Doğum Tarihini Gir, Nümerolojiyle Seni Sana Senden Daha İyi Anlatalım!

 > -

"Nümeroloji Okültizm’in bir dalı olup, evrenin sayısal bir kurgu içerdiğini, evrendeki hiçbir şeyin rastlantıya dayanmadığını, her şeyin sayısal bir düzen içinde meydana geldiğini varsayar ve sayılarla ilgili çeşitli analitik ve sentetik çalışmalarla, evrendeki ve olaylardaki gizli yasa ve ilkeleri keşfetmeyi amaçlar."

Buna göre, doğum tarihini giriyorsun, biz de kişilik sayını bulup seni sana anlatıyoruz!..

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

FACEBOOK YORUMLARI

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
anka24

Yuh TAM TERSİ ÇIKTI LAN!

sukran-ates

Hepsi doğru..Tırstım valla:))

gucluburakmusic

Senin kişilik sayın: 8! Doğum tarihine göre senin kişilik sayın 8! Bu da senin son derece dengeli ve özgüvenli biri olduğunu söylüyor bize. Yeni bir işe atılırken cesaretini asla kaybetmezsin ve her şeyden önce kendine güvenirsin. En doğrusu da bu zaten, ne demişler: İnanmak başarmanın yarısıdır! Ayrıca hem kariyerin hem de sosyal hayatında dengeyi her daim kurmayı başarırsın. Dahası, sen gerçekten çok erdemli ve mütevazi bir insansın. Bir gün çok iyi yerlere gelsen bile nereden geldiğini unutmaz, asla gücün başını döndürmesine ve seni değiştirmesine izin vermezsin! Kişilik sayısı 8 olanlar: Türkan Şoray, Winston Churchill, Sadri Alışık, Amy Winehouse!

rynraleigh

Doğum tarihine göre senin kişilik sayın 9! Bu da senin gerçek bir idealist olduğunu söylüyor bize. İdeallerin senin her şeyin! Onlar uğruna her şeyi yapabilirsin. Yeri geldiğinde maddiyattan ve ilişkilerden bile öndedir bunlar. İdeallerinin bittiği yerde aslında biraz sen de bitersin! Hayatının bile önündedirler çünkü; öyle ki ‘’ezdirmem ideallerimi, kafama sıkar giderim’’ dersin! Diğer yandan sen gerçekten son derece açık görüşlü ve hümanistsin. Kimseyi dışarıdan gördüğün gibi yargılamazsın. İnsanlarla iletişim halinde olmayı çok seviyorsun. Hatta olabildiğince fazla insanla tanışmak için her fırsatı değerlendiriyorsun. Çünkü senin için her yeni insan öğreneceğin her yeni bilgidir aynı zamanda. Kişilik sayısı 9 olanlar: Freddie Mercury, Kurt Cobain, Charles Bukowski, Brigitte Bardot, Elvis Presley!

yasin-gumus2

Senin kişilik sayın: 9! Kişilik sayısı 9 olanlar: Freddie Mercury, Kurt Cobain, Charles Bukowski, Brigitte Bardot, Elvis Presley! Doğum tarihine göre senin kişilik sayın 9! Bu da senin gerçek bir idealist olduğunu söylüyor bize. İdeallerin senin her şeyin! Onlar uğruna her şeyi yapabilirsin. Yeri geldiğinde maddiyattan ve ilişkilerden bile öndedir bunlar. İdeallerinin bittiği yerde aslında biraz sen de bitersin! Hayatının bile önündedirler çünkü; öyle ki ‘’ezdirmem ideallerimi, kafama sıkar giderim’’ dersin! Diğer yandan sen gerçekten son derece açık görüşlü ve hümanistsin. Kimseyi dışarıdan gördüğün gibi yargılamazsın. İnsanlarla iletişim halinde olmayı çok seviyorsun. Hatta olabildiğince fazla insanla tanışmak için her fırsatı değerlendiriyorsun. Çünkü senin için her yeni insan öğreneceğin her yeni bilgidir aynı zamanda.

Görüş Bildir