Görüş Bildir
Haberler
Eden Bulur! Karmanın İnsanları Perişan Etmek İçin Başvurduğu 12 Fevkalade Yol

Eden Bulur! Karmanın İnsanları Perişan Etmek İçin Başvurduğu 12 Fevkalade Yol

Aysima
27.02.2019 - 12:13

Atalarımız boşuna ne ekersen onu biçersin dememiş! Sizler için The Chive'den derlediğimiz haberimize bir göz atın.

Kaynak: https://thechive.com/2019/02/21/insta...
İçeriğin Devamı Aşağıda

1. "Bir gezi sebebiyle Meksika'daydım. Küçük bir Meksikalı çocuk otobüse bindi ve para alabilmek için şarkı söylemeye başladı. Üç tane aşırı halde sarhoş olan dallamalar çocukla dalga geçti..."

'...Duraklarında inerlerken, arkadaşım onlara doğru baktı ve ceplerinden bir sürü paranın yere saçıldığını gördü. Arkadaşım çocuğa seslenip, ben olsam bu kadar büyük bir bahşişi kaçırmazdım dedi.'

2. O zamanlar spor arabam vardı ve adam direksiyonunu sanki benimle yarışıyor gibi kırıyordu. Onu görmezden geldim, adam benim etrafımda sürmeye başladı ve park halindeki bir araca çarptı."

3. "Dün gece köşedeki dükkanda bir kadın, çalışana matematik hesabı yapamadığı için bağırıyordu. Kadın, adamın suratını yumruklayacağını söyledikten hemen sonra Slim Jim'in büyük rafı çöktü ve kadının suratına çarptı."

4. Annem: "Müdürünü çağır bana!" Kasiyer: "Müdür benim." Annem:

4. Annem: "Müdürünü çağır bana!" Kasiyer: "Müdür benim." Annem:

'Eskiden Best Buy Mobile'da genel müdür asistanı olarak çalışıyordum. Bir kadına telefon sattım ve kurma aşamasında telefon kaplarına ve ekran koruyuculara bakmasına önerdim. Bunu duyunca değişik bir tavır içine girdi. Sadece daha fazla ürün satmaya ve komisyon almaya çalışıyordum. Daha sonra, bu ürünlerden hiçbir şey kazanmadığımızı, pahalı bir teknoloji parçası olduğu için tek yapmaya çalıştığım şeyin yatırım olduğunu açıkladım… Yine benzer bir tavır aldım ve satışı kapattım. Mağazadan çıkınca 3 adım sonra telefonunu düşürdü ve ekranı paramparça etti. ”

5. "Eski eşimin kız kardeşi benden nefret ediyordu ve garsona beni restorana almaması için para ödemişti. Oradan ayrıldım ve tek başıma eve gittim. 2 saat sonra, gidip onu alacağımı ümit ederek arabası çalışmadığı için beni aradı."

İçeriğin Devamı Aşağıda

6. "Aşağılık bir herif gibi park ediyorsun. Lütfen çoğalma."

6. "Aşağılık bir herif gibi park ediyorsun. Lütfen çoğalma."

'Park yerine girmek için bekliyordum, bir adam ve kız arkadaşı da arabanın çıkarken geçebilmem için bana yol verdiği o park yerine girmeye çalışıyorlardı. Adam çok hızlı döndü, arabasının kapısını mahvetti ve bir kamyonun tamponundan boya bulaştırdı! Kamyonun tamponuna da hiç zarar gelmedi. Çocuk ve kız arkadaşı park yerinden çıktı ve oradan uzaklaştı. Hahaha, kız arkadaşı adama bağırıyordu çünkü muhtemelen araba kızındı.'

7. "Newfoundland'deki kadın, çalıntı kredi kartıyla aldığı piyangoyu kazandı. Kazandığı bilet geçerli sayılmadı ve kadın şimdi hapiste."

8. "Yakın zamanda karlı ve buzlu bir yolda araba kullanıyordum ve adamın biri beni solluyordu, muhtemelen hız limitinin baya bir aşağısında gitmemden dolayı mutsuzdu..."

8. "Yakın zamanda karlı ve buzlu bir yolda araba kullanıyordum ve adamın biri beni solluyordu, muhtemelen hız limitinin baya bir aşağısında gitmemden dolayı mutsuzdu..."

'...Beni geçti ve geçerken de bana orta parmağını gösterdi. Bu beni o kadar sinirlendirdi ki mantıklı düşünemedim. Biraz sakinleştim ve yoluma devam ettim. Daha sonra bir kar kütlesine sıkışmış halde bir araba gözüme çarptı. Bu o adamdı! Döndü ve ben geçerken direk olarak bana baktı, ben de yüzümde kocaman bir gülümsemeyle ona görüp görebileceği en tatmin edici mükemmel orta parmağı gösterdim. O zamanlar bu olay benim için en büyük kişisel başarıydı.'

9. "Eski çalıştığım binadaki bir adam, insanlar gelirken asansör kapılarını kapatmasıyla ün salmıştı. Bir sabah..."

'...kendisi binerken, yedimizi birden dışarda bıraktı. Fakat yarı yolda asansör bozuldu, saatlerce içeride kaldı ve itfaiye teşkilatının gelip onu kurtarması gerekti.'

10. "Bir keresinde bir adam trafikte yolumu kesti ve benim gittiğim yol üstü yemek servisi mekanına gidebilmek için yavaşladı..."

'...Bense sırada hemen arkasındaydım. Dükkanın penceresine yaklaştı, bir dakika kadar durdu ve sonra hızlandı. Ben pencerede durduğumdaysa görevli kız onun yemeğini isteyip istemediğimi sordu çünkü adam ödeme yapamamış. Tahmin ediyorum ki kıza da o kadar iyi davranmamıştır.'

İçeriğin Devamı Aşağıda

11. "Geçen hafta sonu arkadaşıma yürürken "köpek pisliğine basmanı umut ederek yürüyorum" demiştim. İki dakika sonra köpek pisliğine basan kişi ben oldum. Karma diye buna denir!"

12. "Otelde çalışırken bir kadın ve eşi giriş yapmak üzere gelmişti. Rezervasyonu göremiyordum ve bir yerlerde hata yapıp yapmadığıma bakıyordum. Dakikalarca aradıktan sonra kadın bana büyük tavır yapmaya başladı..."

'...Ben de rezervasyonlarını yakınlarda benzer isimli başka bir otele yapıp yapmadıklarını sordum. Kadın bana kötü bir bakış attıktan sonra servisin ne kadar kötü olduğundan şikayet etti. Kadın kızgın bir şekilde uzaklaşırken ben de diğer oteli arayıp rezervasyonun oraya yapılıp yapılmadığını sordum. Gerçekten de rezervasyonlarını başka bir otel için yapmışlar. Kadın kaba bir tavırla 'Bulabildin mi?' diye sorduğunda 'Evet buldum, rezervasyonunuz başka bir otelde.' demek dünyadaki en iyi hislerden bir tanesiydi.'

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
141
84
10
4
4
4
3
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?