Görüş Bildir
Haberler
Cübbeli, Atatürk'e Hakaret Edenlere Verdi Veriştirdi: "Dinsiz, Donsuz Adamlar"

etiket Cübbeli, Atatürk'e Hakaret Edenlere Verdi Veriştirdi: "Dinsiz, Donsuz Adamlar"

FEVKAL BEŞER
12.05.2017 - 13:05

Kamuoyunda 'Cübelli Ahmet Hoca' olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü, Cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk'ün annesine hakaret eden Hasan Akar'a tepki gösterdi. 'Bu da CIA'in oyunu' diyen Cübbeli, Atatürk'ün annesine hakaret edenlere kaynaklık eden Rıza Nur için 'gavurun önde gideni' ifadelerini kullandı.

Cübbeli, 'Birisini kaldırdılar Atatürk'ün annesine sövdürüyorlar, hakaret ettiriyorlar. Hiç olacak iş midir yani. Kadının namuslu bir kadın olduğu, kitaplarda ibadetli olduğu, Kuran hatimleri, devir parasına kadar parasını verdiği, bütün hepsini tek tek yazmış. Bunların hepsini yapacaksınız. Şu hafız şunu okuyacak. hatmimi bu okuyacak. Kendi devamlı ibadet eden bir kadın ya. Sen ölmüş gitmiş bir kadının namusu hakkında, iffeti hakkında nasıl konuşursun.' dedi.

İçeriğin Devamı Aşağıda
Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
974
218
105
66
64
45
6
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
Pasif Kullanıcı

Yavaş dön reis ümmet yetişemiyor.

Mad Chemist

ahahahah :D biraz geriden takip ediyorum ama güzel demişsiniz dlkasjdlaksd

Narki

Atamı korumak biz varken sana mı düştü lan!.. nerede hacı hocayım diyen var yüzlerine bile bakmayıp arkanı dönüp gideceksin memlekette!.. bunun gecmişteki de... Devamını Gör

Pasif Kullanıcı

Sen kimsin lan at kafası, Atatürk senin tekelinde mi, sizin yüzünüzden Atatürkten soğudu bu millet. Vallahi Atatürk bugün yaşasa yedi sülalenizi ipe dizdirirdi.

Melih Giray Cin

Prim nedir, nasıl kasılır, neden yapılır vol.1 niteliğinde bir video olmuş yani bu cemaatin bu adamın Atatürke nasıl yorumlar yaptığıı hem onedio hem faceboo... Devamını Gör