Görüş Bildir
Haberler
Öykü Karayel-Can Bonomo Çifti Oğullarının Yüzünü İlk Kez Gösterdi

Öykü Karayel-Can Bonomo Çifti Oğullarının Yüzünü İlk Kez Gösterdi

Ünlü oyuncu Öykü Karayel ve şarkıcı Can Bonomo, mutlu birlikteliklerini 2018 yılında nikah masasına taşımıştı. Gözlerden uzak bir evlilik sürdüren çift, birkaç ay önce de ilk bebekleri Roman'ı kucaklarına almıştı. Zaman zaman sosyal medyadan Roman'ın yüzü görünmeyen fotoğraflarını paylaşan Can Bonomo ile Öykü Karayel, kural bozdu. Çift, Instagram'da paylaştıkları fotoğraf ve video ile oğullarının yüzünü ilk kez gösterdi. İşte o kareler...

İçeriğin Devamı Aşağıda
Reklam

Zaman zaman mutlu aile pozlarını sosyal medya üzerinden yayınlayan çift, ilk kez bebeklerinin yüzünü gösterdi. Eşi Can Bonomo ve oğlu Roman'ın eğlenceli videosunu yayınlayan Öykü Karayel'in paylaşımı kısa sürede takipçilerinden yoğun ilgi gördü.

BABA-OĞULUN EĞLENCELİ VİDEOSU

Eşi Can Bonomo ve oğlu Roman'ın eğlenceli videosunu yayınlayan Öykü Karayel'in paylaşımı kısa sürede takipçilerinden yoğun ilgi gördü.

Videoda Minik bebeğin 'Valla yutarım şimdi seni' diyerek, seslenen babasına gülücükler attığı görülüyor.

Karayel'in paylaşımına; Ege Kökenli, Nurdan Büyükak ve Ayşe Can Tatari gibi ünlü isimler yorum yaptı.

'PERİŞAN ETTİN BİZİ'

Öykü Karayel ile mutlu bir evlilik sürdüren Can Bonom, geçtiğimiz günlerde de oğlu ile birlikte objektif karşısına geçmişti. Roman'ın gitar ile ilgilendiği anları paylaşan Bonomo, 'Çok hisli çalıyor. Perişan etti bizi vallahi...' ifadelerini kullanmıştı.

'BANA BENZİYOR'

Öte yandan şarkıcı, baba olma hissiyatıyla ilgili, 'Çok başka bir duygu... Daha dünyaya geleli doksan gün oldu, beni bıraksan saatlerce onunla ilgili konuşabilirim. Bir de oğlum tıpkı bana benziyor. Annesine de benzeyebilirdi ama benim kopyam gibi kendisi.' ifadelerini kullanmıştı.

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
Reklam
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
6
2
0
0
0
0
0
Yorumlar Aşağıda
Reklam
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın