Görüş Bildir
Haberler
EDHO Yeni Sezon Bu Hafta Var mı? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Yeni Bölüm Fragmanı Yayımlandı mı?

EDHO Yeni Sezon Bu Hafta Var mı? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Yeni Bölüm Fragmanı Yayımlandı mı?

Oktay Kaynarca'nın Hızır Çakırbeyli'ye hayat verdiği dizi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, yeni sezon bölümleri ile yayımlanmaya devam edecek. Dizi 199. bölüm ile sezon finali yapmıştı. 200. bölümü ile sevenleri ile buluşmaya hazırlanan dizi ATV ekranlarında yayımlanıyor. Peki, EDHO yeni sezon bu hafta var mı? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanı yayımlandı mı? İşte merak edilen detaylar...

İçeriğin Devamı Aşağıda
Reklam

ATV ekranlarının bir klasik haline gelen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) merakla bekleniyor. Dizilerin yeni sezonlarının başlamasıyla birlikte gözler EDHO 7. yeni sezona çevrildi. Sevilen dizide heyecan hiç düşmeden kaldığı yerden devam edecek. Salı akşamlarının ilgiyle takip edilen yapımı EDHO ne zaman başlıyor sorusuna da yanıt aranıyor. EDHO 7. yeni sezon ne zaman başlıyor?.

EDHO Ne Zaman Başlıyor?

EDHO Ne Zaman Başlıyor?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin son bölümünde Kimsesiz Doğan'ın ölümü Çakırbeyli ailesinde yasa neden olmuştu Öte yandan Hızır ve ailesinin başına geleneler izleyeni ekrana kitlemişti. EDHO'nun beklenen yeni sezonu için kesin bir tarih verilmedi ancak eylül ayının sonlarına doğru başlaması bekleniyor. Yanı sıra dizinin yeni bölüm fragmanı da henüz yayımlanmadı.

EDHO Son Bölüm Neler Oldu?

EDHO Son Bölüm Neler Oldu?

Yaman Korkmaz ve ailesi bu kez namlunun ucundadır. Şahin Ağa'yı Savaş'ın elinden kurtardığı için artık hedef haline gelen Hamdi Korkmaz ve ailesi bu kez büyük düşmanla yüz yüze gelir. Savaş'a karşı masayı satmayan Yaman Korkmaz ise müttefiki Hızır Çakırbeyli'nin hayatı için canını ortaya koymaya hazırdır. Kimsesiz Doğan'ın ölümü Çakırbeyli ailesi ve dostlarında şok etkisi yaratırken Savaş ve ekibinde zafer sarhoşluğu yapar. Verdiği savaşta sona yaklaştığını bilecek kadar tecrübeli olan Hızır Çakırbeyli, kartların yeniden dağıtılması için kendi hayatını ortaya koyar. Hızır Çakırbeyli'nin kendisini ortaya koyarak kurduğu planın kilit ismi ise yeğeni Alpaslan Çakırbeyli olur. Savaş'ın mekânına girmek için plan yapan Alpaslan Çakırbeyli, amcası Hızır Çakırbeyli'nin hayatının pamuk ipliğine bağlı olduğunu bilerek elinden geleni yapar. İlyas Çakırbeyli ve Behzat Façalı ise Rıdvan'ı ortada bırakarak Savaş'ın yanına geçen Volkan ve Koray'ın peşine düşer. Behzat Façalı ve Hızır Ali Çakırbeyli ise intikamlarına bir adım daha yaklaşır.

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
Reklam
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
2
0
0
0
0
0
0
Yorumlar Aşağıda
Reklam
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın