Bülent Arınç'tan Melih Gökçek'e İmalı Gönderme: 'Koltuğundan Kalkmakta Sıkıntı Yaşıyorsa Altını Kirletmiştir'

 > 
605PAYLAŞIM

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'in istifası gündemdeki yerini koruyor. Tartışmaların odağındaki istifa gündemine Bülent Arınç ise Twitter'dan çok konuşulacak harekete imza atarak katıldı. Arınç, Twitter hesabında daha önce attığı bir tweeti “sabitlenmiş tweet” haline getirdi. 

“Bir Hint atasözü der ki ‘Eğer birileri oturduğu koltuktan kalkmakta sıkıntı yaşıyorsa, kesinlikle altını kirletmiştir’” ifadelerini kullanan Arınç, 'Ankara'yı parsel parsel sattı' dediği Gökçek'e ağır bir göndermede daha bulunmuş oldu.

Melih Gökçek ile bir süre önce tartışma yaşayan ve "Ankara'yı parsel parsel" satmakla suçlayan Eski TBMM Başkanı Bülent Arınç, belediye başkanlarının istifasının istenmesi ile ilgili tartışmaya twitter mesajı ile katıldı.

Arınç'ın sabitlediği tweet dikkat çekti 👇

Arınç, Twitter sayfasında sabitlenmiş olarak "‘EĞER BİRİLERİ OTURDUĞU KOLTUKTAN KALKMAKTA SIKINTI YAŞIYORSA KESİNLİKLE ALTINI KİRLETMİŞTİR'" mesajını profilinin başına sabitledi.

İşte o video 📹

Arınç'ın mesajına eklenen videosunda ise Melih Gökçek'in geçmişte katıldığı televizyon programlarında "Yeniden aday olacak mısınız?" sorusuna verdiği yanıtlardan hazırlanan bir derleme yer alıyor.

Sosyal medya da Arınç'ın bu hamlesini yorumsuz bırakmadı...

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir