Düğünlerinden 10 Ay Önce Kaybettiği Nişanlısının Mezarına Giderek Düğün Fotoğrafları Çektiren Kadın

-

Jessica Padgett, nişanlısı Kendall sarhoş bir şoför yüzünden ölmüş olsa da düğün günlerinin hayatındaki en özel gün olduğunu düşündü ve harekete geçti... Biz de sizler için Metro'dan Padgett'in düğün gününde neler yaptığını derledik. Buyurun...

Kaynak: https://www.mirror.co.uk/news/us-news/gr...

Beyaz gelinliğini giydikten sonra, Jessica nişanlısının mezarına gitti ve dizlerinin üzerinde durarak başını mezara yasladı. Eğer nişanlısı ölmüş olmasaydı tam da o gün birbirlerine "evet" diyeceklerdi.

İtfaiyeci olan Kendall, geçen sene daha 27 yaşındayken sarhoş bir şoför tarafından öldürüldü. Trajik olaydan 10 ay sonra, yani tam düğün günlerinde Jessica gururlu bir şekilde gelinliğini giydi ve düğününe gitti.

Cesur gelin, elinde nişanlısının ölmeden önce kullandığı çizmeleri tutarak poz verdi ve kaybettiği nişanlısını da fotoğrafa photoshop ile eklediler.

İtfaiyeci kostümünün ve eşyalarının yanında durarak poz verdi.

Ne kadar cesur olursa olsun, fotoğraf çekimi sırasında göz yaşlarına hakim olamadığı anlar oldu ve çevresindeki insanlardan destek aldı.

Bu gördüğünüz fotoğraf da Kendall'ın evlenme teklifi ettiği an...

Düğün günü saçı ve makyajı yapıldıktan sonra, gelin elinde bir buket çiçekle Kendall'ın mezarına gitti ve fotoğraf çekimine başladılar. Jessica duygulandığı an şunları söyledi: "O neredeyse ben de orada olmak istiyorum."  Bu fotoğraflar da Loving Life Photography adında bir şirket tarafından çekildi.

Mezar taşının başında yakınları tarafından teselli edildiği an:

Yakın arkadaşları ise düğün gününde yapmayı planladıkları konuşmayı yaptılar:

Ertesi gün bu fotoğrafları Facebook hesabında paylaşan Jessica şu yorumu yaptı: "Hayallerimdeki adamla evlenememiş olsam bile düğün günüm benim için çok özeldi."

"Bütün hafta boyunca yanımda olan herkese teşekkür bile edemedim. Çok sevildiğimi hissettim."

"Özellikle kız kardeşime bütün sinirimi, öfkemi çektiği için teşekkür ederim. Gece yarısı muhabbetlerimiz ve sen olmasaydın yapamazdım."

"Hayallerimdeki adamla evlenemesem de bugünü benim için bu kadar özel kıldığınız için herkese teşekkür ederim."

Loving Life Photography'nin Facebook sayfasında paylaşılan fotoğrafların arasında, Jessica'nın Kendall'ın yeğen ve kuzenleriyle çektirdiği fotoğraf da vardı.

Jessica için eminiz hayatının en duygusal günlerinden biriydi...

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
zeso

nasıl da acı cektım.

yori

Ertesi gün bu fotoğrafları Facebook hesabında paylaşan Jessica şu yorumu yaptı: "Hayallerimdeki adamla evlenememiş olsam bile düğün günüm benim için çok özeldi." paylasmasi semiyeti azaldir yinede uzucu durur

cent

Loving Life Photography-teşükkürler

kubra-oruc2

İşte hayat bu kadar kısa ne kadar uzun görsekte bugün sevdigimiz yarın yanımızda olamayabiliyor bu yüzden değer bilmek şart.... Herşeye bir obje olarak bakmayı bırakmak lazım!

turkkalemi

Gerçek aşk budur işte sevmek için yanında olması gerekmez :((

Görüş Bildir