Cumhuriyet Bayramı Kutlamaları Sırasında Metroda Görüntüleri Çekilen Cübbeli ve Sarıklı Kişi Sosyal Medyanın Gündeminde

1.4bPAYLAŞIM

Bu video daha çok konuşulacak gibi görünüyor...

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı önceki yıllardan daha büyük bir coşkuyla tüm yurtta ve dış temsilciliklerde törenlerle kutlandı.

Törenler yetmedi; toplu taşıma araçlarında, yollarda, yaşam alanlarında insanlar Cumhuriyet'i kutlamak için bir araya geldi.

Bu kutlamalardan bir tanesi de bir metro yolculuğu esnasında kameralara yansıdı. 10. Yıl Marşı söylenirken, cübbeli ve sarıklı bir vatandaşın yansıdığı görüntüler sosyal medyada olay oldu.

Bir tarafta videonun çekilmesini taciz olarak nitelendirenler, bir tarafta bu durumu gayet normal karşılayanlar, diğer tarafta ise aynı duruma maruz kalan karşıt görüşlü birinin neler yaşayacağını dile getirenler... Sosyal medyada dünden bu yana konuşulan video hakkında herkes kendi görüşünü belirtti. Biz de sizler için bu paylaşımları derledik.

1. 

twitter.com

2. 

twitter.com

3. 

twitter.com

4. 

twitter.com

5. 

twitter.com

6. 

twitter.com

7. 

twitter.com

8. 

twitter.com

9. 

twitter.com

10. 

twitter.com

11. 

twitter.com

12. 

twitter.com

13. 

twitter.com

14. 

twitter.com

15. 

twitter.com

16. 

twitter.com

17. 

twitter.com

18. 

twitter.com

19. 

twitter.com

20. 

twitter.com

21. 

twitter.com

22. 

twitter.com

23. 

twitter.com

24. 

twitter.com

25. Son olarak, Show TV ana haber bülteni spikeri Ece Üner de sosyal medyada çokça konuşulan bir tepki verdi...

Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda buluşalım...

Dio İçerik Altı Banner
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
miss.av

Ne ara bu kadar uzaklaştık birbirimizden.

4sl4nb3y

Güzel ülkemde gündem yaratmak çok basit ve kardeşi kardeşe kırdırmayı her seferinde başarıyorlar. Video üzerinde yorum yapılacak hiçbir şey yok. Fakat videoyu paylaşan hesabın üslubuna yazmak gerekebilir o da 1 satır yazıp engelleyeceksin. Görüşlere baktığımda paylaşımı yapan amacına ulaşmış. Videonun özel bir amacı olmayabilir çünkü sürekli hareket halinde arada sarık takan kişi kameradan çıkıyor bulunduğu konumu olayın ortasında olunca ve kalabalık oluşu birilerinin gelmesiyle açının değişmek zorunda kalışı yakınlaştırma yaparken ki hareketler bilinçsizce gibi de duruyor veya bunu paylaşanlar gündem yaratmak için bilerek hazırladı. Büyütülecek bir şey yok her türlü gündem yaratılmaya çalışıldığı aşikar. Bu şahıslar birilerinin beynini yıkıyorsa kendilerince malzeme olarak bu görüntüyü kullanır fakat bunların dışında kalanlar zıt görüşlerle tartışıyorlar. Burada bile boş ve hakaret içeren görüşler var. Allah akıl fikir versin bazılarına bir sürü versin :)

4sl4nb3y

Ayrıca ShowTV güzel ShowTV'lik yapmış :)

coldhearted

Şu 'ülke' dediğimiz kara parçasında sağcı oldunuz, solcu oldunuz, atatürkçü oldunuz, muhafazakar oldunuz, muhalif oldunuz ama bir tek İNSAN olamadınız. Saygılar.

4sl4nb3y

İnsan olamadınız mı? Keyif verici madde kullanmayı bırakmanızı tavsiye ederim. Türk ırkı dünyadaki en iyi ırkların başında gelir. Özellikle de insanlığıyla... Hem insan olamadınız deyip hem de cümlenin sonuna saygılar eklemek çok ilginç...

coldhearted

Peki. Toz pembe yaşantınızda size mutluluklar o zaman. Gözünüzü açıp o "ÇOK İYİ" dediğiniz ırka tekrar bakın yine konuşalım. Kimin keyif verici madde kullandığı yaptığınız yorumdan belli.

4sl4nb3y

Sizin gibi içi boş ve hakaret içeren yorum yapmadığım için üzgünüm...

coldhearted

İnsanlıktan bahsedilen cümleyi Türklüğe çeviren art niyetli birinin "iyi aile çocuğu" profili çizmesi bir hayli enteresan. Ayrıca bütün Türkleri sütten çıkmış ak kaşık olarak görmeye de devam et, senin gibi ortama göre şekil alanlara ne harcayacak zamanım ne de edilecek hakaretim "dahi" yok benim. Şimdi lütfen git ve başkalarını rahatsız et.

4sl4nb3y

Benimde beyinsizlere ayıracak vaktim yok.

mehmet-misiroglu

Video da herşey ortada. Bazılarınız salağa yatmasın görüntüyü çekenden fotoğrafı ona doğru tutana kadar hepsi tahrik edici unsurlar.Orada yapılan şeyin adı resmen ırkçılıktır.

ittihat15

Bana bak çakma osmanlı torunu popcorn siz 18 yıl bunun bin katını yaptınız, rezaletleriniz say say bitmez. Böyle yobaz tarikat zihniyetlilerin %95 Cumhuriyet düşmanıdır, bunu sen de gayet iyi biliyorsun. Önce bunlara tepki gösterin iki yüzlülüler: I. onedio.com/haber/corlu-da-ataturk-anitina-baltali-saldiri-saldirgan-gozaltina-alindi-848722 II. onedio.com/haber/siverek-te-bir-kisi-dinimizde-putperestlik-yoktur-diyerek-ataturk-heykeline-saldirdi-779779 III. onedio.com/haber/diyarbakir-da-ataturk-aniti-na-saldiri-cekicli-saldirgan-tutuklandi-782836

ittihat15

Bu gibileri iyi tanıyoruz, her fırsatta elinde tebliğ dediği A5 kağıdıyla rahatsız eden çok var. Kızların arkasından yürürken "Allah ıslah etsin" diye yüksek sesle böğürdüğünü çok kez şahit oldum. Her Ramazanda onlarca olay yaşanıyor, hiç bu kadar tepki olmadı. çifte standart. Asıl taciz vakaları ve saldırı neymiş size göstereyim ("com" öncesi boşluğu sil): I. twitter. com/Dewrim_MKA/status/1189925497192550403/video/1 II. youtube. com/watch?v=Z-NKoNUngm8 III. youtube. com/watch?v=fhx_lQmHBSU IV. onedio.com/haber/mudanya-da-oruc-tutmayan-baba-ogula-saldiri-771994

mehmet-misiroglu

Videoyu çeken ve oradaki insanı hedef gösterip yüzüne karşı atatürk resmini tutan vede sırf oradaki insanın kıyafeti üzerinden 10. yıl marşını kinayeli şekilde söyleyen sevgili bazı entel türkler maalesef sizin gibiler yani çağdaş yobazlardan nefret ediyorum. Evet sizler kendinizi çağdaş, ilerici, modern diye adlandırdığınız kimilerinizin beyaz türk diye kimilerinizinde kendilerini laik olarak gören YOBAZ lardansınız.

mehmet-misiroglu

Siz kendinden olmayana asla saygı göstermeyen, küçümseyen, hor gören alçaklardansınız sizler M. Kemal Atatürk'ün arkasına saklanmış zavallılardansınız. Sizler yeri geldiğinden durumdan vazife çıkarıp küçümseyici bakışlarınızla yargısız infaz edenlerdensiniz. Maalesef sizin gibileri bu ülke için asla kılınızı kıpırdatmayacak kadar zavallı yaratıklarsınız. Sizin gibilerin hayatı sadece görüntü den ibaret aslında söyleyecek çok şey var ama ortama uygun davranıp sadece sizin anlayacağınız dil ve üslup la bu kadar yeter diyorum Ece Üner çok güzel özetlemiş durumu zaten helal olsun kendisine bizlerin tercümanı oldu.

kizce

siz derken ? sen kimsinn

Görüş Bildir