Görüş Bildir

ABD Ulusal İstihbarat Direktörü: 'UFO'ların Sonik Patlama Olmadan Ses Hızını Geçtiğine Dair Deliller Var'

Haberler
> ABD Ulusal İstihbarat Direktörü: 'UFO'ların Sonik Patlama Olmadan Ses Hızını Geçtiğine Dair Deliller Var'

Sonik patlama olmaksızın süpersonik seyahat dahil günümüz insan teknolojisiyle gerçekleştirilmesi mümkün olmayan UFO manevralarına dair çok sayıda gizli rapor olduğunu aktaran eski ABD Ulusal İstihbarat Direktörü Ratcliffe, bu enformasyonların yayımlanmasının kamu yararına olduğunu belirtti.

Türkçe'de uçan daire denilen, İngilizce açılımı Tanımlanamayan Uçan Nesneler olan ve dünya dışı yaşamla bağlantılandırılan UFO'larla ilgili ABD Savunma Bakanlığı (Pentagon) ve istihbarat servislerinin 1 Haziran'da rapor sunma mühleti yaklaşırken, eski Başkan Donald Trump'ın Ulusal İstihbarat Direktörü John Ratcliffe'den çarpıcı açıklamalar geldi.

Fox News sunucusu Maria Bartiromo'ya konuşan eski İstihbarat Direktörü Ratcliffe, kamuoyuna açıklanandan çok daha fazla UFO gözlemi yapıldığını belirtti.

'Gördüğümüz bazı şeyler için iyi bir açıklamamız yok'

'Gördüğümüz bazı şeyler için iyi bir açıklamamız yok'

Bunlarla ilgili askeri yetkililerin mantıklı açıklama aradığını, ama pek çok vakada bunun mümkün olmadığını aktaran eski İstihbarat Direktörü, 'Gördüğümüz bazı şeyler için iyi bir açıklamamızın bulunmadığı durumlar oldu' dedi. Sadece ABD değil, tüm dünyada bu tür havayla ilgili fenomenler gözlendiğini sözlerine ekledi.

UFO raporu 1 Haziran'da paylaşılacak

UFO raporu 1 Haziran'da paylaşılacak

1 Haziran'da sunulacak UFO raporu, Trump'ın Aralık 2020'de imzaladığı 2.3 trilyon dolarlık Kovid-19 paketi yasası kapsamında hazırlanacak. Bunun içinde yer alan 2021 Bütçe Yılı İçin İstihbarat Yetki Yasası'nda tanımlanamayan havayla ilgili fenomenlere dair Senato İstihbarat Komisyonu'nun yorumuna bölüm açılmıştı.

Buna göre UFO'ların oluşturduğu tüm tehditleri sıralaması, bunların ABD'nin yabancı hasımlarının sahip olduğu yüksek teknolojiyle bağlantılı mı yoksa dünya dışı doğada mı olup olmadığının değerlendirmesini yapacak raporun gizli sınıflandırmasında olmaması, ancak gizli nitelikli bir ek içermesi bekleniyor.

Pentagon Ağustos 2020'de Tanımlanamayan Havayla İlgili Fenomenler Görev Gücü kurulduğunu açıklamıştı.

Pentagon Ağustos 2020'de Tanımlanamayan Havayla İlgili Fenomenler Görev Gücü kurulduğunu açıklamıştı.
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
21
15
7
5
5
3
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Bildiğimiz fizik kanunları ve erişebildiğimiz matematiksel hesaplar sebebiyle bu imkansız.

Perrin Aybara

Hangi fizik kanunları ve matematiksel hesaplar onlar?

Söyledim gitti

Şimdi bu uzaylı arkadaşlar eğer bizden saklanmak istiyorlarsa neden o süper teknolojiye rağmen yapamıyorlar? Mesela biz bile radarla etraftaki uçakları tespi... Devamını Gör

Ziya Akbaş

Uzaydan gelmişler bilmem kaç ışık yılı uzaktan, sen hala şok dalgası olmadan ses hızının üstüne çıkmalarına mı takıldınız... :D