazıp uç kutularının içine dizmek, öksürükle-hapşurukla kamufle ederek sesli kopya vermek, teşkilâtlanıp bir kişi "şurayı anlamadım" diye soru sorarak hocayı oyalanırken diğerleri arasında kâğıt değiştirmek, başka sınıftan birini ayarlayıp sınav ânında koridorda gürültü yaptırarak hocanın dışarı çıkmasını sağlamak, test usûlü sınavlarda her şıkkı bir sayıyla numaralandırarak şifreli şekilde doğru yanıtı diğerlerine aktarmak vesâire.. Resmen organize suç şebekesi gibi çalışmışız.. :D

bir_fikrim_var

Yazım küçüktür.Bir post-it'e notları yazıp ayakkabımın dil denen kısmında bulunan etiket yerine yapıştırmıştım.Bacak bacak üstüne atıp sınav boyunca ordan bakmıştım.Daha iki hafta önce yaşandı bu.Aynı dersin ikinci sınavında da aynısını uygulamayı düşünüyorum.

betul-caliskan1

Silgimin üzerine bile yazmışlığım vardı :) Genelde küçük kağıtlara yazar sınav kağıdının altına koyardım :)

sila-sahinkoc-kurt

0,5 lik suların yarısını iç, etiketin içine kopyayı yaz, etiketi geri sar. Şişeyi biraz eğince tüm kopya rahatlıkla okunur. Su şişesi masanın üzerinde dursa bile asla dikkat çekmezdi. Birçok kez test edildi onaylandı vakti zamanında

Görüş Bildir