Doğum Tarihini Gir, Nümerolojiyle Seni Sana Senden Daha İyi Anlatalım!

 > Astroloji Testleri-

"Nümeroloji Okültizm’in bir dalı olup, evrenin sayısal bir kurgu içerdiğini, evrendeki hiçbir şeyin rastlantıya dayanmadığını, her şeyin sayısal bir düzen içinde meydana geldiğini varsayar ve sayılarla ilgili çeşitli analitik ve sentetik çalışmalarla, evrendeki ve olaylardaki gizli yasa ve ilkeleri keşfetmeyi amaçlar."

Buna göre, doğum tarihini giriyorsun, biz de kişilik sayını bulup seni sana anlatıyoruz!..

Onedio Testlerini Facebook'tan takip etmeyi unutmayın!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

FACEBOOK YORUMLARI

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
zahra_blackraven

Kişilik sayın 1! Bu da senin son derece otoriter, cesur ve özgürlüğüne düşkün biri olduğunu söylüyor bize. Hırslısın: Başarıya giden her yolda elinden gelen her şeyi yapmaya hazırsın. Bu yüzden de karşına çıkan engellere bir engel gibi değil de, seni her durumda başarıya götürecek yetenekler kazanmanı sağlayan birer fırsat olarak bakıyorsun. Gücün sende olmasını ve onu yönetmeyi çok seviyorsun. Bütün bu özelliklerin çerçevesinde iş hayatında çok başarılı olacağına hiç şüphemiz yok!... Tembel insanım aslında ama doğru olabilir.

deniz-ozkan16

ben yapamıyorum çalışmıyor

durakcldn

Doğum tarihine göre senin kişilik sayın 1! Bu da senin son derece otoriter, cesur ve özgürlüğüne düşkün biri olduğunu söylüyor bize. Hırslısın: Başarıya giden her yolda elinden gelen her şeyi yapmaya hazırsın. Öyle bir hırs ki Roma’yı bile yakarsın. Bu yüzden de karşına çıkan engellere bir engel gibi değil de, seni her durumda başarıya götürecek yetenekler kazanmanı sağlayan birer fırsat olarak bakıyorsun. Ayrıca asıl dünya lideri sensin, uzaklarda arama! Gücün sende olmasını ve onu yönetmeyi çok seviyorsun. Bütün bu özelliklerin çerçevesinde iş hayatında çok başarılı olacağına hiç şüphemiz yok! Kişilik sayısı 1 olanlar: Nazım Hikmet, Nikola Tesla, Lady Gaga, Napoleon Bonaparte!

devrim-diren-guler

Senin kişilik sayın: 9! Doğum tarihine göre senin kişilik sayın 9! Bu da senin gerçek bir idealist olduğunu söylüyor bize. İdeallerin senin her şeyin! Onlar uğruna her şeyi yapabilirsin. Yeri geldiğinde maddiyattan ve ilişkilerden bile öndedir bunlar. İdeallerinin bittiği yerde aslında biraz sen de bitersin! Hayatının bile önündedirler çünkü; öyle ki ‘’ezdirmem ideallerimi, kafama sıkar giderim’’ dersin! Diğer yandan sen gerçekten son derece açık görüşlü ve hümanistsin. Kimseyi dışarıdan gördüğün gibi yargılamazsın. İnsanlarla iletişim halinde olmayı çok seviyorsun. Hatta olabildiğince fazla insanla tanışmak için her fırsatı değerlendiriyorsun. Çünkü senin için her yeni insan öğreneceğin her yeni bilgidir aynı zamanda. Kişilik sayısı 9 olanlar: Freddie Mercury, Kurt Cobain, Charles Bukowski, Brigitte Bardot, Elvis Presley!

ranzeh

Senin kişilik sayın: 5! Doğum tarihine göre senin kişilik sayın 5! Bu da senin gözü pek bir maceracı olduğunu söylüyor bize. Hayatı bir yolculuk, bir macera tadında yaşamayı seviyorsun, İbiza da olur, Bodrum da; la sana her yer macera. Risk almayı ve cesaret gerektiren işlere girişmeye bayılıyorsun. Ayrıca gezmek, yeni yerler keşfetmek, yeni şeyler denemek en büyük zevkin! Tam bir özgür ruh olduğunu da söylemeden edemeyeceğiz. Özgürlüğüne gölge getirmeye çalışan herkes senin savaşçı kişiliğinle karşı karşıya kalıyor: Yani etmesinler senin üstüne gölgeeee! . Bir diğer yandan sen değişimi, hareket halinde olmayı seviyorsun. Bir rutine takılı kalmak hiç ama hiç sana göre değil. Kişilik sayısı 5 olanlar: Erdal Beşikçioğlu, Beren Saat, Acun Ilıcalı, Lana Del Rey!

Görüş Bildir