Düğünde Mikrofona 'Evet' Demek Yerine Nişanlısının Seks Dolu Aldatma Mesajlarını Okuyan Gelin

-

Düğün gününün belki de en heyecanlı anı, tüm davetlilerin, şahitlerin ve nikah memurunun önünde 'Sonsuza kadar evet' dediğiniz andır Fakat öyküsü sosyal medyada bol bol paylaşılan bu gelinimizin aldığı intikam işte tam da o anlarda gerçekleşti. Sizler için The Sun'dan derledik.

Kaynak: https://www.thesun.co.uk/fabulous/774766...

İnternet üzerinde gerçek ismini açıklamayan ve kendine Casey diyen genç kadının hikayesi nişanlısını rezil etmek üzerine...

Yaşadıklarını Whimn dergisi ile paylaşan gelin, düğünden bir önceki gece lüks bir odada otururken telefonuna gelen mesajlarla irkildi.

"Mesajlar tanımadığım bir numaradan geliyordu. Hatta sadece birkaç tane mesaj değil onlarca ekran görüntüsüydü." 

"En sonda ise şöyle yazıyordu; Ben onunla evlenmezdim, ya sen?"

"Mesajların nişanlım ve bir başka kadın arasında geçen konuşmalar olduğunu anladım. 'Vücudun harika, keşke kız arkadaşım da senin kadar becerikli olsaydı,' gibi mesajlar vardı."

Mesajların arasında aldatan nişanlı ve sevgilisinin 'selfie'leri de vardı!

Casey şöyle anlatıyor; "En kötüsü de kadın benim tam tersimdi. Ben açık tenli sarışınım, kadının saçları koyu ve daha kavruk tenli. O anda etrafımda nedimelerim de vardı, resmen gözyaşlarına boğuldum. Onlar da nişanlıma türlü türlü kötülük yapmayı teklif etti."

"Fakat ben onu tüm ailesi ve arkadaşlarının önünde rezil etmek istiyordum."

İşte bu kararı veren Casey, düğün organizasyonunu hiç bozmadı ve tüm davetlilerin önünde damatla çiçekli kamelyanın altın buluştu. Ve mikrofonu eline aldığında şu mesajları okudu;

“Bu haftasonu. Sen ve ben. Hazırız, seksi şey. En güzel halinle gel."

"Vücudun inanılmaz. Ve nasıl kullanman gerektiğini çok iyi biliyorsun. Keşke kız arkadaşımda sendeki kabiliyetlerin yarısı olsaydı."

"Seni çok özlüyorum. Seni s*kmekten başka bir şey düşünemiyorum. Böyle bir bağım daha önce hiç olmamıştı."

Damadı ve tüm misafirleri şok içinde bırakan gelin, düğün organizasyonunu damadın en yakın arkadaşı ve kendi en yakın arkadaşları ile birlikte terk etti. Bir söylentiye göre hep birlikte felekten bir gece çaldılar.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
onur311

Göte göt demeye gerek kalmamış. Adam zaten direkman adamlıktan götlüğe geçiş yapmış :)

yigitalp-uguzhan

Ama Nasıl Göt Edilir Belgeseli Diye Nat Geo'ya Versen Kabul Ederlerdi Ablam.Hem Öyle Ölmez Direk Roket At.

ozlemari00

Haketmiş. Aynısını yapardım

mr-opposition

Şu habere sevinen, ya kezban ya da meriçtir. Aldatıldığını öğrendiysen, ayrıl bak dalgana. İntikam alma hakkını nasıl kendinde görüyorsun? Ona düğün masrafı yaptırıp, akrabaları ve çevresi karşısında neden rezil ediyorsun? Çok ucuzca bana göre. Zaten sana değer veriyorsa, ayrıldığın zaman üzülecektir çok. Ha üzmüyorsa, o zaman üzülsün diye yaptıkların tamamen aşağılık kompleksi üzerine kurulu. Ben aynısını yaşadım. 2 senelik sevgilim tarafından aldatıldım ve öğrendiğim gün "hayatında başarılar dilerim" deyip engelledim her yerden. Eve falan geldi kapıya bile bakmadım. Bu sayede 1 aya kalmadan atlattım acıyı. Kendisi ise yıllardır atlatamamış olacak ki türlü türlü ulaşma yolları deniyor hala. Bu kadar basit. Köylü kurnazı gibi davranmaya hiç de gerek yok.

burayabiseybulamadim

:DD

kader-ceper

vay aptal vay keşke senin başına gelseydi 1 sene evden çıkmazdın dügün masrafından bahsediyo köylü azgını gibi davranmaya gerek yok

kilcikkaan22

tamam

mr-opposition

Bugün de aptal bir gavat olduğumuzu öğrendik çok şükür. Kabile beni dışladı, nerelere vursam kendimi...

aleyna-tepe

O adama aldatma hakkını kim veriyosa o kadına da intikam alma hakkını o veriyo

diamondsky

O şahsiyetsiz aldatma hakkını nasıl kendinde görüyorsa aynı şekil işte. Siz rezil etmezdiniz pompalıyla falan hallederdiniz tabii çok pardon

mr-opposition

İlkel içgüdüleri kullanarak, kötülüğe kötülükle karşılık vermek de bir seçim tabi. Mesela "borcumu ödeyeceğim" deyip ödemeyen arkadaşımın cebine kokain koyup, polise ihbar ettim. İçimde bir "haklı olma hissi" sorma gitsin. Arkadaşlar, size hayat zaten bunları acı yoldan öğretecek. Muhtemelen de çoğunuzdan fazla aldatıldım. Kasmayın bu kadar bence. 15 yaşında kızdan "veriyo" "yapıyo" tarzında tepkiler alınca biraz zoruma gidiyor açıkçası :)

serhad-kilic

mal mısın? sadece soruyorum.

aysegul-gureli

Herhalde sizinle aynı görüşte bir ben varım. Hiç uğraşmazdım ben de. Daha önce aldatıldım. Değmez vaktimi, enerjimi harcamaya. Beni aldattığını herkese duyurmama gerek yok. Zaman geçer haberleri gelir elbet. "What goes around comes around" misali. Evet acı çekiyor insan, zaten çekmeli de ama intikam bana göre değil sanırım...

cerennsengul

rahatlığa bak amk sorun sende

trev-sheridan

Herkesin fikri ayri neden on yargili davraniyorsun kiz stress atmis. Bence hosda olmus arzu ben bu arada

otto500206

tam oku.

inciaytac

düğünden bir gün önce diyor kıt beyinli salak iyi oku sensin kezban ayrıca bizene aq senin aldatma hikayenden sg şimdi hadi kaybol

zangoccocuk

Mr. Opposition sende bu mallara laf anlatıyorsun. Bunlar ne anlar asaletten? 15 yaşında kız "veriyo" "yapıyo" tarzında yazar, İnci Aytaç ve Ceren Şengül denilen "kız" nikliler amk aq sg yazar. Aldatmak bir yana bunlardan ayrıl var ya anana bile söverler öyle iğrenç olmuşlar.

mr-opposition

Salla ya. Tiplere bak, karikatür gibiler :) Benim de "amk" "amk" "mal" diye gezen nişanlım olsaydı, sanırım benim de gözüm dışarı kayabilirdi.

sahin-acikgoz

amını siktimin çomarı kaybol burdan hala düğün parasını düşünüyor :D

angeliki3

çok yanılıyorsunuz bence..

ekl-klm

o kadar doğru bir yorum ki. evlilik teklifi edilip istenme muhabbeleri olacağı dönem böyle bir şey yaşandığını öğrenen birisi olarak kalkıp rezil etmek yerine hayatında başarılar diyerek kapıyı çıktım. evet acı dolu zor bir süreç ama bu şekilde olması daha iyi. karşı taraf ilişkiye sahip çıkıp saygı göstermemiş olabilir ama aynı tutumu şahsın da yapması doğru hareket değil. en azından iki tarafında ilişkisinin özel olduğunu düşünürsek bu gibi konular iki kişi arasında konuşulmalı sonra da artık çözüm olarak ne uygun görülüyorsa o yapılmalı. cümle alemin dilinde aldatılmış yahut aldatmış olarak anılmak şahıslar için iyi bir nam değil. kişinin kendisine olam güvenini de zedeler. aman neyse ben görüşünüze katılıyorum kısacası.

starlight

adam son anda yırtmış kezbanla evlenmekten.

burayabiseybulamadim

Kezban mı adsfghksjd birilerinin canı acımış galiba

aleyna-tepe

umarım bu bi şakadır

onur-kaya41

merhaba

Başlıklar

AltınCinsellikSeksi
Görüş Bildir