Burger Seven 10 İnsan Tipi

-

1. Burgeri sevgilisi gibi kavrayan ve asla bırakmayanlar.

Burgeri tabaktan bir kere kaldırdıysa bir daha katiyen tabağa geri bırakmazlar. Bu bireyleri arada ağzına bir iki patates koyup, kuş gibi beslemeniz gerekebilir.

2. Sossuz yapamayanlar, bol bol sosa bulananlar.

Değişik sosların bir numaralı hayranıdırlar. Yeniliklere açık, "onu da deneyelim abicim"cilerdir. Bu kişilerle burger yemeye gittiğinizde soslar içinde yüzmeye hazır olun.

3. Burgeri en az iki parçaya keserek ağızlarını çok fazla açmadan yiyen, narin insanlar.

Çenelerinin çıkma ihtimalleri diğerlerine nazaran çok daha azdır. Masada en yavaş yiyen de, en son burgeri bitiren de yine bu narin bireylerdir.

4. Tutmayı bir türlü beceremeyip tüm malzemeyi dışarı fışkırtanlar.

Bunlar da kendi aralarında ikiye ayrılır; 

1. Malzemeler fışkırdığı için söylene söylene burgeri yiyenler

2. Malzemenin dağılmasına aldırmayıp, tabaktan da yiyerek olaya devam edenler.

5. Patatesi önce yiyip sonra burgere başlayanlar.

Patatesleri soğutmamak ve burger yerken ara vermemek için önce patatesleri mideye indirirler. Sonra burgere geçerler, arada da belki içecekten bir fırt çekerler.

6. Kürdan ile malzemeleri sabitleyip sürekli aynı yerden ısıran tedbirciler.

Kürdanı burgerin arka kısımlarına sabitledikten sonra ısırmaya hep aynı yerden devam ederek malzemeleri dağıtmamaya özen gösterirler.

7. Burgere başlarken bol miktarda peçeteyi stok yapan titizler.

İlla karşı cins ile yemekte olması gerekmez, her zaman titizdirler. Peçetelerin bir kısmını tabaklarının yanına, diğer kısmını ellerine doldurup olası bir sos bulaşmasına karşı kendilerini korurlar.

8. Isıracağı yeri çok iyi düşünen, düşecek malzemeyi göze alamayan stratejistler.

Bir süre burgerin sağına soluna bakıp, en uygun noktayı kendilerine belirlerler. Bir ısırık aldıktan sonra tekrar burgere bakıp başka bir uygun noktayı hedef alırlar. Burger bitene kadar bu böyle devam eder.

9. Konuşmadan, hızlı hızlı yiyen aceleciler.

Yemek arasına içecekten başka hiçbir şey almazlar. Muhabbeti dinlerler fakat burgerleri bitene kadar asla dahil olmazlar. Çok elleşmeyin; bitirsin, boğazında kalmasın, sonra konuşursunuz.

10. Burgerin son lokmasıyla içeceğin son yudumunu aynı zamana denk getirenler.

Aslında bunlar da strateji insanlarıdır. Patatesi, burgeri, içeceği aynı anda bitirmeyi hesaplarlar ve gerçekten bunu başarırlar.

Sizin hangi tip burger tutkunu olduğunuzu bilmiyoruz ama içeriğin sonuna kadar geldiyseniz bu festivale bayılacağınızı biliyoruz.

Dünya’nın 1 numaralı mayonezi Hellmann’s, yeme-içme ve eğlence tutkunlarını yepyeni bir festivalde buluşturmaya hazırlanıyor. En iyi burgerler ve doyasıya eğlence Hellmann's Burger Fest ile 2-4 Ekim'de Karaköy'de!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
Gizli Kullanıcı

2-4 ben

ttcatt

ya bu karakoyunde boku cıkdı bir suyu 5 liraya dayadılar bok giderim bir daha simdi bu hamburgeri 40 50 liradan asagı vermezler gidin yiyin abi afiyet olsun trendine sokayım acıkdım lan

dilosss

bu saatte olur mu hiç yaaa :(

yatogami

Sonra bunları okuyorum ve acıkıyorum lanet olası.

bay-fizyoterapist

#1 #2 #5 tam benim. bilen bilir.

Görüş Bildir