Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Cübbeli Ahmet Hoca ve Unutulmaz Sözleri

23bPAYLAŞIM

Cübbeli Ahmet Hoca'dan Instagram Yorumu

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Bu içerik tamamen eğlence amaçlı üretilmiş olduğundan kullanılan görsel ve metinler haber değeri taşımamaktadır.


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
rfkvrc

Seviyoruz hocamızı Allah Başımızdan Eksik etmesin..

mustafa-tok1

Cübbeli hoca Candır.

umtbzdgn

Tabi canım cübbeli harika bi insan, hayırdır onedio.com da mı akkılların etkisi altına girdi

ltoptas

bitanesin.

sanatartigi

yeni modamız ahmet hoca'yı sevimli göstermek mi?

yusufkayhan35

göstermeye gerek yok öyle zaten..

dennis.can

:) kesinlikle sevimli ve çok bilgili

sanatartigi

f.gülen'de öyleydi zamanında. hitabı yumuşak bir duygu adamıydı. hatta bir ara atatürk hayranı bile yaptılar. sevimli gözüksün, ürkütmesin diye. bunu da stand-up yeteneği ve caps çılgınlığı ile sevimli gösteriyorlar. yoksa ikisi arasında bir fark görmüyorum ben. hedef ve strateji aynı.. ayrıca her lafını cehennemin ateşiyle bitiren biri size gerçekten sevimli mi geliyor? sevimliyi tanımlar mısınız yeniden?

dennis.can

bu görüş meselesi adamı sevmek zorunda değilsin ama onu sevmiyorsun diye dediklerini inkar edemezsin... yanlış buldugun ya da kitabında yazmayan bir şeyi sana aktarıyorsa istediğin kadar kötüle o zaman... ben bugune kadar duymadım ve evet... bu zamanda gençlik yeni nesil neyden anlıyorsa adam ona göre konuşuyor elbette düşmanları olacak ama düşmanı olurken dikkat etmen gereken tek şey onu nerden vurdugundur sebeppp

sanatartigi

sevmiyorum demedim, seviyorum demediğim gibi. anlamaya çalışıyorum sadece. ama güzel bir tespitte bulunmuşsun. bu adam toplumun ihtiyacını kesinlikle karşılıyor. sonuçta din ve fakirlik ile korkutulmaya alışmış yeni bir nesil var. bu anlamda, cübbeli dinlemek birilerine kesinlikle iyi gelecektir. ve tekrar altını çiziyorum, yadırgamıyorum. benim gibi düşünmeyenleri yadırgarsam cübbeli gibi komik biri olabilirim.)

dennis.can

din ve fakirlikle korkutulmaya alışmış bir nesil nerdee ben göremiyorum öyle bir nesil .. keşke hayatımıza yansıtabilsek bu korkuları ama zor işte o kadar alışımışız ki bu tarz sözlere tepkimeyi.. anlamaya çalışmak yetmiyor işte gerçekleri algılamak önemli

Görüş Bildir