Dışarıdan Gözüktüğü Gibi Değilmiş! Dünyaca Ünlü İsimlere Servis Yaparken Yaşadıkları Deneyimleri Paylaşan 13 Kişi

40PAYLAŞIM

Tarantino'nun karakterlerini nasıl yarattığını öğrenmiş olduk! 😅

Kaynak: https://thechive.com/2020/06/24/servers-...

1. Gordon Ramsay:

www.instagram.com

"Açıkçası ona servis yaparken oldukça gergindim çünkü televizyonda izlediğim kadarıyla çok agresif birine benziyordu ama çok nazik ve kibar biriymiş. Kimseye de televizyondaki gibi küfretmiyordu. Gecenin sonunda baş aşçıyı görmek istediğini söyledi ve yemekler için teşekkür etti. Ayrıca 100 dolar da bahşiş bıraktı."

2. Quentin Tarantino:

"Kuzenimle birlikte Los Angeles'da çalışıyoruz. Kendisine servis yapmadım ama gördüğüm kadarıyla restorandaki insanları gözlemliyor ve yanında taşıdığı deftere notlar alıyordu."

3. DJ Khaled:

www.instagram.com

"Kendisinin çok yakın bir arkadaşının kız arkadaşı vefat edince yaşadığım yere gelmişti. Ben de ona servis yapma fırsatı yakalamıştım. Oldukça kalabalık bir grup olarak geldiler ve masaya haremlik selamlık şekilde oturdular. Şoförü ve çalışanları da masanın ucunda olsalarda yine de masaya dahillerdi. Kesinlikle domuz eti yemeyeceklerini söylediler. Hesap 500 dolar gibi bir şey tutmuştu. Fakat kendisi 700 dolar bıraktı."

4. Miley Cyrus:

www.instagram.com

"Sıradan bir taco dükkanında çalışıyorum. Çalıştığım yere Miley Cyrus ve Liam Hemsworth gelince onlara ben servis yaptım. Vegan yiyecekler sipariş ettiler ve bana oldukça kibar davrandılar. Kimse onları rahatsız etmedi. Ayrıca çok iyi bahşiş bıraktılar."

5. Dwayne Johnson:

"Dwayne Johnson ve eşi Lauren Hashian çalıştığım restorana yemeğe geldiler. Lauren'in babası vefat ettiği için bir anma yemeği düzenlemişlerdi. Restorandan ayrılmalarına yakın Dwayne benimle göz teması kurdu, masadan kalktı ve yanıma gelip 'Her şey harikaydı. Çok teşekkür ederim. Çok iyi çalıştın.' dedi. Gerçekten de harika bir adam olduğunu bir kez daha anlamış oldum."

6. Kevin Bacon:

"Açıkçası kendisi biraz tuhaf bir adamdı. Ama yine de kibar biriydi. Zaten rezervasyon için isimini sorduğum anda afalladım."

7. Yoko Ono:

www.instagram.com

"Kendisi o kadar arkadaş canlısıydı biriydi ki ona servis yaparken hiç ünlü biriyle konuşuyormuşum gibi hissetmemiştim."

8. Morgan Freeman:

"Arkadaşım Morgan Freeman, John Goodman ve Steve Carell'e servis yapmış. Yemek bittikten sonra Goodman sigarasını yakmak için harekete geçmiş. Tam o esnada da arkadaşım ondan önce davranıp onun sigarasını yakmış. Goodman arkadaşıma bu hareketi için 100 dolar bahşiş bırakmış."

9. Michael Cain:

"Eşiyle birlikte çalıştığım restorana yemeğe gelmişlerdi. O kadar heyecanlanmıştım ki neredeyse bütün siparişlerini karıştırmıştım ama yine de bana her şeyin harika olduğunu söyleyip kalkarken de teşekkür ettiler."

10. Cameron Diaz:

"Herhalde hayatımda tanıdığım en sıcak kanlı insan kendisiydi. Arkadaşıyla birlikte hafta içi bir gün çalıştığım yere gelmişlerdi. Oynadığı filmlerde de çok arkadaş canlısı bir tipe benziyor ama gerçekte de öyle biri olduğunu görünce nedendir bilinmez çok mutlu oldum."

11. Tom Hiddleston:

"Size onun ne kadar iyi biri olduğunu anlataya çalışsam kelimeler kifayetsiz kalacak. Katıldığı davette ona servis yapan bütün garsonlarla birer birer sohbet etmişti. Hayatımda gördüğüm en kibar insandı."

12. Billy Coel:

www.instagram.com

"Kız arkadaşının salatasından kurt çıkmasına rağmen bahşiş bırakmıştı!"

13. Miranda Lambert:

www.instagram.com

"Yakın arkadaşlarından birinin bekarlığa veda partisi vardı. Ben de burada görevliydim. Çok dikkat çekmemeye çalışıyordu. Ayrıca bütün garsonlara çok nazik davranmıştı."

Sizin ilginizi en çok kim çekti? Yorumlarda buluşalım...

Bu içerikler de ilginizi çekebilir:

Hep Aynı Şeyleri Görmekten Sıkılanları İlginçliğe Doyuracak Birbirinden Acayip 19 Yeni Görsel - onedio.com
Hep Aynı Şeyleri Görmekten Sıkılanları İlginçliğe Doyuracak Birbirinden Acayip 19 Yeni Görsel - onedio.com
İlişkilerinde Yaşadıkları Problemli Davranışlarından Dolayı Ayrılma Kararı Alan 14 Sevgili Terörü Mağduru - onedio.com
İlişkilerinde Yaşadıkları Problemli Davranışlarından Dolayı Ayrılma Kararı Alan 14 Sevgili Terörü Mağduru - onedio.com
Kanımız Dondu! Ünlü Oyuncu Sandra Bullock, Genç Görünebilmek İçin Çocuk Derisi Enjekte Ettirdiğini İtiraf Etti - onedio.com
Kanımız Dondu! Ünlü Oyuncu Sandra Bullock, Genç Görünebilmek İçin Çocuk Derisi Enjekte Ettirdiğini İtiraf Etti - onedio.com
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
destina_butterfly

Tom Hiddleston'I GÖRÜNCE KARNIMDA KELEBEK UÇUŞTU AAAAAAAAAAAA ÖVÜN ADAMI!!!!

queen_of_the_7_kingdoms

İyi güzel,kendileri de ünlü oldugunun ve onlara hayran oldugunuzun farkındadır,o yüzden ayrıca 2dk.toplum içinde hareketlerinden ötürü kimsenin ne oldugu anlaşılmaz

ahmet.burma.9

Zaten kötü davransalardı sansasyon olurdu.

deen-tharkuho

Jared Padalecki de garsonlara çatmıştı bir zamanlar

deniz-bestepe

İyi davrandıkları için övülmüşler :D

Görüş Bildir