Görüş Bildir
Haberler
Burak Yılmaz Transferinde 1 Milyon Euro Komisyon Verilmiş

Burak Yılmaz Transferinde 1 Milyon Euro Komisyon Verilmiş

Fatih Altaylı, Galatasaray kulübünün Burak Yılmaz'ın Çin'e transferinde bir menajere 1 milyon euro komisyon verdiğini iddia etti. Galatasaray yöneticilerinden Fatih İşbecer, Altaylı'nın bu iddiasını 'Bize bu teklifi getiren menajer en başından komisyonunu istemişti. Biz de UEFA Kriteri gereği oyuncuyu satmak istediğimiz için bu şartı kabul ettik' sözleriyle doğruladı.

İçeriğin Devamı Aşağıda

Galatasaray Burak Yılmaz'ı, Çin'e satarak önemli bir satış gerçekleştirdi ama bu transferin perde arkasındaki iddialar ve dedikodular sürüyor. Sarı Kırmızılı kulübün eski yöneticilerinden Fatih Altaylı gazetesine yaptığı açıklamada; Burak Yılmaz'ın transferinde bir menajere 1 milyon Euro komisyon verildiğini iddia etti ve bu paranın kime verildiğini sordu.

Altaylı'nın bu iddiası üzerine Burak Yılmaz'ın transferinde Çin kulübü ve menajerleri ile görüşmeleri gerçekleştiren yönetici Fatih İşbecer şu açıklamayı yaptı. 'Konu çok açık ve net. Dünyanın her yerinde transferde menajerlere komisyon ödeniyor. Bize bu teklifi getiren menajer en başından komisyonunu istemişti. Biz de UEFA Kriteri gereği oyuncuyu satmak istediğimiz için bu şartı kabul ettik ve normalde Trabzonspor’a ödenen komisyonu da hesapladığımızda Galatasaray'a daha fazla para kazandırmak için bu yöntemi seçtik. Divan Kurulu'nda sorulduğu takdirde bu konuyu detaylı bir şekilde açıklayacağız.'

 DHA

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
21
18
5
2
2
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın