Doğum Tarihini Gir, Nümerolojiyle Seni Sana Senden Daha İyi Anlatalım!

 > Astroloji Testleri
67bPAYLAŞIM

"Nümeroloji Okültizm’in bir dalı olup, evrenin sayısal bir kurgu içerdiğini, evrendeki hiçbir şeyin rastlantıya dayanmadığını, her şeyin sayısal bir düzen içinde meydana geldiğini varsayar ve sayılarla ilgili çeşitli analitik ve sentetik çalışmalarla, evrendeki ve olaylardaki gizli yasa ve ilkeleri keşfetmeyi amaçlar."

Buna göre, doğum tarihini giriyorsun, biz de kişilik sayını bulup seni sana anlatıyoruz!..

Dio İçerik Altı Banner
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
bcb54

Bu kadar mı net anlatır bir analiz..... Senin kişilik sayın: 7! Doğum tarihine göre senin kişilik sayın 7! Bu da senin son derece derin ve içe dönük bir insan olduğunu söylüyor bize. Genel olarak duygularını, hislerini dışarıya aktarmayı sevmezsin. Yaşadığın olayların sonuçlarını sen kendi içinde yaşar, dış dünyaya pek bir şey aktarmazsın. Diğer yandan sen son derece sorgulayıcı bir insansın. Kafanda deli sorular, kolayca çözemiyorsun: Hayatı, insanları, ilişkileri sürekli sorgular kendi kendine sorular sorarsın. Hayatın anlamına dair saatlerce sohbet edebilirsin, ama bunu yapabileceğin fazla insan yok değil mi? Boşver, anlamasınlar seni. Bu konuda birçok kişiden daha üst bir seviyedesin sen zaten. Kişilik sayısı 7 olanlar: Prenses Diana, Marilyn Monroe, Stephen Hawking, Johnny Depp!

isi-nuriyev

yanlis

seyma193

Senin kişilik sayın: 6! Doğum tarihine göre senin kişilik sayın 6! Bu da senin son derece mantıklı ve yardımsever biri olduğunu söylüyor bize. Hayatının her alanında birçok önemli karar almak zorunda kalacaksın. Öyle durumlarla karşılaşacaksın ki her şey senin ağzından çıkan kelimelere bağlı olacak. Sen çok kilit bir insansın yani! Bunu çok iyi bildiğin için aldığın bütün kararları mantık çerçevesinde iyice inceleyip, her açıdan düşünerek alıyorsun. Bu da seni son derece sorumluluk sahibi bir insan yapıyor. O yüzden pek çok şeyde de öncüsün aslında: İçinde mütevazi bir lider yatmıyor değil yani. Ayrıca sen görüp görebileceğimiz en yardımsever insanlardan birisin. Birinin yardıma ihtiyacı olduğunu gördün mü duramıyorsun, hemen koşup yardım ediyorsun. Kendinden çok başkalarını düşünüyorsun, kimseye etmezsin şikayet!.

kadir-menegse

Senin kişilik sayın: 3! Doğum tarihine göre senin kişilik sayın 3! Bu da senin son derece dışa dönük ve neşeli bir insan olduğunu söylüyor bize. Hayatın her anından zevk almayı, dolu dolu yaşamayı ve bardağın hep dolu tarafını görmeyi nasıl yapıyorsun bilmiyoruz ama çok güzel bir şekilde yapıyorsun sen bunu! En umutsuz durumlarda bile bir şekilde kendini ve etrafındakileri neşelendirip modunuzu yükseltmeyi, herkesi motive etmeyi beceriyorsun her seferinde. ‘’Hadi abi, kalk gidiyoruz!’’ diyecek yürek sende var. Çünkü sen ortamların en aranan, vazgeçilmez elemanısın. Diğer yandan senin sanat algın çok yüksek. İnanılmaz yaratıcısın! Sanatın her alanında oldukça başarılı olabilirsin. Ayrıca kendini açık bir şekilde ifade etmeyi çok iyi başarıyorsun; ki bu herkesin kolay kola yapabildiği bir şey değil! Kişilik sayısı 3 olanlar: Madonna, Sezen Aksu, Oğuz Atay, Alfred Hitchcock!

arzu-nehir-uslu

Senin kişilik sayın: 6! Doğum tarihine göre senin kişilik sayın 6! Bu da senin son derece mantıklı ve yardımsever biri olduğunu söylüyor bize. Hayatının her alanında birçok önemli karar almak zorunda kalacaksın. Öyle durumlarla karşılaşacaksın ki her şey senin ağzından çıkan kelimelere bağlı olacak. Sen çok kilit bir insansın yani! Bunu çok iyi bildiğin için aldığın bütün kararları mantık çerçevesinde iyice inceleyip, her açıdan düşünerek alıyorsun. Bu da seni son derece sorumluluk sahibi bir insan yapıyor. O yüzden pek çok şeyde de öncüsün aslında: İçinde mütevazi bir lider yatmıyor değil yani. Ayrıca sen görüp görebileceğimiz en yardımsever insanlardan birisin. Birinin yardıma ihtiyacı olduğunu gördün mü duramıyorsun, hemen koşup yardım ediyorsun. Kendinden çok başkalarını düşünüyorsun, kimseye etmezsin şikayet!. Kişilik sayısı 6 olanlar: Mustafa Kemal Atatürk, Albert Einstein, Müzeyyen Senar, Tomris Uyar, Michael Jackson!

oefes

Senin kişilik sayın: 7! Doğum tarihine göre senin kişilik sayın 7! Bu da senin son derece derin ve içe dönük bir insan olduğunu söylüyor bize. Genel olarak duygularını, hislerini dışarıya aktarmayı sevmezsin. Yaşadığın olayların sonuçlarını sen kendi içinde yaşar, dış dünyaya pek bir şey aktarmazsın. Diğer yandan sen son derece sorgulayıcı bir insansın. Kafanda deli sorular, kolayca çözemiyorsun: Hayatı, insanları, ilişkileri sürekli sorgular kendi kendine sorular sorarsın. Hayatın anlamına dair saatlerce sohbet edebilirsin, ama bunu yapabileceğin fazla insan yok değil mi? Boşver, anlamasınlar seni. Bu konuda birçok kişiden daha üst bir seviyedesin sen zaten. Kişilik sayısı 7 olanlar: Prenses Diana, Marilyn Monroe, Stephen Hawking, Johnny Depp!

Görüş Bildir