Dupduru Bir Güzellik! Ekranlarda Fırtınalar Estiren Yasak Elma Dizisindeki Yıldız Rolüyle Gönüllere Taht Kuran Bir İsim: Eda Ece

6PAYLAŞIM

Çok sempatik değil mi ya?  😍

Dupduru güzelliğiyle,

Sempatikliğiyle,

Ve oyunculuğuyla, birçok kişinin yeni yeni tanıdığı ve hayran kaldığı oyunculardan biri Eda Ece.

20 Haziran 1990 tarihinde İstanbul'da dünyaya gelen güzel oyuncu, aslında Bilgi Üniversitesi Psikoloji bölümünden mezun oldu.

Ancak, oyunculuğa olan tutkusu daha ağır basmış olacak ki, kendisi yepyeni bir yola girdi ve oyunculuğa adım attı.

Daha sonra ise, birçok yapımda rol alan Eda Ece, 2011 yılında Pis Yedili dizisi ile oyunculuk kariyerine başladı.

Pis Yedili'den onu tanıyanlar vardır mutlaka ama, aslında kendisi adını daha çok ekranlarda fırtınalar estiren Yasak Elma dizisiyle duyurdu.

Burada canlandırdığı Yıldız karakteriyle kendisine hayran bıraktığını söylesek az olmayacaktır sanırsak...

View this post on Instagram

Jim Carrey'nin bazen öyle cümlelerine denk geliyorumki, farkındalığı ve duygusal zekasına hayran kalıyorum.Kaç yılında ve ne amaçla söylediğini bilmiyorum,ben içinde yaşadığımız döneme ve bu paylaşma halimize uygun olduğunu düşündüm,benim de bu konudaki gel gitli duruşuma bir bakış açısı getirdi.Ben mesela bir fotoğraf paylaştığımda özellikle sevdiklerimi içeriyorsa,yada özgün fikirlerimi, geri çekme ihtiyacı hissediyorum,sanki kafamın içini yada kalbimi tanımadığım birine gezme imkanı vermişim gibi, rahatsızlık duyuyorum. Ama bir yandan da, oynadığın rolleri sen sanan insanlara karşı kim olduğunu kendin gösterebildiğin, magazin yada kulaktan dolma olmadan kendini bir nebze aktarabildiğin bir alanının olması da bir o kadar güzel bir imkan. Üstelik şuan ortada gördüğümüz çoğu kişi, sosyal medya sayesinde işe, amaca ulaşmış, paylaşarak insanları etkilemek gibi bir güce sahip ve burayı kullanarak kendi varlıklarını güçlendirmiş örneklerle dolu. O zaman yaşadığımız çağda, bu bir güç. Bunu doğru kullanmak bir sorumluluk, ve neyi takip ettiğini hangi fikirlerin seni etkilemesine izin vereceğin de senin sorumluluğun. Bir de kendini yeterince iyi bulmadığı için paylaşmayanlar var. Bu da likelar kaldırılsın mı ya kadar varan psikoloji temelli tartışmalara yol açıyor. Yeni çağın psikolojik sorunları da bunlar. Jim Carrey de diyor ki "Bütün ihtişamınla görülme riskini al, ihtişamın özgüvensizlikler ve yaralar ile dolu olsada." Ben böyle çevirdim, sözün tamamı: "Your need for acceptance can make you invisible in this world. Don’t let anything stand in the way of the light that shines through this form. Risk being seen in all of your glory. Even if your glory is a pathetic ball of insecurities and hurt, risk being seen." Sanırım bu çağın sloganı bu: Risk being seen! Ama benim kalbim 150 yıl öncesinden gelen bir Charlotte Bronte sözüne kaçıyor, o da insan kalbinin içinde bir sürü hazine ve sırlar olduğunu ve paylaştıkça insanların sihrinin kaybolacağı ile ilgili. Jim Carrey ve Charlotte Bronte ancak benim zihnimde buluşurdu zaten. 🤓

A post shared by Eda Ece (@eda.ece) on

Gerçekten de kendisine ve oyunculuğuna hayran kalmamak mümkün değil...

View this post on Instagram

Denize doğru💙

A post shared by Eda Ece (@eda.ece) on

Umarız ki, Eda Ece ekranlara yansıttığı o güzel enerjisini hiç kaybetmez,

Ve onu ekranlarda daha sık görmeye devam ederiz. 😍

View this post on Instagram

☀️🌴💛🦜 Haziran! En sevdiğim ay!

A post shared by Eda Ece (@eda.ece) on

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
bayram18

Asıl Çıkışını Pis Yedili'de Yaptı Pis Yedili'yi Görmezden Gelemezsiniz

tintin

İlişki Durumu Karışık

arsenic

İtici, tıpkı şu Cavazade miydi neydi onun gibi. Bu ve bunun gibi bikaç tip daha var kadın erkek, hani diyorlar ya star ışığı diye bişey işte ondan yok bunlarda. Bunun güzellik ya da çirkinlikle de ilgisi yok. Bazılarında gerçekten ışıldıyor, izlerken keyif alıyorsun, izlettiriyor yani. Ama bunlarla tv de karşılaştığımda uzun süre tahammül edip izleyemiyorum.

tulay.

gram ısınamıyorum şu kıza ya

Görüş Bildir