Dünyanın 2017 İçin Rengi Yeşil Ama Halep'te Yeşilin Yerini Acının Renkleri Alıyor!

62PAYLAŞIM

İstanbul merkezli sanat yönetmeni ve metin yazarının ellerinden çıkan, Boredpanda'da derlenen bu içerik Halep'teki renkleri sorgulatıyor insana. 

Doğayla aramızdaki bağı temsil etmek için sembolik olarak seçilen 2017'nin rengi yeşil, Halep için geçerli değil çünkü Halep'te yeşil namına bir şey kaldığını söylemek mümkün değil. Bütün dünya tek bir renkle ilgilenirken, dünyanın küçük bir kısmında insanlar birçok farklı renk görmek zorunda kalıyorlar. Bunların arasında da kan kırmızısı, yıkım grisi, umut mavisi var... 

Proje, insanlık dışında hiçbir politik görüş içermemektedir.

Kaynak: http://www.boredpanda.com/colour-of-2016...

Ümran

Tuzlu Kum

Keder Grisi

Umut Mavisi

Evde Olmanın Bedeli

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
Gizli Kullanıcı

Hiç yorum yok neden acaba? Nedeni 3 ana başlık altında toplayalım 1) Irçılık suç; onedionun geneli Arap düşmanı bunlarda Arap 2) Bunlar Müslüman onedioda hit konu istiyorsan Müslümanlık kötülenmesi lazım 3) Bunlar muhtemel mülteciler düşene yardım etmemek lazım bi tekmede sen koy bi tarafına! onedio üyelerinin geneli mülteci sevmez.

gayeg

NASIL Bİ GERIZEKALISIN BİLMEK BİLE İSTEMYORUM

Gizli Kullanıcı

Bu zeka seviyenle bileceğin şey sayısı ciddi derecede az zaten arkadaşım zira gözünün önünü göremiyorsun.

nomadsoul

İthamlarını somut örneklerle açıklar mısın ? Aksi halde fosur fosur osurduğunu düşüneceğim. Ben arapları sevmem de müslümanım açıkçası fakat sen sanırım yanından bile geçemiyorsun çünkü iftira atıyorsun ki bu dinen günah statüsünde kabul gören bir fiil... Akabinde delilsiz ve sırf düşünce beyanıyla, insanları, hiç bu düşüncede olmayan insanları karalıyor, zan altında bırakıyorsun. Yok laf olsun torba dolsun, ben öyle atıp tutuyorum diyorsan da cehaletinin devamını diler, ibret olmaya devam etmeni temenni ederim.

Gizli Kullanıcı

Delsizmi:) 1 Suriyeli hırsızlık yaptı diye tüm Suriyelileri atın, neden aldınız zaten ölsün araplar, vatanını satan adamdan kime hayır gelir gibi zibilyontane yorum vardı buralarda hiç birini görmemiş olamazsın. Bu örneklere başkalarıda eklenir. Adamları karılarını satıyorlar diye iftira attılar onlara aynı cevapları yazdınmı arkadaşım ben yazdım.

Gizli Kullanıcı

Ha unutmadan madem Müslümansın o zaman beddua etme dua et zira ümmeti olduğumuz olmaya çalıştığımız Hz.Muhammed S.A.V hiç beddua etmemiştir taifte taşa tutanlara bile.

Görüş Bildir