Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Düğününde Kim Sahne Almalı?

100PAYLAŞIM

Düğününde hangi şarkıcı sahne almalı, bilmek istiyorsan buyur!

1. Cinsiyetinle başlayalım.

Kadın
Erkek

2. Yaşını öğrenebilir miyiz?

3. Düğün hazırlıklarına başlamadan önce söyle bize, kendini tek bir kelimeyle anlatacak olsan hangisi olurdu?

Çılgın
Depresif
Havalı
Romantik
Asabi
Umursamaz

4. Sence ideal bir düğün nasıl olmalı?

Eğlenceli
Gösterişli
Sade

5. O halde düğününü nerede yapacağını seç bakalım.

6. E peki nikah şahitlerini aşağıdaki efsane çiftlerden seçme şansın olsa hangisi olurdu?

Ceku-Arif
Ramiz Dayı-Selma Hünel
Burhan Altıntop-Makbule
Dudu Peri-Taci
Haluk-Meltem
Polat-Elif

7. Bir de baktın eski sevgilin de düğününde! Tepkin ne olurdu?

ÇIK DIŞARI!
Amaaan izlesin de neler kaybettiğini görsün.

8. Düğünde giyeceğin gelinlik/damatlık aşağıdakilerden hangisi olurdu?

9. Düğün arabanı seç bize bir de!

10. Peki son olarak, balayına nereye gitmek isterdin?

Afrika'da Safariye
Gemi turuna
Las Vegas'a
Venedik'e

Senin düğününde mutlaka Ümit Besen çıkmalı!

Belli ki sen sevince tüm kalbiyle sevenlerdensin, aşk nerede sen orada! Yıllar içinde yaşadığın acılar ve hüzünler seni kırmış ama aşka olan inancın hep aynı kalmış. Leyla ile Mecnun misali, çileli ama çok seveceğin ve sevileceğin bir ilişkiyi hak ediyorsun. 

Senin için düğününde mutluluğuna mutluluk katacak romantik şarkıları seslendirecek isim Ümit Besen'den başkası değil! Muhteşem sesi piyanosu ile düğün geceni unutulmaz kılacak, emin olabilirsin!

Senin düğününde sahne alacak isim TARKAN!

Senin düğünün düşmanları çatlatacak inan bize! Hem dibine kadar eğlenceli, hem de hem de bir aşk masalı kadar romantik olacak! E haliyle sana bir Megastar gerek! Tarkan senin düğününe tam yakışacak isim. Hem coşturacak, hem de romantik şarkılarıyla hayatınızın en unutulmaz gününe eşlik edecek isim o!

Düğününü Aleyna Tilki coşturacak!

Senin düğününde gırgır şamata eksik olmayacak gibi duruyor, eski dostlar, yeni dostlar, akrabalar, sabahlara kadar kopacaksınız gibi duruyor. E haliyle size de böyle sınırsız eğlendirecek birisi lazım, Aleyna Tilki de tam bu isim! Dans etmeyen bir kişi bile kalmazdı şüphesiz!

Işıl Işıl her yer! Senin düğününde çıkacak isim Ezhel olmalı!

Senin için sanki düğün bahane, maksat eğlenmek! Senin düğünündeki çılgınlığına, deliliğine en iyi eşlik edecek isim Ezhel'den başkası değil! Öyle ki kıpır kıpır yerinizde duramayacağınız bir düğün olacak belli ki!

Düğününde kesinlikle Sertab Erener çıkmalı!

Senin gibi romantik birinin düğününe şüphesiz Sertap Erener yakışır! Sen bu hale kolay gelmedin tabi, aşkın peşin koşup koşup düştün ama yılmadın asla, toparlanıp doğru kişiyi bulmaya çabaladın hep... Senin hikayen biraz da Sertap şarkıları gibi değil mi? İşte bu yüzden düğününde sahnede Sertap Erener olmalı!

Çatlasın düşmanlar, sahnede Demet Akalın var!

Hahayt anacım, boşuna mı ettin o kadar masrafı! Demet Akalın da gelsin, eski sevgililerine, düşmanlarına göndermeli göndermeli şarkılar söylesin, tam ortadan çat diye çatlasınlar! Hem de sabahlara kadar eğlence, bol bol atarlı giderli şarkı ile coşmaca! Demet Akalın senin düğününde mutlaka çıkmalı!

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
tahsin-yarci

Senin için sanki düğün bahane, maksat eğlenmek! Senin düğünündeki çılgınlığına, deliliğine en iyi eşlik edecek isim Ezhel'den başkası değil! Öyle ki kıpır kıpır yerinizde duramayacağınız bir düğün olacak belli ki!

evsen-metin-mert

aleyna tilki ne aq

ali-kurt24

bana da o çıktı

flame90

Ümit Besen... efkarından gelmiyo o düğün belli 😒

naz.t

şortlu damatlıkk?? 😂

ozzy_oz

Senin gibi romantik birinin düğününe şüphesiz Sertap Erener yakışır! Sen bu hale kolay gelmedin tabi, aşkın peşin koşup koşup düştün ama yılmadın asla, toparlanıp doğru kişiyi bulmaya çabaladın hep... Senin hikayen biraz da Sertap şarkıları gibi değil mi? İşte bu yüzden düğününde sahnede Sertap Erener olmalı! .. Everyway That I Can 💃💃😂

Görüş Bildir