Defineler ve Define 'Cinleriyle' İlgili Bu Gerçek Hikayeler Sizi Fazlasıyla Korkutacak!

1.3bPAYLAŞIM

Twitter'da define avcılarının başına gelen ürkütücü hikayeleri @SonGulyabani anlatmış. Biz de sizler için korku dolu 6 farklı hikayeyi derledik!

Sakin sakin okuyunuz 😅

1. Hazırsanız başlıyoruz!

2. 

3. Define arayanları ikiye ayırıyoruz: Amatörler ve profesyoneller!

4. 

5. Definecileri bekleyen tehlikeler de yok değil...

6. İlginç inanışlar varmış...

7. 

8. 

9. İlk hikayeyle başlıyor:

10. İkinci hikaye...

11. Hala okuyabiliyorsanız üçüncü hikaye...

12. Dördüncü ve beşinci...

13. 

14. 

15. Ve sonuncu hikaye...

16. Sonuç olarak:

Dio İçerik Altı Banner
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
sadeyeswaitingforyou

lisede bir hocam o kadar da inançlı olmamasına rağmen bu hikayelerin doğru olduğunu söylemişti. zira kendisinin köyünde de osmanlı döneminden kalma gömülü bir şey varmış ama bir türlü çıkaramamış kimse. devlet de büyünün bozulması için bekliyormuş . çıkardıklarında yüzde doksanı devlete yüzde on'u arazi sahiplerine gidecekmiş söylediğine göre. Ben de inanıyorum bu tür şeylere. eskiden yunanlılar türkiyeden göç ederken mal varlıklarını gömüp üstüne de büyü yaptırıp gidermiş. bence mantıklı aga neden olmasın

yasemin-olgun

Ne demişler, "Bana dokunmayan yılan bin yaşasın". Kendi işin gücün yetmedi de hazineye mi sardın? Hem alın teri olmadan kazanılan para günah zaten. Gidin evinizde sıcak çayınızı yudumlayın yav.

enk-capital

Sonuna kadar okuyamadım biraz sahte geldi bu hikayeler. Benim başıma gelen bu kadar net olmamakla birlikte bi av hikayesi.

enk-capital

Çiftlik evinde sabahın köründe ava çıkmıştım tek başıma. O olaydan sonra zaten bi daha ava falan gitmedim. Zavallı hayvanların ahı tuttu demek ki, başıma böyle bi şey geldi.

enk-capital

O zamanlar çocuk yaşta sayılırım. Bizim çiftliğin bulunduğu köyde bi deli vardı. Torso diyoduk. Gerçek ismini bilmiyorum. Konuşamazdı. Tuhaf tuhaf sesler çıkarırdı sadece. Neyse ben bütün maceraperestliğimle yaban domuzu vuracam diye (oralarda çoktu yaban domuzu) aldım tüfeği sabahın kör karanlığı ağaçlık yerlere vurdum kendimi.

enk-capital

Dolaşıp yorulunca da bi yere oturayım dedim. Bi ağacın dibine oturmuşum hava daha alacakaranlık. Tüfeği de yanıma bıraktım. Baktım ileride bi iki çocuk, bi kadın, kendi kendilerine oynuyolar. Böyle halay çeker gibi. Müzik yok, bi şey yok. Komiğime gitti baya. Dedim lan sabahın körü ne yapıyo bunlar ormanlık yerde. Bi taraftan da dalga geçer gibi "biz Torso'nun cinleriyiz" diye böyle melodik bi şekilde söylüyolar. Kendimi tutamadım güldüm. Kalktım yanlarına gidecek oldum. "Yapmayın, zavallıyla böyle dalga geçmeyin. Zaten delirmiş" falan diyecektim güya. Yerimden şöyle bi doğruldum, bi baktım ki kaybolmuşlar. Gözümün önünde kayboldular lan! Korkudan altıma sıçtım tabi. Hafif bi sabah soğuğu da var, bi de o korkuyla nasıl titriyorum. Tüfeği aldığım gibi koşar adım çiftliğe döndüm. Dönene kadar da hatim indirdim zaten. Resmen dizlerimin bağı çözülmüştü. Sonra belki uykulu halimle hayal gördüm falan diye düşündüm. Olabilir tabi. Sabahın karanlığı, daha tam kendime gelememişim. Hayal görmüş olabilirim.

sethoxo

Emeen. Yalan. :D

bilgeadamoz

Dünyanın en korkutuculukla ve gerçekle alakası olmayan muhabbetini okutarak hayatımdan aldığın 2-3 dkyı verecek misin editör?

Görüş Bildir