Görüş Bildir

'Ebenin Etkisi Satürn'den Daha Fazla'

Anasayfa > Iq > Teknoloji

Hayatınızı Ebe Belirliyor

Türkiye'de astronomi biliminin önde gelen isimlerinden Ankara Üniversitesi Fen Bilimleri Fakültesi Astronomi ve Uzay Bilimleri Bölümü eski öğretim üyesi Prof. Dr. Derman, burçların etkisine inanmanın saçma olduğunu söylerken, 'Sahtekarların dili o kadar güzel konuşuyor ki anlatınca inanıyorlar. Çünkü kullandıkları tabirler herkese uyar. 'Aslan burcu lider olmak ister, beklemeyi sevmezler' diyor. Kim lider olmak istemez? Kim beklemeyi sever? Bunları okuyan bazı insanlar da 'Yahu beni ne de güzel tarif ediyor?' diyorlar' dedi.

Gök cisimlerinin tek etkileme yönteminin çekim gücü olduğunu ve bu nedenle insanları etkilemeyeceğini dile getiren Derman, şöyle devam etti:

'Siz doğduğunuzda Satürn Terazi burcundaysa sana etki eder mi etmez mi hesabını yapmak çok basit. Sizin doğumunuzu sağlayan ebenin kütlesini ve ebe ile sizin aranızdaki uzaklığı bildiğimiz için onun etkisine bakıyoruz ve anlıyoruz ki ebenin etkisi Satürn'ün etkisinden fazla. Ebe daha yakın olduğu için doğumunuzda Satürn değil ebe etkiler.'

AA

Kaynak: http://yenisafak.com.tr/saglik-haber/...
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
4
1
1
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Pasif Kullanıcı

Hoca çok bilimsel oturtmuş pardon konuşmuş :)

Pasif Kullanıcı

Başlığı görünce Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanvekili Sadık Yakut'un yeni bir açıklaması sandım. Şükür değilmiş.