Cicişler ve Nihal-Bahar Candan Kardeşler Arasında Yaşanan Aşırı Doz Mahalle Tartışması

-

Gün geçmiyor ki yeni bir Nihal - Bahar Candan haberine tanık olmayalım. Yalnız durum bu sefer biraz farklı. Bu sefer işin içinde sansasyonel başka kardeşler de var: Esra - Ceyda Ersoy. Yani anlayacağınız, iki kardeş grubu birbirine girdi. Gelin bakalım neler olmuş...

Nihal ve Bahar Candan kardeşler, artık bir şekilde magazin gündeminin tam ortasında. Ve galiba bu bir süre daha böyle gidecek...

Yarışmacı kardeşlerin her adımı, ertesi günkü magazin gündemini belirliyor adeta. Nasıl olmasın ki? Şimdi de bu olay var karşımızda.

Armağan Çağlayan'ın Candan kardeşlerle en son yaptığı röportaj, tam anlamıyla bomba. Her bir açıklama, tarihe altın harflerle yazılacak cinsten.

Bahar'ın "Herkesi trolledim" demesinden Nihal'in "Bahar ben ne yaparsam aynısını yapıyor" demesine kadar birçok ilginç açıklaması mevcut kardeşlerin. Ve konu dönüp dolaşıp o muammalara dolu geceye geldi yine.

"Arkadaşlarımızdı, eğlendik bitti, o kadar."

Evet Nihal Candan, konuyu böyle özetlemişti ve haberin çok fazla abartıldığını söyledi. Fakat sanıyor musunuz ki bu kadarla bitti?

O gecenin detayları için böyle buyrun:

Yok Artık! Murat Boz ve Bahar Candan Arasında Yaz Meyvesi Tadında İhanet İddiası - onedio.com
Yok Artık! Murat Boz ve Bahar Candan Arasında Yaz Meyvesi Tadında İhanet İddiası - onedio.com

Asıl gümbürtü ise Armağan Çağlayan'ın "Sizi Esra-Ceyda kardeşlere (Cicişler) benzetiyorlar" demesiyle koptu.

Bahar'ın bu benzetmeye cevabı ise net oldu: "O konuya hiç girmeyin, çok çirkin bir benzetme. Hakaret gibi."

Cicişler'in bu açıklamadan sonra sakin kalması beklenemezdi elbette ve gerçekten de beklenmedik bir şekilde karşılık verdiler.

Nihal Candan'ın "İşte Benim Stilim" yarışması sırasında gösterilen çocukluk fotoğrafını Bahar Candan zannedip koymuşlar, ve Candan Kardeşler'e "Dombili Kardeşler" gibi bir benzetme yapmışlardı.

Bu soğuk savaştan sonra Bahar Candan'ın da öğrencilik yıllarındaki hali sosyal medya üzerinde epey dolaşmaya başladı.

Halbuki hepimizin çocuk ve yetişkin hali bambaşka. Bunda pek bir şey yok...

Cicişler tek bir fotoğraf ile hırslarını alamamış olacaklar ki, bu Instagram paylaşımından sonra Candan kardeşlere bir taarruz daha gerçekleştirdiler.

Paylaştıkları kısa videoda Nihal Candan'ın, erkek arkadaşlarıyla birlikte dans ettiği görülüyor. Video için Cicişler'in yazdığı yorum ise yenilir yutulur gibi değil.

"DOMBİLİ KARDEŞLERİN BABALARI ÇOK DİNDARMIŞ BİZİMDE BABAMIZ CAMİDE İMAM😆 (Ne olursa olsun tüm anne-babalara karşı sonsuz saygımız var hiç kimse çocuğunu böyle görmek istemez fakat böyle tuhaf şeyler yaşıyorsan ve böyle bir videon varsa babanı hiç karıştırmayacaksın ve dini alet etmeyeceksin! Bir de çuvaldızı başkasına batırmadan önce iğneyi kendine batırmayı unutmayacaksın!) Ha bir de dindar oldukları için alkol almazlarmış. Bu video hangi kafayla çekildiki acaba gözlere bak! İlginç! Biz anlayamadık! Hallere bak! Korkunç! Allaha şükür böyle videolarımız yok! Allah düşürmesin! Bu kadıncağızların da Allah yardımcısı olsun"

Bitti mi? Bitmedi. Esra-Ceyda'nın son paylaşımı: "BIYIKLI KARDEŞLER, SİZ BİZİM HİZMETÇİMİZ BİLE OLAMAZSINIZ!"

Bunun üzerine Nihal Candan'ın Instagram üzerinden cevabı da gecikmedi tabii: "Babam aşağılık insanlarla tartışmayın dedi."

Henüz Bahar Candan'ın bu tartışmayla ilgili yaptığı bir açıklama yok ama yine de belli olmaz. Bakalım bu iş nereye kadar gidecek?

Biz de olayları takipte olacağız. Kulağımıza bir şey gelirse hemen size söyleriz...

Hayırlısı diyelim.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
melike13

Ne okudum ben simdi

puren-ozge

candan ların ağzının ortasına vuracaksın şöyle

irlilja

bu kadar cringe olmayı bünyem kaldıramaz!

leopardis

Bunları ilk kez burada duydum. Gittim baktım. Bakmasam da olurmuş.

kurumi-kumamakura

bu ne allah aşkına ya. ucuzluk akıyor resmen. bi de tartışmaya girmişler. mide bulandırıcı pis soytarılar. gündemde kalmak icin yemiycekleri bok yok. BOK BOKU KENEFTE BULURMUŞ.. başka da bişey değil

Görüş Bildir