Görüş Bildir

Düğün Salonları Açılacak Mı? 1 Mart Normalleşme Adımları Neler?

Haberler
> Düğün Salonları Açılacak Mı? 1 Mart Normalleşme Adımları Neler?

Türkiye’de 1 Mart itibariyle koronavirüs yasaklarında yeni dönem olacak. 1 Mart’ta birçok normalleşme adımı hayata geçirlecek. Sağlık Bakanlığı, illerdeki koronavirüs hastaları durumuna göre 4 kademe belirleyecek. Bazı kademelerdeki illerde normalleşme adımları hayata geçirilecek, vaka sayıları yüksek illerde ise yasaklar devam edecek. Peki, düğün salonları açılacak mı? İşte evlenecek çiftlerin merakla beklediği düğün salonları haberi için son gelişmeler…

Düğün Salonları Açılacak Mı?

Düğün Salonları Açılacak Mı?

Geçtiğimiz hafta yapılan Kabine toplantısı sonrasında açıklamada bulunan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan; 'Mart aşılamada çok büyük mesafe kat edeceğimiz bir ay olacaktır. İllerimizi Sağlık Bakanlığımızın belirlediği kriterlere göre 4 gruba ayırarak Mart ayı itibarıyla kademli normalleşme sürecini başlatıyoruz. Hafta sonu uygulamasından başlayarak sokağa çıkma sınırlamasını da illerimizdeki vaka, aşılama ve diğer ilgili kriterlere göre aşamalı şekilde kaldırıyoruz.' açıklamasında bulunmuştu.

Evlenme planları yapan çiftlerin merakla beklediği düğün salonları için henüz bir açıklama yapılmadı. Normalleşme adımları kapsamında düğün salonlarının da kademeli ve belirli kurallarla açılacağı tahmin ediliyor.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?