Bir Kadının Dikkat Etmesi Gereken 8 Kız Arkadaş Modeli

Dikkat Etmeniz Gereken Kız Arkadaş Modelleri

Kadınlar tehlikelidir doğru, özellikle de birbirleri için... Kıskançlık, entrika, sarhoşluk, aşk acısı vb. Peki o çok sevdiğiniz kız arkadaşınızın aslında ne yapmaya çalıştığını biliyor musunuz?

O hayatına girdiğinden beri beni ihmal etmeye başladın!

"Saçmalama ya ne ihmal etmesi, daha dün birlikteydik. Ne demek sizi ayıracağım?" 

Bir zamanlar yediğiniz, içtiğiniz ayrı gitmiyordu değil mi? Ama işler bir anda siz o yakışıklı adamla tanışınca ters mi gitmeye başladı? Arkanızdan konuşmak mı? Saçmalamayın ona vakit ayırmıyorsunuz diye sizi özlüyor, bu yüzden de dedikodunuzu yapıyor, belki de sizi geri almak için sevgilinizden ayırmaya çalışıyor. Bu modeller böyle ne yapacaksınız...

Ben sarhoş olmam sadece çakırkeyf...

"Bu kadar içmesen artık? Yürüyemiyorsun bile daha fazla içme bence"

Kimi insan vardır bünyesi alkole dayanıklıdır, kimisinin ise hiç değildir. Bu modellerimiz için sorun zaten "hiç" kelimesinde... Siz her ne kadar "bünyen dayanıklı değil" deseniz de o kendini sizden iyi bildiği için içer de içer. 

Sonuç mu? Onu takip edeyim derken bütün geceniz mahvoldu değil mi?

Aklıma birden bıdıbıdıbıdı geldi...

"Nasıl yani şimdi durup dururken aklına eski sevgilin mi geldi? Ne yani 3 yaşında annenden yediğin dayağa ağlamayacaksın değil mi?" 

Bu modeller genelde ilgiyi üstlerine çekmek için bir anda ağlamaya başlarlar ki siz yada etrafınızda olan diğer insanlar onunla ilgilensin... Ve unutmayın sizin mutlu anınız olamaz, çünkü birazdan ağlamaya başlayacak ve her şeyi mahvedecek.

Beni şişman gösteriyorsun!!!

"Nasıl yaa? Ben mi? Sen şişman değilsin, ben seni öyle mi gösteriyorum?"  

Eğer arkadaşınız sizden kilolu ise böyle bir tepki ile karşılaşabilirsiniz, bu modellerimiz de kilolu oldukları ve bundan rahatsız oldukları için, ya size de kilo aldırmaya çalışır, yada zayıf olduğunuz için sizi suçlarlar ama kesinlikle zayıflamak için uğraşmazlar.

Ben aşık oldum. Yine!

"Anlamadım? Eee daha geçen hafta şunun aşkından ölüyordun? Öldün, bitti, yeniden mi doğdun, noldu?"

Bu modellerimiz de her gün, her an, belli aralıklarla yeni bir adama aşık olma ve direkt yürüme potansiyelindedir. O anda kime aşık, kimin hakkında konuşuyor, birazdan hangisi için aşk acısı çekecek bilemezsiniz. O kendine yapıyor da, yanında siz de yanabilirsiniz bizden söylemesi...

Bence sen daha iyilerine layıksın.

"Neden daha iyileri, ben mutluyum onunla? Ne yani hiç mi yakışmıyoruz? Bence o kadar da çirkin değil."

Bu modelimizde birlikte olduğunuz adamı kıskanan, hatta gerekirse onu sizden ayırıp kendine almaya çalışan olarak karşımıza çıkıyor. Sürekli olarak onu kötüleyip, sizi yükselten, yada size çaktırmadan sizi ona kötüleyen... Erkek arkadaşınızın telefonuna bir bakın deriz "çok sevgili dostunuzdan" gelen bir mesaj olabilir.

Aaayyy canım yanlışlıkla oldu...

"Gerçekten yeni gömleğimin üstüne şarabı yanlışlıkla mı döktün? Ne yani rafta duran bardak cidden elinden mi kaydı?"

Eee tabi size ait olanı kıskanan modellerimizi de unutamayız. Aldığınız yeni bir kıyafet, ev eşyası v.b. o gördükten sonra zarara mı uğruyor? Kesinlikle yanlışlıkla olmuştur, başka bir şeyi aklınıza bile getirmeyin(!)

Seni özledim...

"Onca şeyi yaptıktan sonra bunu bana nasıl diyebiliyorsun? Sen benim dostumdun"

Evet görüşmeyi belli sebeplerden dolayı kestiğiniz arkadaşınızdan böyle bir mesaj aldınız, belki siz de özlediniz ama unutmayın insan modellerine maalesef güncelleme yapılamıyor ve hep aynı kalıyorlar. Tercih sizin...

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
Görüş Bildir