Dünyanın En Prestijli Ödüllerinden Emmy'nin Sahibi: Türk Yapımcı Selin Özdemir

202PAYLAŞIM

Yapımcıların ortağı olduğu ödül törenlerinden üçer beşer ödülle dönmesi bile haber olurken, dünyanın en prestijli ödüllerinden Emmy'ye aday olarak iki ödül alan yapımcımız haber olmuyor. Selin Özdemir, iki senedir üst üste Emmy sahibi oluyor.

Selin Özdemir, Amerika'da yaşayan başarılı bir yapımcı. Haber programları Amerika'nın en sevilenlerinden, gurur duyuyoruz.

Televizyon dünyasının en saygın ödül töreni Emmy için adaylar açıklandığında, Selin Özdemir de bu programla listede yer almıştı.

Aslında 2018'de de Emmy kazanmıştı ama maalesef Türkiye'de yeterli ilgiyi görmedi. Dünyanın en prestijli ödüllerinden biri yahu!

Aklınıza 'Uluslararası Emmy Ödül Töreni' gelmesin, oradan ödül kazanmak çok da zor değil. Bu ödül töreninde dramada Game of Thrones aldı ödülü ve onlar çıktı sahneye, öyle düşünün.

'Haber Programında En İyi Anlatım En İyi Hikaye' ve 'En İyi Araştırma' dallarında aday gösterilmişti.

ceotudent.com

Selin Özdemir, her iki ödülün de sahibi oldu.

Geçen sene de o kazanmıştı ama maalesef yeterli ilgili kendi ülkesinden görmemişti.

Komedyen Kaan Sekban sayesinde duyuldu, şimdi Selin Özdemir tebrikleri kabul ediyor. Biz de kendisini çok tebrik ederiz!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
r2d2

Amerika'da yaşayıp, oranın vatandaşı olmuş türklerin başarıları ilgimi çekmiyor maalesef.. Mesela Haluk Bilginer kazanmış olsaydı bu benim için bir gurur olabilirdi ama Selin Özdemir'in kazandığı ödülü ilgimi çekmiyor maalesef.. Zira izlediğim bir program değil.. Ya da Mehmet Öz'ün Amerika'nın en bilinen doktoru olması ve bu konu da en bilinen programlardan birine imza atması da umurumda değil.

Gizli Kullanıcı

Hangi başarı takdir ediliyor ki...

eexorciist

böyle insanlar varken biz didem soydanı güçlü kadın sayarız

Görüş Bildir