Görüş Bildir
Haberler
Devlet Bahçeli: 'MHP, İstifanın Kabul Edilmemesinden Ziyadesiyle Memnundur'

Devlet Bahçeli: 'MHP, İstifanın Kabul Edilmemesinden Ziyadesiyle Memnundur'

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun kabul edilmeyen istifasıyla ilgili Twitter hesabından bir açıklama yaptı. Bahçeli, 'Milliyetçi Hareket Partisi mezkur istifanın kabul edilmemesinden ziyadesiyle memnundur.' dedi.

İçeriğin Devamı Aşağıda

"Mücadele ruhunu sekteye uğratma riski taşımaktadır"

"Mücadele ruhunu sekteye uğratma riski taşımaktadır"

Twitter hesabından açıklama yapan Devlet Bahçeli şunları söyledi:

  • Türkiye her alanda çok yoğun ve sıcak bir mücadelenin içindedir. Bilhassa yeni tip Koronavirüs (KOVİD-19) salgınını engellemek amacıyla devlet-millet dayanışması en üst seviyededir. Aynı zamanda bugünkü sancılı ortamda seferberlik ruhuyla hareket edilmektedir.

  • Terörden ekonomiye, bölgesel sorunlardan küresel dayatmalara varıncaya kadar ülkemiz muazzam bir iradeyle duruş göstermektedir. Böylesi kırılgan bir dönemde İçişleri Bakanı Sayın Süleyman Soylu’nun istifa niyeti sürdürülen mücadele ruhunu sekteye uğratma riski taşımaktadır.

  • Gelişmeler karşısında Sayın Bakanı’nın istifa kararının Sayın Cumhurbaşkanımız tarafından kabul edilmediği anlaşılmaktadır. Elbette takdir ve tasarruf Sayın Cumhurbaşkanımıza aittir. Milliyetçi Hareket Partisi mezkur istifanın kabul edilmemesinden ziyadesiyle memnundur.

  • Sayın Süleyman Soylu azimli, inançlı, dirayetli ve mücadeleci kişiliğiyle Türkiye’nin en hassas döneminde üstlendiği bakanlık görevini başarıyla yerine getirmiştir. Bizim temennimiz bu görevine kararlılıkla devamından yanadır.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu bakanlık görevinden istifa ettiğini açıklamıştı ancak İstifa Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından kabul edilmemişti 👇

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
131
87
56
24
22
6
3
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
Lestat

Biz de senin o koltuğa hiç ölmeyecekmiş gibi yapışmandan ziyadesiyle memnun değiliz.

Dean Winchester

Kendi aralarında osmanlı devleti kurmuş adamlar olm :D "Elbette takdir ve tasarruf Sayın Cumhurbaşkanımıza aittir. " Eteğini öpmeyi unuttun.

Resho

MHP zaten son 3-4 senedir yalama görevini başarı ile sürdürüyor. Farklı bir açıklama beklemek siyaset cahilliği olurdu.