Görüş Bildir
Haberler
Davranışların Kötü Olduğunu Söylemiyoruz, Ama Bunlardan 22/32'sini Yaptıysan Kötüsün!

etiket Davranışların Kötü Olduğunu Söylemiyoruz, Ama Bunlardan 22/32'sini Yaptıysan Kötüsün!

Bakalım sen ne kadar kötüsün?

İçeriğin Devamı Aşağıda

Kaç tanesini yaptın? Dürüst ol!

Eğer seçmek istediğin tüm şıkları seçtiysen.
Sonucu görmek için yandaki butona tıkla!

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda

Şeytansın sen şeytan!

Şeytansın sen şeytan!

Sen var ya sen... Sen kötülüğün kitabını yazmışsın be! Bu ne hırs bu ne kibir! Derdin ne senin, ne istiyorsun bu insanlardan, canlılardan. Bunlar sana ne etti de sen bu hale geldin? Aman diyeyim o nasıl bakış o nasıl düşünceler o nasıl sözler! Senin lügatında affetmek kelimesi yok resmen. Biri sana bir yanlış yaptı mı cezasını mutlaka çekecek! Hem de en acımasız biçimde. Ama bir şey söyleyelim mi, bu kötülük sana çok yakışıyor! Adeta yürüyen karizma yapıyor seni. Senin bu kötü havan etrafındakileri korkutuyor ve herkesin sana saygı duymasını sağlıyor.

Ne kötülüğü , sen tam bir meleksin!

Ne kötülüğü , sen tam bir meleksin!

Abartmıyoruz, sen resmen bir meleksin yahu! İçinde gizli bir kötülük olabileceğini nasıl düşündün gerçekten hayret ediyoruz yani. Kötülüğün zerresi yok sende! Ama sende ne var biliyor musun? Sende yeni doğmuş bir bebeğin saflığı, masumluğu var. Kalbin, beynin o kadar temiz ki senin. Bu yüzdendir ki çoğu zaman insanlar senin söylediklerine, yaptıklarına anlam veremiyorlar. Ama boşver, bu senin eksikliğin değil onların fesatlığı. Sen hiç çizginden dönme, çok nadir bir insansın. Sakın değişme güzel insan!

Sanki sende biraz kötülük var gibi!

Sanki sende biraz kötülük var gibi!

Şimdi sana seni şöyle anlatacağız: İyilik ve kötülüğün renkleri olsun; iyilik beyaz, kötülük siyah. İşte sen bu renk skalasında hafif siyaha yakın bir grisin. Yani tam anlamıyla kötü değilsin, ama iyiliktense kötülüğe daha yakınsın. İçinde bir arzu, tutku var sanki kötülüğe karşı. Peki insanların sana hiç bencilsin dediği oldu mu? Bizce oldu. Peki bencil misin? Belki de evet, ama onlara ne ki? Sen çok şey yaşamış ve bir karar almışsın. Bundan sonra sadece kendin için uğraşacak, kendin için en iyisi neyse onu yapacaksın. Eğer bu seni bencil yapıyorsa boşver yapsın! Kötülüğe gelelim, şu an tam anlamıyla kötü olmasan da potansiyelin var. Eğer karşına biri çıkacak olursa anında kötü yanın ortaya çıkacak yani.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
375
213
185
69
24
20
18
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
Uygar Aytun

İyi de sorulan sorular saygı ile ilgili. Kötülük ile ilgili sorulara örnekler : Haksız kazanç sağladın mı? , Birini taciz ettin mi?, Hayvanlara kötü davr... Devamını Gör

jamiryuu

Tabi ya tabi hepiniz meleksiniz bi ben kötüyüm aq

Kara

Bunları yapan kötü değil ahlaksız ve saygısız olarak nitelendirilebilir, bu sebeple ben sizin teste göre kötü çıkmadım yoksa özünde kötü birisiyimdir.

nagumi

beni ahlaksız ve saygısız seçtiğin için teşekkür ederim. Odama gidip ağlayacağım ;(