Dünyanın En Popüler Damızlık Adamıyla Tanışın! Henüz 27 Yaşında 18 Çocuğun Babası Olan Kyle Gordy

1.2bPAYLAŞIM

Dünyanın en popüler sperm donörü olan Kyle 18 çocuğun biyolojik babası ve hamile kalmasına yardım ettiği hastalar ile arada bir seks yapıyor. Haberin detayları için Mail Online kaynaklı içeriğimize buyurun...

Kaynak: https://www.dailymail.co.uk/femail/artic...

Kaliforniya'da yaşayan 27 yaşındaki Kyle Gordy, sperm donörü olduğu çocuklardan hiçbirine babalık yapmıyor tabii ki, çocuğu olmayan çaresiz ailelere ya da bekar annelerin çocuk sahibi olmasına yardım ediyor.

Facebook sayfası başarılı bir şekilde hamile kalan kadınların pozitif testlerinin fotoğrafları ile dolu olan Kyle, sperm donörü olmaya 20 yaşında başladı. O kadar gelişti ki şu anda her ay yüzlerce kadın kendisine ulaşmaya çalışıyor.

Kyle bu hizmetten para almıyor, çiftlere ya da yalnız kadınlara sadece sperminden örnek verdiğini söylüyor.

Yaptığı iş hakkında "Popüler bir erkeğim, her ay neredeyse 100 kişi benimle iletişime geçmeye çalışıyor. Çok fazla talep görüyorum ama herkese yardım edemiyorum. Her ay en fazla beş kişiye sperm bağışı yapabiliyorum." diyor.

Birçok kadın Kyle'den aldıkları sperm örneğini evde bir şırınga ile kendilerine enjekte ediyor, fakat bazıları Kyle'nin direkt olarak kendileri ile seks yaparak hamile kalmak istiyorlar. Ve Kyle bu isteklerini geri çevirmiyor. Bu konuda "Seks yaptığımız zaman eğlenmeye ve zevk almaya çalışıyoruz." diyor.

Sıkıcı ilişkilerden bunaldığı zaman aklına sperm donörlüğü fikri geldi.

"Sperm donörlüğü bana bir çıkış sağladı. Artık çocuğum olması için kız arkadaş bulmak zorunda değilim. Sperm donörü olmamı isteyen bütün kadınlar bana ulaşabilir. Farklı ülkelerde olsalar bile gidebilirim çünkü seyahat etmeyi seviyorum."

İlk hastaları bir çiftti ve şu anda biri 4 yaşında diğeri 14 aylık olan iki çocukları var. Hastalarına donör olmak için yaş ayırımı yapmadığını fakat önce çocuğun bütün ihtiyaçlarını karşılayacak durumda olup olmadıklarına baktığını belirtiyor. Bazı insanlar geleneksel sperm bankalarını tercih ederken, Kyle onlara daha fazlasını sunabileceğine inanıyor.

Kyle kendini tanıtırken "Hiçbir uyuşturucu madde kullanmıyorum, sigara içmiyorum, alkol almıyorum, kahve içmiyorum. Sadece sperm sayımı artıracak meyveler ve sebzeler tüketiyorum." diyor.

Kyle sahip olduğu Facebook hesabından aileler ile iletişim halinde oluyor. Bazı aileler ikinci çocuklarına sahip olmak istediklerinde de Kyle'ye ulaşıyorlar. Tabii ki yardım ettiği ailelerde bir baba figürü olmuyor ama kendini insanlara yardım ettiği için çok mutlu hissediyor. Donör olduğu çocuklarla duygusal bir bağ kurmayan Kyle, bir Babalar Günü'nde onlarla görüşmek istiyor.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
monsieurgris

Daha 27 yaşındasın sen yahu bu nasıl hayat felsefesi ? Sen mazoşist misin?

la-havle-vela

5-10 SENE SONRA MÜGE ANLI'YA DÜŞMEYE BAŞLARLAR

trambolin

Bunun film halı var, ilgisini çekenlerden . Gençliğinde birkaç sefer sperm bağışlamış ama hastanenin bir hatası yüzünden 533 çocuk sahibi olan bir adamın filmi. İsmi Starbuck

suspicious

tam onu yazacaktım, negzel film di mi la.

corpse-bride

dünyada onca anne-babasız çocuk ,bebek var onlar dururken illa tanımadığım bırınden sperm alıp cocuk yapmak mı saçma buluyorum

kemal-saban

kendi çocugu oluyor bu şekilde kardeşim aynı şey mi onunla bu

farkedmez

Cem Yılmaz diyor ya sprem bankasında gençler şimdiden saymaya başladı burada 5 milyon dolar var mk diye :D :D :D

waltor

Buraları '' yıkarlar '' :D

Görüş Bildir