Duygun Yarsuvat'a Yönetimden Tepki Geldi

 > -
Duygun Yarsuvat'a Yönetimden Tepki Geldi

Galatasaray'ın son yönetim toplantısında bir grup yönetici başkan Duygun Yarsuvat'a tepki gösterdi.

Galatasaray'ın son yönetim toplantısında sert rüzgarlar esti. Ünal Aysal döneminde görev yapan bir grup yönetici, “Aysal'a haksızlık ediyorsunuz başkan” diye çıkışırken, Yarsuvat, “Bu konuyu kapatalım” dedi.

Mayıs ayına kadar Galatasaray Başkanlığı yapacağını beyan eden Duygun Yarsuvat’a önceki günkü yönetim toplantısında eski başkan Ünal Aysal’la girdiği polemikten dolayı ekibinden tepki geldi.

Normal bir havada başlayan toplantıda konu eski dönem hesaplarına ve mali genel kurula gelince ortam gerildi. İbrayı ikiye ayırmamak gerektiğini savunan yönetim kurulu üyeleri ağız birliği etmiş gibi Başkan Yarsuvat’a nezaket kuralları içinde, “Başkanım, son günlerde eski başkanımız Ünal Aysal ile ilgili söylemlerinizi aşırı buluyoruz. Ortada hiçbirşey yokken kaçtığından ve transferlerinden bahsediyorsunuz. Ünal Başkan’ın hataları kadar iyi yaptığı işler de vardır. Neredeyse küme düşmemek için oynayan takımı hem Türkiye’de zirveye çıkardı hem de Avrupa’da tekrar itibar sahibi yaptı” diyerek eski başkan Ünal Aysal’a destek verdiler.

İnatçı kişiliğiyle tanınan Yarsuvat o anda konuyu kapatsa da mali genel kurulda 2 dönemi bir mi yoksa ayrı ayrı mı üyelerin ibrasına sunacağı merak konusu olmaya devam ediyor.

Fanatik

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

Arda TuranGalatasaray Spor KulübüÜnal Aysal
Görüş Bildir