Efsane Dizi Ayrılsak da Beraberiz'in Oyuncularının Son Hallerini Görünce "Vay Be!" Diyeceksiniz!

-
Abone ol

"Yırttık abicim yırttık" diyerek gezen Feridun Bitir'in son haline inananamadım... 😱

Sürekli birbiriyle didişmelerine, hatta boşanmalarına rağmen aynı evde yaşayan Berna ile Teoman'ın hikâyesinin anlatıldığı Ayrılsak da Beraberiz 30'lu yaşlarını süren herkesin dimağında şüphesiz...

Sizler için dizinin oyuncularının son hallerini derledik!

1. Janset

Çerkes güzeli Janset Paçal, dönemin en ünlü mankenlerinden biriydi. Dizide canlandırdığı Berna karakteriyle yaptığı çıkışı sinemada ve yine televizyonda sürdürdü.

2. Hakan Yılmaz

Teoman karakteriyle gönlümüze taht kuran tiyatrocu Hakan Yılmaz, hem televizyonda hem de sahnelerde başarılı projelerde yer alıyor.

3. Belma Canciğer

Zengin koca sevdasıyla yanıp tutuşan Serpil'i canlandıran Belma Canciğer de benzer projelerde yer aldı.

4. Necmi Yapıcı

Girişimciliğin ve köşe dönme trendinin ekol ismi Feridun Bitir'i "Teo, yırttık abicim yırttık" cümlesiyle hatırlıyorsunuzdur. Necmi Yapıcı tiyatro sahnelerinde ve televizyonda çalışmalarını sürdürüyor.

5. Suzan Aksoy

Dünürüyle sürekli didişmesine rağmen gelinini seven Hurinur'u canlandırıyordu Suzan Aksoy...

6. Tahsin Taşkın

Sahne dünyasına kapak atmaya çalışan meraklı kapıcı İdris'i canlandıran Tahsin Taşkın da benzer projelerde yer almaya devam ediyor.

7. Ayşe Tolga

Dizinin sonraki sezonlarında Janset'in canlandırdığı Berna karakteri olarak diziye giren Ayşe Tolga klinik aromaterapist olarak hayatına devam ediyor.

8. VJ Bülent

Laptop Recai karakteriyle hacker'lığın kitabını yazan VJ Bülent ve iş yaparken çıkardığı klavye seslerini hatırlamayan var mı?

9. Erdem Baş

İştahı ve danslarıyla hepimizi güldüren MC Erdem karakterini canlandırıyordu Erdem Baş... Tiyatrolarda ve televizyonda kendisini izlemeye devam ediyoruz.

10. Tuluğ Çizgen

Dünürü Hurinur Hanım'ı biraz Anadolulu bulan ve az buçuk Fransızcasıyla hava atan Mehveş Hanım'ın bayılma sahneleri unutulmazdı...

11. Melek Şahin

Her şeyden haberi olan meraklı gündelikçi Emine, Teo ile Berna'nın aşkına en çok inananlardandı belki de... Dizide o kadar güzel oynadı ki Melek Şahin, sonrasında aynı karakter Çocuklar Duymasın'a taşındı.

12. İhsan Aydın

Kötü esprileri ve eşsiz kahkahasıyla hatırladığımız Gündüz karakterine İhsan Aydın hayat veriyordu.

Ve son olarak Baykal Kent...

Dijital Binali karakteriyle en minnoş mafya babalarından birini canlandıran ve dolandırıcı Feridun'un sürekli peşinden koşan Baykal Kent'i 2012 yılında kaybetmiştik. Saygıyla anıyoruz...

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
cent

Karakolda zanlı kendini görmüş. Niye? Çünki karakolda ayna var-Gündüz ve o ardından gelen iyrenç gülüşü )))) neden unutamıyorum bilmiyorum )))

voyen-boxes-displays

Janset <3 ben

rivaille

Dizi yayinlandiginda 2 yaşında olmam lazım ama bizimkiler sonradan izlemişler heralde, hayal meyal hatırlıyorum çünkü bu diziyi. Janset'e çok irrite olduğumu hatırlıyorum şimdi gördüm, yine aynısı oldu. Buzdolabı gibi kadın

wednesday-addams

Gündüz'ün o iğrenç esprilerini yaptıktan sonraki gülüşü... 😀

okaya

Huseyin abiyi unutmuslar..

Görüş Bildir