Görüş Bildir

Ceviz Büyüklüğündeki Doludan Aracını Korumak İstedi, Hastanelik Oldu

Haberler
> Ceviz Büyüklüğündeki Doludan Aracını Korumak İstedi, Hastanelik Oldu

Yozgat'ta akşam saatlerinde etkili olan dolu yağışı hayatı olumsuz etkiledi. Ceviz büyüklüğünde yağan doludan aracını korumak isteyen Mustafa Özipek, kafasından yaralanarak hastaneye kaldırıldı.

Yozgat'ta akşam saatlerinde Türkmensarılar, Yassıhöyük ve Cihanpaşa köyü çevresinde etkili olan dolu yağışı nedeniyle, otomobillerde, çatılarda ve su ısıtma sistemlerinde hasar oluştu.

Dolular başına isabet etti

Dolular başına isabet etti

Hasar görmemesi için otomobilinin üzerini kapatmaya çalışan Mustafa Özipek, kafasına isabet eden ceviz büyüklüğündeki dolu nedeniyle yaralandı. Özipek, çevredekilerin yardımıyla hastaneye kaldırıldı.

'5-6 saniye sürdü'

'5-6 saniye sürdü'

Tedavi altına alınan Özipek, hayatında ilk kez böyle bu büyüklükte dolu yağışı ile karşılaştığını belirterek, 'Başıma dolu isabet etmesi sonucu yaralandım, kulaklarımda uğultu oluştu. Ağabeyim hastaneye getirdi. Şimdi durumum iyi. Dolu 5-6 saniye gibi kısa süreli yağdı, 15-20 dakika sürseydi etraf felç olurdu. Ben 51 yaşındayım hayatımda böyle bir dolu görmedim.' dedi.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
15
13
5
2
1
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
onedio__bunedio

Ulan gülenler ne kaar vicdansızsınız. Mal canın yongasıdır. Senelerce çalış biriktir ve hayaliyle yaşadığın aracı al. Sonra dolu pert etsin.

hsynnnnnn

ne gülüyonuz aq. aniden yağınca insan üzülüyo aracının başına gelenlere. he ben çıkmadım olan oldu kendime zarar gelmesin diye de kimisi de dayanamıyo çıkıp ... Devamını Gör